Sébium Serum

Pirmasis odos netobulumus ir senėjimo požymius veikiantis koncentruotas serumas sukurtas Bioderma laboratorijoje*

Naujiena

Serumas

Į aknę linkusiai odai

Fluidactiv™ patentas

Kam skirta?

Suaugusiesiems

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį
Rekomenduoja dermatologai Rekomenduoja dermatologai

Įrodytas efektyvumas

Įrodytas veiksmingumas po 7 dienų naudojimo: mažiau spuogų, randelių, išsiplėtusių porų, smulkių raukšlių (1)

SEBIUM SERUM

Odos netobulumai: pašalina spuogus ir išsiplėtusias poras 

Randeliai po spuogų: sumažina esamus randelius ir neleidžia susidaryti naujiems 

Išlyginamasis efektas: padeda sumažinti smulkias raukšles, užkerta kelią pirmiesiems senėjimo požymiams

Aukšta tolerancija 

8 val. drėkinimas

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

Remiantis ekobiologijos principais Bioderma sukūrė Sébium Serum - pirmąjį ekobiologinį serumą mažinantį odos netobulumus ir užkertantį kelią senėjimo požymiams. 

Tiksliomis dozėmis atrinktų veikliųjų medžiagų (salicilo rūgšties, acetilgliukozamino, hialurono rūgšties) ir FLUIDACTIVTM technologijos vienas kitą papildantis veikimas iš karto veikia matomus suaugusiųjų aknės požymius ir pagrindines aknės atsiradimo priežastis. 

- Odos netobulumai: salicilo rūgštis nušveičia odos paviršių, kad greitai sumažintų spuogus, o Fluidactiv technologija biologiškai apsaugo nuo riebalų oksidacijos, taigi ir naujų spuogų atsiradimo. 

- Randeliai po spuogų: salicilo rūgštis veikia odos paviršiuje atnaujindama odą, o acetilgliukozaminas, biomimetinis cukraus darinys natūraliai esantis odoje, biologiškai skatina ląstelių atsinaujinimą iš vidaus. - Lyginamasis poveikis: biomimetinė hialurono rūgštis drėkina odos paviršių, o acetilgliukozaminas skatina vidinę odos hialurono rūgšties sintezę ir ilgam sumažina smulkias raukšles.

Veidui Veidas

Paskirstykite kelis lašus ryte ir vakare ant veido ir kaklo odos. Naudokite ant švarios odos prieš tai nuvalę odą Sébium higienos priemone. Naudokite vieną arba prieš kasdienę odos priežiūros priemonę, kai atsiranda pirmieji spuogų požymiai.

  • Žingsnis 1 Valykite odą su Sébium H2O.
  • Žingsnis 2 Paskirstykite Sébium serumą ant viso veido odos.
  • Žingsnis 3 Švelniai masažuokite tol, kol priemonė įsigers į odą.
  • Žingsnis 4 Naudokite Sébium Sensitive.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Spuoguota oda yra dažnas nusiskundimas, pasireiškiantis inkštirų ir įvairaus sunkumo baltų ar raudonų spuogų pavidalu. "Acne tarda" arba suaugusiųjų aknė apibrėžiami kaip spuogai, kurie atsiranda arba tęsiasi suaugus. Šį reiškinį lemia ne tik išoriniai veiksniai, tokie kaip tarša, stresas, gyvenimo būdas, bet taip pat ir vidiniai veiksniai, tokie kaip hormonų lygio svyravimai, mityba... Suaugusiųjų aknė turi bendrų bruožų kaip ir paauglių aknė (klampesnės tekstūros sebumo perteklius, porų užsikimšimas, uždegimas), bet taip pat susiduriama ir su pirmųjų senėjimo požymių atsiradimu (raukšlės, smulkios raukšlelės, spindesio praradimas, pigmentiniai nelygumai).

Išbandyta prižiūrint dermatologams

Įrodytas veiksmingumas po 7 dienų naudojimo: mažiau spuogų, randelių, išsiplėtusių porų, smulkių raukšlių (1)

Žr. šaltinį

Ilgalaikiai rezultatai (po 28 dienų)(2):

-41% mažiau spuogų 

-15% sumažėjusios smulkios raukšlės

Žr. šaltinį

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Sebumo takumo pakitimai gali lemti odos dėmių atsiradimą. Šis patentuotas kompleksas stabdo sebumo tirštėjimą, kad apsaugotų poras nuo užsikimšimo ir sumažintų odos dėmių atsiradimo riziką.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Kadangi vis daugiau mūsų nori žinoti, ką tepa ant odos, platformoje Ask.Naos pateikiame iššifruotą NAOS prekių ženklų („Bioderma“, „Institut Esthederm“ ir „Etat Pur“) produktų sudėtį – tai padės išsirinkti tinkamą produktą. Siekiant užtikrinti itin aukštą skaidrumo lygį, atskleidžiama absoliučiai visa informacija apie sudedamųjų dalių tipą, kilmę ir paskirtį, taip pat apie NAOS ekobiologijos principais grįstus patentus. Pastaruosius 40 metų NAOS stengiasi atsižvelgti į tai, kokia yra kiekvieno žmogaus oda, kurios natūralius išteklius ir mechanizmus reikia saugoti, kad ilgainiui ji taptų sveikesnė ir gražesnė.

Iššifruoti formules svetainėje Ask.NAOS

Odos tipas
Amžius

4.8/5

3 atsiliepimai
1 atsiliepimas
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
5/ 5
Aukščiausias įvertinimas!
Šis produktas labai pateisino mano lūkesčius, asmeniškai man tai oda tapo švaresnė, gaivesnė jau po pirmojo panaudojimo! Naudoju mėnesi laiko. Nesausina odos, puikiai tinka mišriai odai. Normalizuoja riebia T zoną. Sumažėjo randeliai po spuogelių ir patys spuogeliai pradėjo mažėti. Naudosiu toliau o serumas nuoširdžiai tiesiog puikus, rekomenduoju!
Šis atsiliepimas yra naudingas
0
5/ 5
Superinis serumas
Superinis serumas netikėjau ir nesitikėjau, kad jis toks galingas sutvarkyti mano odos randelius, dingo spuogai, išnyko ir visos pigmentinės dėmės tiek spuogu randai. Naudosiu tik šį produkta likau labai nustebinta ir patenkinta. Tiesiog siūlau išbandyti tikrai vertas tokių pinigų.
Šis atsiliepimas yra naudingas
0
4/ 5
Tikrai sumažina odos nelygumą
Mėnesį laiko panaudojus šią priemonę galiu pasakyti, kad labiausiai patikęs efektas yra lygesnė oda (mažiau smulkių raukšlelių, visa tekstūra lygesnė). Šiuo klausimu tai tikrai veiksmingiausia priemonė iš bandytų. Kažkokių ryškesnių randelių po spuogų šiuo bandymo laikotarpiu neturėjau, tai šituo klausimu poveikio vertinti negaliu. Dėl porų mažinimo ar mažesnio spuogelių atsiradimo efekto nepastebėjau, gausiam riebalavimuisi įtakos taip pat ši priemonė man neturėjo. Bet tas odos palyginimas labai patiko, makiažas ant viršaus dengiasi tikrai gražiau. Dar patiko, kad nors ir priemonė turi lipnumo, bet ant viršaus užtepus įprastą savo kremą, to lipnumo pojūčio nelieka. Taip pat patiko, kad užtenka nedidelio kiekio priemonės, tai tikrai naudosis ilgai, manau iki pusės metų. :)
Šis atsiliepimas yra naudingas
0

BIODERMA produkto nuotrauka, Sebium H2O 500ml, micelinis valomasis vanduo

Nenuplaunamas kasdienis valiklis

Mišriai, riebiai odai Į aknę linkusiai odai

„Micellar“ technologija

Sébium H2O

(4 atsiliepimai)

Dermatologinis micelinis valomasis vanduo valo odą ir pašalina makiažo likučius, jos nesausindamas.

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams

BIODERMA produkto nuotrauka, Sebium Sensitive 30ml, intensyviai raminantis kremas

Kasdienė odos priežiūra

Į aknę linkusiai odai Jautriai, į aknę linkusiai odai

InflaStop™ technology

Sébium Sensitive

(3 atsiliepimai)

Kasdienis kremas į aknę linkusiai odai. Ramina, drėkina, naikina spuogelius ir paraudimus.

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams