Mūsų įsipareigojimai, pasitarnaujantys sveikai odai

Bioderma - healthy skin

„BIODERMA“ yra  „NAOS“ prekės ženklas, kurio misija - ilgam išsaugoti sveiką odą.

Su didžiausia pagarba natūraliai odos pusiausvyrai, mūsų priežiūros priemonės kuriamos naudojant teigiamą požiūrį, nekeliant pavojaus dermatologiniam saugumui.

Reikalaujame, kad visi mūsų produktai atitiktų, ir dažnai viršytų, griežčiausias sveikatos priežiūros institucijų ir dermatologijos mokomųjų visuomenių pateiktas rekomendacijas.

Mūsų gaminiams taikomi metodiški saugumo ir veiksmingumo tyrimai.

Visiems mūsų produktams atliekami tolerancijos tyrimai, prižiūrimi nepriklausomų ekspertų dermatologų, alergologų ir toksikologų iš viso pasaulio.

Per pastaruosius kelerius metus buvo atlikta daugiau nei 1000 klinikinių tyrimų beveik 30 skirtingų šalių. Jie paskatino nuolatinius leidinius svarbiausiuose moksliniuose žurnaluose.

Bioderma - dermatological safety

Saugumas ir pagarba visų tipų jautrumui yra mūsų pirmenybė. Be mūsų ekobiologinių  principų, skirtų ingredientams pasirinkti, ir griežto patvirtinimo proceso, mes įgyvendinome griežtą „kosmetologinio budrumo“ stebėseną. Tai tarptautinė įspėjimo procedūra, leidžianti analizuoti kiekvieną neigiamą poveikį ir kiekvieną netolerancijos atvejį.

Iki šiol mums buvo pranešta apie mažiau nei vieną atvejį iš kiekvieno 1000 000 parduodamų produktų.

Bioderma - dermatological safety

Visi mūsų produktai atitinka galiojančius tarptautinius reglamentus. Tai apima ES reglamentus, kurie nustato vienus aukščiausių vartotojų apsaugos lygių visame pasaulyje.

Be šių reglamentų, mes taip pat kreipiame ypatingą dėmesį į Europos vartotojų saugos mokslinio komiteto patarimus, ypač susijusius su prieštaringai vertinamomis sudedamosiomis dalimis: endokrininę sistemą ardančiomis medžiagomis, dirgikliais ar aplinkos teršalais. Bet kokie įtarimai dėl sudedamųjų dalių, patvirtinti moksliniu sutarimu, pradės minėto ingrediento pašalinimo arba pakeitimo procesą.

Bioderma - dermatological safety

Esame įsipareigoję kontroliuoti savo žaliavų kilmę ir visišką atsekamumą. Kiekviena sudedamoji dalis turi atitikti griežtus biologinius veiksmingumo ir dermatologinio saugumo kriterijus.

Bioderma - Ingredients selection process

Visos naujos sudedamosios dalys turi atitikti griežtą procesą, kad būtų tiksliai apibrėžtos:

 1. Viso sudedamosios dalies atsekamumo nuo jos kilmės iki gamybos ir bet kokių transformacijų kontrolė;
 2. Grynumo lygio apskaičiavimas;
 3. Priemaišų valymas ir tikrinimas, ar ribos nebuvo viršytos;
 4. Išsamaus sudedamosios dalies toksikologinio aprašo įvertinimas, padedant nepriklausomų toksikologijos ekspertų grupei.

Mūsų požiūris: megzti ryšius su bendruomenėmis ir kartu palaikyti kiekvieną.

Dermatologijos skatinimas visame pasaulyje

PASAULINIS DERMATOLOGIJOS SUSITIKIMAS organizuojamas „BIODERMA“

„World Rendez-Vous on Dermatology” (liet. Pasaulinis Dermatologijos Susitikimas) yra unikali susitikimo vieta, kuri vienija didžiausius tarptautinius ekspertus kas dvejus metus aptarti naujausius dermatologinių tyrimų laimėjimus.

Mes aktyviai padedame gydytojams iš viso pasaulio dalytis dermatologinėmis žiniomis ir skatiname mokslinius tyrimus fundamentaliosios biologijos srityje.

420 dalyvių, 42 tautybės, konferencijos ir seminarai... kartu skatinti dermatologiją ir geriau rūpintis odos sveikata.

Sužinokite daugiau apie Pasaulinį Susitikimą

NAOS World Rendez-Vous on Dermatology

Gerinti pacientų gyvenimo kokybę ir odos priežiūros tyrimus

„BIODERMA“ ir „Institut Curie“ pasitelkia savo atitinkamas kompetencijas, kad pagerintų nuo vėžio gydomų pacientų gyvenimo kokybę.

Norėdami geriau valdyti šalutinį odos poveikį ir pagerinti odos priežiūros tyrimus, kartu mes sukūrėme visiškai naują centrą: „L'Espace de Soins et d'Etude de la peau“  (Odos priežiūros ir tyrimų erdvė).

Šis centras turi daug paskirčių:

- diskusijų vieta, kurioje pacientai jaučiasi patogiai, yra palaikomi ir išklausomi; vieta, kuri pagerins globos kelią ir priežiūros protokolus.

- tyrimo vieta, kur analizuojamas toksiškumas odai, kad būtų galima geriau suprasti, gydyti ir užkirsti jam kelią. Šių klinikinių tyrimų rezultatai skelbiami mokslinėje spaudoje, pristatomi didžiosiose konferencijose ir padeda toliau gilinti žinias mokslo pasaulyje.

„BIODERMA“ taip pat remia globos srities mokslinius tyrimus teikdama Pirminės globos mokslinių tyrimų stipendiją, kuri suteikia galimybę slaugytojams kurti projektus, susijusius su pacientų gyvenimo kokybės gerinimu.

Sužinokite daugiau apie „Institut Curie“

 

 

company-institut curie

Teikti tvarius sprendimus socialiai atsakingoms misijoms

Nuo 2009 m. „BIODERMA“, kartu su dermatologais, vaistininkais ir humanitarinėmis organizacijomis, vadovauja daugeliui humanitarinių misijų Pietryčių Azijoje (Vietname, Kambodžoje, Mianmare), kad vietos gyventojams būtų suteikta medicininė pagalba, IT ištekliai ir įranga. Kiekviena misija beveik 2000 pacientų leidžia pasinaudoti konsultacijomis, prevencijos priemonėmis ir dovanojamomis dovanomis (vaistais, akiniais ir kt.).

Turint tiesiogines sąsajas su mūsų dermatologine patirtimi, daugelis edukacinių ir visuomenės informavimo kampanijų apie apsaugą nuo saulės yra vedamos karščiausiose ir jautriausiose šalyse, pavyzdžiui, Tanzanijoje arba Ekvadore, bendradarbiaujant su šalių sveikatos apsaugos ministerijomis ir savivaldybėmis.

Lokaliai keletas kitų solidarumo veiksmų padeda pagerinti gyvenimo kokybę tiems, kuriems to labiausiai reikia. Pavyzdžiui, Bulgarijoje, norėdami geriau suprasti ir suvaldyti aknę, mes veikiam mokyklose ir viešose vietose. Lietuvoje mes kviečiame tėvus ir vaikus į atopines mokyklas, kurios veikia jau 5 metus. Peru lydime vėžiu sergančius vaikus ligoninėse ir atopinius vaikus, neturinčius prieigos prie sveikatos priežiūros paslaugų.

Visi šie veiksmai atspindi giliai įsišaknijusias žmogaus vertybes ir dvasią, kuri mus įkvepia.

responsible missions

Mūsų misija yra visų pirma rūpintis. Rūpintis oda, rūpintis žmogumi, bet taip pat rūpintis mus supančiu pasauliu, mūsų planeta.

respect for the environment

Mūsų įsipareigojimai

Aplinkos apsauga yra mūsų kasdienių rūpesčių pagrindas. Prieš keletą metų mes iniciavome transformacijos programą žymiai sumažinti mūsų poveikį aplinkai visais mūsų produktų vertės grandinės lygiais.

Todėl „NAOS“ už tai, ką mes darome, svarbiau yra tik tai, kaip tai darome. Esame įsipareigoję įrodyti, kad įmanoma suderinti naujoves, augimą ir sumažinti mūsų poveikį aplinkai.

 

 • strive for sustainability

  Todėl mūsų įsipareigojimai grindžiami 5 pagrindiniais ramsčiais:

  1. Mūsų vandens ir energijos suvartojimo bei anglies monoksido pėdsako sumažinimas gamybos ir transportavimo metu.

  2. Mūsų pakuočių poveikio aplinkai gerinimas.

  3. Sudedamųjų dalių ir formulių poveikio aplinkai optimizavimas.

  4. Vartotojų supažindinimas su instrukcijomis ir tinkamu mūsų produktų naudojimu.

  5. Indėlis turi solidarumo veiksmus arba kompensaciją už mūsų produktų poveikį aplinkai.

Mūsų konkretūs veiksmai

 

„NAOS“ skaidrumas yra kasdienis įsipareigojimas, suteikiantis galimybę visiems suprasti ir pasirinkti tinkamą produktą. Su visiška autonomija.

Štai kodėl mes sukūrėme Ask.NAOS - informacijos apie mūsų formulavimo politiką ir „NAOS“ prekės ženklo produktų sudėtį platformą („BIODERMA“, „Institut Esthederm“, „Etat Pur“). Visiems mūsų produktų naudotojams ir rekomenduotojams mūsų sudedamųjų dalių pobūdis, kilmė ir vaidmuo, taip pat mūsų patentai ir technologijos, yra išsamiai iššifruoti.

Mes neturime išankstinių idėjų apie savo ingredientus. Svarbus dalykas yra ne atskirtis, bet kiekvieno iš jų naudingumas. Teigiamos formuluotės pasirinkimas yra teikti tai, kas geriausia odos sveikatai.

Be to, vadovaudamiesi ir pranokdami reglamentų nuostatas, mes atkreipiame dėmesį į Europos vartotojų saugos mokslinio komiteto pateiktas nuomones, ypač dėl prieštaringai vertinamų sudedamųjų dalių: endokrininę sistemą ardančių medžiagų, dirgiklių ar aplinkos teršalų naudojimo. Bet koks įtarimas dėl sudedamosios dalies, patvirtintas moksliniu sutarimu, inicijuoja šios sudedamosios dalies pašalinimo arba pakeitimo procesą.

company- formulas laboratory

Mes daugiausia renkamės riebaluose tirpius saulės filtrus (netraukiančius vandens) ir optimizuojame tai, kaip jie integruojami į mūsų produktus, kad būtų pasiektas didžiausias įmanomas atsparumo vandeniui lygis.

Šis metodas garantuoja, kad apsauga nuo saulės gerai išlieka ant odos ir riboja saulės filtrų poveikį jūrų ekosistemai, ją tausojant. Nepriklausomų institucijų atlikti bandymai įrodė, kad mūsų produktai yra netoksiški koralams ir nebalina koralų. Šie bandymai taip pat parodė, kad mūsų filtrai neturi įtakos jūrinių dumblių fotosintezės veiklai.

Todėl siekiame kontroliuoti visus makro ir mikro teršalus, blogai toleruojamus odos, ir kurie gali pakenkti biologinei įvairovei.

company- commitments marine ecosystem

Kasdien mes maksimaliai įsipareigojame:

 • Didelių formatų kūrimas: visame mūsų portfelyje mes esame pionieriai, siūlantys savo vartotojams didelio tūrio produktus. Esame įsipareigoję tęsti šį požiūrį, kad sunaudotume mažiau medžiagų.
 • Apriboti mūsų perteklinį pakavimą: štai kodėl daugelis mūsų produktų neturi dėžučių ar informacinių lapelių.
 • Įsipareigoti laikytis tvaraus viešųjų pirkimų ciklo, ypač mūsų kartoninėms dėžėms, kurios yra iš tvariai valdomų miškų su FSC ženklu.
 • Užtikrinti visos gamybos grandinės atsekamumą ir mūsų partnerių dalyvavimą aplinkosaugos srityje: dirbame su gamintojais, kurie užtikrina puikų skaidrumą, ir teikiame pirmenybę sertifikuotiems gamintojams.
 • Sumažinti ir perdirbti mūsų pramonės ir funkcines atliekas iš įvairių bendrovės padalinių.
strive for sustainability