Error message

Could not retrieve the oEmbed resource.

"Ką mes darome, svarbiau yra tik tai, kaip tai darome."

Bioderma - care for family skin

„BIODERMA“ yra „NAOS“ prekės ženklas, įkvėptas gyvenimo ir varomas širdies.

Prisijungimas prie „BIODERMA“ prekės ženklo reiškia prisijungimą prie „NAOS“ bendrovės ir tapimą unikalių žmonių nuotykių, kurie veikia kaip ekosistema, dalimi.

Visi mūsų darbuotojai turi vieną bendrą dalyką, jie nori kiekvieną dieną atgaivinti mūsų prekės ženklą, įsitraukti į savo istoriją ir būti mūsų sudėtingų ir įdomių nuotykių dalimi.

Mes tikime savo gebėjimu atskleisti potencialą, slypintį visuose mumyse.

Kad ir kur pasaulyje bebūtumėte, mes visada ieškome talentų.

Įsikūrę 100 šalių ir ryžtingai nepriklausomi, „NAOS“ yra pagrindinis tarptautinis žaidėjas odos priežiūros srityje su savo 3 prekių ženklais: „BIODERMA“,  „Institut Esthederm“  ir „Etat Pur“.

Kaip įmonė turinti tikslą, siekiame sukurti tvarią ateitį ir norime išsaugoti žmoniją ir jos aplinką.

 

Visame pasaulyje, šis žmogiškas nuotykis veda mūsų kasdienį gyvenimą, mūsų veiksmus ir mūsų idėjas geriau tarnauti odos sveikatai.

Bioderma - company-map

„BIODERMA“ komandas vienija žmogiškosios vertybės ir etika, formuojanti įmonės, kuri jaučia aistrą ir atsiduoda dermatologijai, stiprybę.

Bioderma - NAOS values

Už tai kaip darome dalykus svarbiau yra tik tai, kaip juos darome.

Tikime laisve kurti, atsinaujinti, imtis veiksmų, kartu tausojant gyvenimo mechanizmus ir tuos, su kuriais ir kuriems dirbame kiekvieną dieną.

Jausdami aistrą savo misijai, diena po dienos mes darome pažangą su pasitikėjimu ir gerumu.

„NAOS“ vertybės atspindi mūsų tapatybę.

„NAOS“ jiems įkvepia gyvenimą, ir jie susivienija, vesdami mus į mūsų darbą, mūsų santykius ir mūsų sprendimus.

Mūsų patirtis auga kiekvieną dieną, kai susitinkame ir bendraujame su specialistais, kurie siekia išsaugoti arba atkurti sveiką odą: biologai, dermatologai, sveikatos priežiūros specialistai ir vaistininkai, kurie jus kasdien palaiko.

Mes taip pat kasdien augame klausydamiesi jūsų. Kad galėtume prisitaikyti prie jūsų poreikių, suprasti jūsų jautrumą ir ekosistemą, su kuria sąveikauja jūsų oda yra labai svarbu.

Analizuojame visus biologinius procesus, kad suprastume šią sąveiką ir odos disbalanso priežastis, bei kuriame veiksmingus produktus, kurie puoselėja visus jautrumus.

Junkitės prie mūsų nuotykių, kai formuojame ryšius, veikdami kartu sveikesnio pasaulio labui.