Apsauga vaikams

Jautriai kūdikių odai atopiškai odai

SUN BARRIER TECHNOLOGIJA

Photoderm PEDIATRICS Mineral SPF50+

(Dar nėra nuomonės)

Mineralinių filtrų apsauga kūdikių odai, kai neišvengiama ekspozicijos saulėje

Kam skirta?

Kūdikiams

Apsauga vaikams

atopiškai odai Jautriai vaikų odai

SUN BARRIER TECHNOLOGIJA

Photoderm PEDIATRICS Spray SPF50+

(Dar nėra nuomonės)

Stipriai apsaugo, itin atsparus, nematomas, drėkina odą 8 val.

Kam skirta?

Vaikams, Kūdikiams

Kartu su pediatrų, dermatologų ir fotobiologų pagalba kuriame specifinius vaikų odos poreikius atitinkančias, odą apsaugančias priemones. Prieš aiškinantis Photoderm Pediatrics priemonių trigubos apsaugos – plataus spektro, odos barjerinės funkcijos ir antioksidacinės – naudą, pasiaiškinkime, kodėl jauna oda yra tokia jautri.

Moteris tepa apsaugą nuo saulės ant vaiko odos

Vaikų oda yra ypatingai jautri, nes jos natūralios barjerinės funkcijos dar tik formuojasi ir ji turi mažas sebumo ir skvaleno atsargas. Joje taip pat yra mažos apsaugančių odą nuo UV oksidacijos ir ilgalaikės pažaidos antioksidantų atsargos. Tam kad kompensuoti mažas antioksidantų atsargas ir plonesnę hidrolipidinę plėvelę, vaikų oda turi būti papildomai apsaugota nuo saulės.

Kodėl vaikų oda yra jautresnė?

BIODERMA sukurta SUN BARRIER TECHNOLOGIJA pritaikyta gležnai vaikų odai, kad sustiprintų jos gebėjimą apsisaugoti nuo žalingo saulės poveikio. Ši technologija užtikrina trigubą apsaugą:

Nuo UVB ir UVA spindulių optimaliai apsaugo keturi saugūs ir švarūs filtrai (90/100 YUKA).

Plataus spektro saulės apsauga

Teikiama natūraliai odoje esančio stipraus antioksidanto vitamino E: apsaugo natūraliai mažas antioksidantų atsargas nuo UV spindulių sukeliamos oksidacijos ir ilgalaikių pažeidimų.

Skystas vitaminas E

Biomimetiniai lipidai ir abrikosų kauliukų aliejus sustiprina natūralią odos barjerinę funkciją.

Natūralios odos barjerinės funkcijos apsauga ir stiprinimas

Photoderm Pediatrics produktai

Photoderm Pediatrics priemonės specialiai pritaikytos skirtingų amžiaus tarpsnių jaunai, nebrandžiai odai nuo pat kūdikystės iki paauglystės.

Kūdikis rankose laiko mineralinę apsaugą nuo saulės, SPF50+

Ką tik gimusio kūdikio oda yra nebrandi ir neturinti vidinių resursų, leidžiančių pačiai odai apsisaugoti nuo žalingo saulės poveikio. Todėl rekomenduojama vengti tiesioginės saulės, leidžiant laiką šešėlyje ir/arba pridengiant odą (drabužiai, kepurė, akiniai ir pan.)
Tais atvejais, kai neįmanoma išvengti saulės ekspozicijos, svarbu užtikrinti, kad UV spinduliai nepakenktų kūdikio odos vystymuisi.

 

Photoderm PEDIATRICS Mineral SPF50+

Šiame apsauginiame kreme nuo saulės esantys 100% mineraliniai filtrai kartu su SUN BARRIER TECHNOLOGIJA suteikia fizinę apsaugą. Atsparumas vandeniui ir seilėms bei +28% didesnė antioksidacinė apsauga patikimai leidžia apsaugoti gležną kūdikių nuo 0+ mėn.odą nuo UV spindulių sąlygoto oksidacinio streso.¹

Nuo 12 mėnesių amžiaus vaikų oda pradeda bręsti, bet jai vis dar reikia papildomos pagalbos apsisaugoti nuo saulės žalingo poveikio. Vaikai yra labai aktyvūs, tad apsaugos nuo saulės priemonės turi būti atsparios vandeniui, smėliui, prakaitui ir trinčiai bei lengvai tepamos ant šlapios odos.

Photoderm PEDIATRICS Spray SPF50+
Šios apsaugos nuo saulės priemonės teikiama +20% antioksidacinė apsauga kartu su keturiais švariais filtrais ir SUN BARRIER TECHNOLOGIJA saugo nuo UV spindulių ir oksidacinio saulės sukelto streso¹. Tinka naudoti pačiai jautriausiai atopiškai odai, sustiprina odos barjerinę funkciją saulėje ir reikšmingai sumažina netenkamą transepiderminio vandens kiekį po 7 naudojimo dienų². Purškiama priemonė.

Photoderm PEDIATRICS Mineral SPF50+ ir Photoderm PEDIATRICS Spray SPF50+

Rūpinantis jautria oda saulėje

Bioderma Photoderm Pediatrics priemonės, turinčios minimalų ingredientų kiekį, buvo sukurtos ir pritaikytos jautriai atopiškai odai.


Atrask visą Photoderm produktų liniją, skirtą visai šeimai

¹ In Vivo vertinimas, Vidutinis oksiduoto ir neoksiduoto skvaleno santykis.
² Odos barjero stiprinimo vertinimas, vidutinis TEWL.