Allez au contenu Allez à la navigation

Žiemą apsaugokite savo odą nuo šalčio su Atoderm
#SKINBODYGUARD
Rūpinkitės savo oda vadovaudamiesi „BIODERMOS“ specialistų patarimais. Tegul žiema praeina maloniai!
Peržiūrėkite visus etapus
 1. Lapkritis
 2. Gruodis
 3. Sausis
 4. Vasaris
 
Etapas 10
Pavasario belaukiant!

Dienos ilgėja, o kitą mėnesį - pavasaris. BIODERMAI padedant Rosemont šeima puikiai praleido laplandišką žiemą. Mama Yoana pasakoja: "kadangi pirmą dieną tinkamai nesudrėkinau odos, iš karto suskeldėjo lūpos ir rankos. Todėl supratau, kaip svarbu drėkinti odą! Jau kitą dieną kelis kartus pasitepiau tikrai puikiu lūpų pieštuku bei rankų kremu ir viskas buvo puiku! Be to, nusimaudę po dušu, visa šeima itin atsakingai pasitepdavome Intensive Baume kremu!  Kai labai šalta, į lauką eiti būtina tinkamai pasiruošus ir pakartotinai pasitepti apsauginėmis priemonėmis".

Kokie procesai vyksta odoje?

Po nuostabiosios kelionės į Laplandiją Rosemont šeima sugrįžta į Paryžių ir miesto gyvenimą, kur jų laukia ir didelis užterštumas ... Nors ir nematoma, bet ore tvyranti tarša taip pat neigiamai veikia odą.
Kai kurios dalelės, pvz. ozonas, azoto dioksidas ir sieros dioksidas, skatina odos uždegimą, sudirgimą ir sukelia paraudimus. Pažeidžiamas hidrolipidinis epidermio sluoksnis, prarandami lipidai bei vanduo, nes padidėja NDN (nedidelis drėgmės netekimas) (žiūrėti 7-ą etapą). Tuo pačiu odos pH pasidaro rūgštesnis. Greičiau veisiasi bakterijos, o odos barjeras susilpnėja. Galiausiai, suintensyvėjus laisvųjų radikalų gamybai, teršalai paspartina ląstelių oksidaciją, kitaip tariant odos senėjimą.

Dermatologo nuomonė
Dermatologė Dr. Isabelle Baratte, Lijono civilių slaugos ligoninė

"Rosemont šeima puikiai praleido laplandišką žiemą.  Pirmiausia kelionės metu kiekvienas šeimos narys tinkamai paruošė savo odą ir reguliariai tepėsi rekomenduojamomis priežiūros priemonėmis. Be to, Laplandijoje drėgmė mažesnė ir šaltis yra sausas, priešingai negu mūsų švelnesnio klimato kraštuose. Galiausiai, oro užterštumas ten gerokai mažesnis nei Paryžiuje.
Skirtingi tyrimai nustatė, kad oro užterštumas akivaizdžiai sukelia odos išbėrimus. Didžiuosiuose miestuose pastebima daugiau dilgėlinės, egzemos, kontaktinio dermatito ar infekcijos atvejų. Užterštumas bei miesto eismas taip pat turi įtakos egzemos atsiradimui ir paūmėjimui tarp mažų vaikų. Norint išgydyti odos išsausėjimą, labai svarbu naudoti tinkamą kremą.”

 

 

 

 

 

 

Rekomenduojame šiuos gaminius
Sensibio H2O

Raminantis valomasis micelinis vanduo net jautriausiai odai

VeidasSuaugusiejiPaaugliai

Intensyviai drėkinantis dušo aliejus

VeidasKūnasSuaugusiejiVaikaiKūdikiai

Kremas emolientas atopiškai odai

VeidasKūnasSuaugusiejiVaikaiKūdikiai

100% Apklaustų vartotojų maudynių metu rekomenduoja Atoderm Huile de douche dušo aliejų.

Atmintinė

Vitaminas E, kuris yra labai veiksmingas mažinant uždegimus ir sudirgimą, padeda atkurti raginio sluoksnio vientisumą. Jis taip pat atlieka antioksidanto funkciją. Šio vitamino yra kai kuriuose kūno ir veido kremuose. Pavyzdžiui, rinkitės dušo aliejų Atoderm Huile de douche, kremą Atoderm Crème ar kremą emolientą Atoderm Intensive Baume! Kadangi mūsų organizmas vitamino E negamina, jo galima gauti su maistu.

 • Kviečių gemalų aliejus, naudojamas šaltas,
  saulėgrąžų aliejus
   
 • Migdolai, lazdyno riešutai, kedro riešutai, bertoletijos, pistacijos
   
 • Kiviai, mėlynės, pankoliai, špinatai
   
 • Sardinės ir riebios žuvys

Didžiuosiuose miestuose tarša būna didžiausia du kartus. Žiemą ją sukelia transporto priemonių išmetamos dujos, šildymas ir pramoninė veikla. Vasarą susiduriame su ozono kiekio padidėjimu dėl intensyvios spinduliuotės, sumažėjusios oro cirkuliacijos ir didelio automobilių eismo*. Su teršalais pirmiausia susiduria mūsų oda. Jie daro įtaką daugeliui odos medžiagų apykaitos procesų (žr. Dermatologo nuomonė). Kai didelė tarša, būtina naudoti tinkamas higienos priemones ir rinktis drėkinančius kremus, kad būtų sukurtas odos barjeras, apsaugantis nuo išorės veiksnių.

*Šaltiniai : (pollutiepiek.be) ir (futura-sciences.com)

Apklausa

Ar mūsų patarimai jums padėjo maloniai praleisti žiemą?

Su Atoderm

Rūpinkitės savo oda

Ekstremali Rosemont šeimos kelionė į Laplandiją parodė, kad žiemą oda turi būti gerai apsaugota ir pamaitinta, net jei ją dengia keli drabužių sluoksniai. Tikimės, kad BIODERMOS patarimai jums padėjo geriau pažinti savo odą šiuo metų laiku ir suprasti, kaip ji reaguoja į aplinką. Atėjus geram orui, jūsų laukia kiti iššūkiai, pavyzdžiui, tarša ir saulė! Tad nepraraskite budrumo ir saugokite savo odą ištisus metus.