Allez au contenu Allez à la navigation

Sensibio

Jautri oda

9 iš 10 moterų teigia turinčios jautrią odą*. Labai svarbu atpažinti savo jautrumą. Jautrumas gali būti ir matomas ir tik jaučiamas. Matomas jautrumas dažniausiai pasižymi išplitusiu ar vietiniu paraudimu, tačiau kai kada jautri oda nerodo jokių išorinių sudirgimo požymių. Ji gali atrodyti sveikai, spindėti, tačiau tik jos savininkai žino tikruosius kaprizus, kurie atsiranda dėl neadekvačios reakcijos į aplinką. 

Atsižvelgiant į Jūsų odos jautrumo priežastis, sunkumą bei specialistų diagnozę, BIODERMA Sensibio linija siūlo Jums odos priežiūros liniją, kuri ne tik veikia į jautrumo priežastis, bet ir sumažina nemalonius pojūčius kaip diskomforto jausmą, odos tempimą, niežėjimą, dilgčiojimą ar kaitimo pojūtį. Produktai pasižymi puikiai toleruojamais aktyviaisiais ingredientais ir maloniais tekstūrų deriniais, dėl ko kasdienė jautrios odos priežiūra tampa maloni. 

BIODERMA, pirmoji sukūrė micelinį valomąjį vandenį Sensibio H2O, kuris šiandien užima lyderio pozicijas pasaulyje** ir nuperkamas kas 2 sekundes. Sensibio linijos produktai skirti jautriai, raustančiai, hiperjautriai odai.

O ką apie Sensibio H2O manote Jūs? www.sensibioh2o.lt ->


*IPSOS atliktas tyrimas vaistinėse, apklausus 5000 moterų.
**IMS France - Xponent Full Year 2012 ***Laboratoire Bioderma France duomenimis, 2013.

 

Rodyti visus Sensibio « Higiena » produktus+ Rodyti mažiau Sensibio « Higiena » produktų-
Rodyti visus Sensibio « Kasdienė priežiūra » produktus+ Rodyti mažiau Sensibio « Kasdienė priežiūra » produktų-