Nejau nebūtų puiku, jei žinotumėte, ką tepate ant odos, ir galėtumėte patys priimti informuotus ir pagrįstus sprendimus dėl naudojamų odos priežiūros produktų? Nuo šiol tai įmanoma su Ask.NAOS – internetine platforma, kurioje atskleidžiama visų trijų NAOS prekių ženklų, Bioderma, Institut Esthederm, Etat Pur, produktų sudėtis.

NAOS yra pirmoji bendrovė, skaidriai paaiškinusi ir padėjusi iššifruoti visų jos produktų formules, įskaitant sudedamąsias dalis, patentus ir technologijas. Norime, kad tiksliai žinotumėte, ką tepate ant odos. Be to, kad nurodomos sudedamosios dalys, išsamiai paaiškinama ir kiekviena formulė, kad suprastumėte, kokį poveikį odai ji turi. Paskaitę apie sudedamąsias dalis, jų paskirtį ir kilmę, daug geriau suprasite, kaip rūpinatės savo oda: kodėl įtraukta kiekviena sudedamoji dalis ir kaip ji padeda odai. Dalijamės šia informacija, kad galėtumėte patys išsirinkti tinkamiausius odos priežiūros produktus.

Ar jau spėjote sužinoti kokie ingredientai yra naudojami mūsų produktuose?

Viską apie skirtingų mūsų odos priežiūros produktų sudedamąsias dalis lengvai sužinosite platformoje Ask.NAOS arba naudodami QR kodą.

Nuskaitykite galinėje gaminio pusėje esantį QR kodą arba apsilankykite svetainėje https://ask-naos.lt/.

Reikiamą informaciją lengvai pasieksite ir galėsite peržiūrėti internete.

Gaminių sudėtis taip pat nurodoma mūsų svetainės srityje Mūsų produktai.

Mūsų produktai

Kad suprastumėte, koks yra jūsų naudojamas odos priežiūros produktas, jų formules ir sudedamąsias dalis pristatome trimis būdais – taip galėsite sužinoti ir iššifruoti visus sudėties aspektus.

Pirma, sudedamosios dalys yra sugrupuotos į šeimas pagal jų paskirtį odos priežiūros produkte.

Šias sudedamųjų dalių šeimas, pateikiamas mažesniuose ir didesniuose trikampiuose, jų funkcijas (drėkinimo, raminimo), taip pat patentus ir technologijas nesudėtinga suprasti.

Antra, sudedamosios dalys yra išvardytos pagal INCI pavadinimus ir suskirstytos į tris pagrindines kategorijas.

Kiekviena sudedamoji dalis pateikiama atskirai, nuo didžiausios procentinės dalies iki mažiausios, ir pažymėtos sutartinėmis spalvomis, kurios nurodo, ar sudėtinė dalis prisideda prie specifinio odos priežiūros produkto poveikio, tekstūros ar jutiminio patrauklumo, produkto apsaugojimo ar šviežumo išlaikymo.

Trečia, spustelėjus bet kurią sudedamąją dalį pateikiamas jos tipas, paskirtis ir kilmė.

Tipas. Kas tai? Vitaminas, augalinis ekstraktas, daržovių aliejus...

Paskirtis. Kam skirta? Drėkinti, raminti, valyti, plauti...

Kilmė. Kaip gaunama? Ekstrahuojant iš augalo ar mineralo, biotechnologiniu būdu, sintetinant...

Pravartu žinoti

Tarptautinė kosmetinių ingredientų nomenklatūra (angl. International Nomenclature of Cosmetic Ingredients, INCI) kosmetikos produktams tapo privaloma  1999 m. Šiame Amerikos asociacijos 1973-aisiais sudarytame sąraše pateikiami tarptautiniu mastu pripažįstami sisteminiai kosmetikos produktų sudedamųjų dalių pavadinimai.

INCI sąraše įtraukta 30 000 sudedamųjų dalių, kurias galima naudoti kasdieniuose kosmetikos produktuose. „Bioderma“, kaip NAOS prekių ženklas, savanoriškai apsiriboja vos 2 proc. arba 650 sudedamųjų dalių, kad sumažintų reakcijų ir odos sudirgimo pavojų.

Atoderm Intensive Baume skirtas atopiškai odai. Ramina odą, mažina niežėjimą ir stiprina odos barjerą.

Ypač atkreipkite dėmesį į technologiją „Lipigenium™“. Spustelėję ją, perskaitysite: „Oda turi natūralaus barjero funkciją, saugančią ją nuo aplinkos poveikio. Jeigu oda yra sausa, atopiška, vadinasi, šiam barjerui trūksta lipidų ir baltymų, taigi jis nebegali atlikti savo funkcijos. Technologija „Lipigenium™“ atkuria veiksmingą odos barjerą.“

Spustelėję keramidus NP, AP ir EOP, sužinosite, kad:

  • jie papildo technologiją „Lipigenium™“;
  • jų natūraliai yra odoje;
  • „Bioderma“ keramidus gauna biotechnologiniu būdu, t. y. naudodama biologinius procesus, įskaitant natūralią fermentaciją.
technologiją Lipigenium™
  • Eloïse Collet, Scientifc Communication Manager for Bioderma, Laboratoires dermatologiques NAOS

     Eloïse Collet, Bioderma Mokslinės komunikacijos vadovė - Laboratoires dermatologiques NAOS.

    Dėl išskirtinės technologijos „Lipigenium™“ „Atoderm Intensive Baume“ sudėtyje yra trys natūraliai odoje aptinkami lipidai, kurių trūksta į atopinę egzemą linkusiai odai. Kaip matote sudedamųjų dalių sąraše, tai keramidai NP, AP ir EOP, geriau žinomi kaip 1, 3 ir 6 keramidai.

     Eloïse Collet, Bioderma Mokslinės komunikacijos vadovė - Laboratoires dermatologiques NAOS.

Naudokitės svetaine Ask.NAOS.com ir priimkite savo ir savo odos sveikatai tinkamą sprendimą

Svetaine Ask.NAOS gali naudotis visi, norintieji žinoti, kas slypi už odos priežiūros produktų sudėties ir sudedamųjų dalių pavadinimų, arba tiesiog geriau suprasti, kokį produktą naudoja. Kad jums būtų naudinga, pateikiama informacija yra edukacinio pobūdžio ir ja paprasta naudotis. Jums nereikia nieko atsisiųsti. Nusprendėme nekurti programėlės, o palaikyti svetainę, kuri būtų visada pasiekiama ir kompiuteryje, ir mobiliajame įrenginyje.

Skaidrumas skatina pasitikėjimą. Atskleisdami, kokias odos priežiūros produktų sudedamąsias dalis ir formules naudojame, norime nuraminti jus ir leisti jums patiems spręsti, kaip rūpintis savo odos sveikata.