Sébium Hydra cleanser

Pirmasis BIODERMA ekobiologinis prausiamasis balzamas atkuriantis prarastą odos komfortą dėl ypatingai odą sausinančio medikamentinio aknės gydymo.

Naujiena

Nuplaunamas kasdieninis valiklis

Į aknę linkusiai odai

D.A.F. patentas

Kam skirta?

Paaugliams, Suaugusiesiems

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį
Rekomenduoja dermatologai Rekomenduoja dermatologai

Kliniškai įrodytas efektyvumas

Drėkina odą (+53,1 % drėgmės lygis) (1) Ramina odą (90 %) (1)

Švelniai valo ir ramina. 

24 val. drėkinimas (3) ir atkuriamas odos komfortas (1) 

Fiziologinis pH (2) 

Labai gerai toleruojamas 

Apgaubianti balzamo tekstūra

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

Bioderma tyrimų komanda sukūrė pirmąjį ekobiologinį prausiamąjį balzamą, skirtą atkurti odos komfortui itin sausinančio medikamentinio aknės gydymo metu. Sébium Hydra cleanser raminamasis prausiamasis balzamas, kurio sudėtyje yra 93 % biomimetinių ingredientų, puikiai prisitaikančių prie odos, švelniai valo odą, kartu ramina, drėkina ir atkuria odos komfortą 24 val.

 -Švelniai valo: švelnios paviršinio aktyvumo medžiagos 

-Raminamasis poveikis: DAF kompleksas, kuris padidina odos atsparumo lygį. 

-24 val. drėkinimas: drėkinantys cukrūs atkuria odos vandens atsargas. 

-24 val. komfortas: biomimetiniai lipidai (taukmedžio aliejus)

Kūnui ir veidui

Naudokite ryte ir/arba vakare ant drėgnos odos. Švelniai masažuokite odą ir kruopščiai nuplaukite. Odą nusausinkite netrindami. Priemonė gali būti naudojama makiažui nuplauti. Švarią odą rekomenduojama tepti Sébium Hydra kremu.

  • Žingsnis 1 Prausk veido odą su Sébium Hydra cleanser raminamuoju prausiamuoju balzamu
  • Žingsnis 2 Prižiūrėk odą Sébium Hydra kremu

Jei problemos išlieka, kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistą.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Aknei būdingi inkštirai ir (arba) uždegiminiai spuogai. Nuo aknės kenčiantys žmonės gali būti gydomi geriamuoju izotretinoinu arba (ir) vietine retinoine rūgštimi. Šiuo gydymu siekiama slopinti riebalinių liaukų veiklą ir riebalų (sebumo) kiekį, kuris yra aknės patofiziologinis veiksnys. Medikamentinis gydymas taip pat sukelia šalutinius poveikius, tokius kaip odos barjero susilpnėjimas bei didelis odos ir gleivinių išsausėjimas. Tikslas - užtikrinti veiksmingą, bet kartu ir švelnų bei nedirginantį prausimą, kartu atkuriant odos komfortą medikamentinio aknės gydymo metu nusilpusiai odai.

Rezultatai įrodyti klinikiniais tyrimais

Oda švelniai nuprausta (100% tiriamųjų)(1)

Oda nuraminta (100%)(1)

Oda sudrėkinta (93.3%) (1)

Jaučiamas atkurtas odos komfortas, nėra tempimo pojūčio po naudojimo (100%) (1)

Žr. šaltinį

Po 28 dienų naudojimo kartu su dermatologiniu gydymu, Sébium Hydra cleanser raminamasis prausiamasis balzamas ženkliai: 

- Sudrėkino odą (+53,1 % drėgmės lygis) (1)

- Nuramino odą (90 %) (1)

- Išsaugojo lipidų kiekį odoje, nedarydamas įtakos dermatologinio gydymo veiksmingumui (80 % tiriamųjų pagerėjo aknės būklė) (1)

- Atkūrė odos pH (2)

Žr. šaltinį

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Išoriniai dirgikliai gali padaryti odą reaktyvią ir jautrią. Šis patentuotas kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį, nepaisant odos tipo, kartu sustiprindamas jos atsparumą.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Odos tipas
Amžius

5/5

4 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
5/ 5
Puikus produktas problemonei odai
Kartais naujienas bandyti tikrai nedrąsu, bet šįkart tiko ir patiko. Makiažą nuvalo puikiai, po naudojimo odos netempia, drėkina, bet neriebina odos. Gal kažkiek įdomus kvapas, bet užtat žinai, kad nepridėta kvapų. Ištisus metus nenaudočiau, nes vis gi favoritu išlieka micelinis makiažo nuvalymui, bet kai susiduriu su odos problemomis- rinkčiausi šią priemonę!
Šis atsiliepimas yra naudingas
0
5/ 5
Puikus produktas dehidratuotai į riebumą linkusiai odai
Puikiai tinka mano į riebumą linkusiai odai, kuri išsausėja nuo medikamentų, šalto oro ir šildymo sezono. Po prausimosi nėra jokio tempimo jausmo, makiažas nuvalomas puikiai, o oda yra pridrėkinta, atsiranda komforto jausmas, o svarbiausia, kad oda nėra užkemšama. Labai skalsus produktas.
Šis atsiliepimas yra naudingas
0
5/ 5
Superinis šis prausiklis
Labai džiaugiuosi atradusi stebuklingą prausiklį,😉 jokio veido traukimo,☺️ veidas švelnus ir šviesus jokių spuogų ar inkštyrų😁. Tiesiog TOBULAS.Naudojant su kremu superinis derinis.😉 Veidas skaistus, ir elastingas,o švelnumas, kaip kūdikio odelė.100% Pritariu produkcijos sudečiai.Esu begalo laiminga,kad išbandžiau 😁😊 Ir tariu didelį didelį Ačiū jums už galimybę šį prausiklį išbandyti.
Šis atsiliepimas yra naudingas
0

Kasdienė odos priežiūra

Į aknę linkusiai odai

Fluidactiv™ patentas

Sébium Hydra

(4 atsiliepimai)

Maitinanti ir intensyviai drėkinanti priemonė, sprendžianti odos išsausėjimo priežastis, atsiradusias po medikamentinio gydymo.

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Klasikinė apsauga

Jautri oda

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT

Photoderm Aquafluide SPF50+

(1 atsiliepimas)

Drėkinamoji matinį efektą suteikianti apsaugos nuo saulės priemonė, pasižyminti gaivia fluidine tekstūra.

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams