BIODERMA yra dermatologinis NAOS prekės ženklas saugantis sveikatą

Bioderma - focus on the skin

„Užuot per daug gydant odą, ji turi pati išmokti tinkamai funkcionuoti.“

 

Įkvėptas šio filosofinio požiūrio, prancūzų vaistininkas ir biologas Jean-Noël Thorel sukūrė „NAOS“: pačios odos įkvėptą darnią prekės ženklų sistemą. Sužinokite daugiau apie „NAOS“.

„NAOS“ yra į tikslą orientuota kompanija su misija, įkvėpta humanistinės utopijos.

„NAOS“ mato odą kaip gyvą ekosistemą, kuri nuolat sąveikauja su savo aplinka ir laikui bėgant keičiasi. Ekobiologija gimė iš šios dinamiškos vizijos: radikaliai skirdamasis nuo tradicinės kosmetikos, šis mokslinis požiūris grindžiamas pagarba odai ir žiniomis apie jos biologiją.

Žodžių "ekosistema" ir "biologija" santrauka, šis teigiamas požiūris, kuriuo gerbiama jūsų oda, grindžiamas idėja, kad  odos (biologijos, fiziologijos), asmenų (gyvenimo būdo) ir mūsų planetos ekosistemos yra neatsiejamai susijusios ir sąveikauja vienos su kitomis. Remdamiesi šiais principais, mes padedame odai prisitaikyti prie savo aplinkos ir pasinaudoti savo ištekliais, kad galėtume veikti pagal disbalanso priežastis, kad atkurtume jos natūralias funkcijas.

Gimę ir įsišakniję šiame ekobiologiniame  metode, „BIODERMA“, „Institut  Esthederm“ ir „Etat Pur“ yra trys prekės ženklai, įkvėpti „NAOS“ filosofijos, ir visi turi tuos pačius mokslinius ir žmogiškuosius reikalavimus.

ecobiology approach
BIODERMA

„BIODERMA“:  ekobiologijos mokslas dermatologijai.

Išsaugoti sveiką odą. Ilgam.

www.bioderma.com

Esthederm

„Institut Esthederm“:  ekobiologijos mokslas estetikai.

Puoselėti odos jaunystę ir grožį.

www.esthederm.com

 

Etat Pur

„Etat Pur“:  ekobiologijos mokslas asmeniškai pritaikytai odos priežiūrai.

Suteikti odai tik tai, ko reikia. Nieko daugiau, nieko mažiau.

www.etatpur.com

„BIODERMA“ yra „NAOS“ visuotinių ambicijų dalis ir įsipareigojo padaryti dermatologiją prieinamą kuo platesnei visuomenei, atsargiai ir dėmesingai, išlikdama dėmesinga visiems odos jautrumams.

Care first. NAOS

„BIODERMA“ įmonėje, mes aistringai rūpinamės, remiame ir geriname kiekvieno asmens gyvenimo kokybę. Mes nuolat ieškome būdų diegti naujoves, kad galėtume pasiūlyti veiksmingus dermatologinius sprendimus, kurie tikrai tausoja odą ir kuriuos lengva naudoti  kasdien.

Mūsų požiūris, paprastai ir dviem žodžiais tariant, yra "pirmiausia – rūpestis". Mes pradedame rūpindamiesi oda, ir ja rūpindamiesi, mes tikimės padaryti daugiau, mūsų pačių kukliu būdu.

Kiekvieną dieną oda turi prisitaikyti prie savo aplinkos, kuri įtakoja odos pusiausvyrą ir sveikatą. Tarša, oro sąlygos, UV spinduliai, ligos, vaistinis gydymas, senėjimas ... Visi šie veiksniai silpnina ir išbalansuoja odą, viršydami natūralią jos savigy

Bioderma - woman

Ji tampa jautresnė, labiau reaguojanti. Gali atsirasti dėmės, paraudimai ir dirginimai. Kiekvieno žmogaus oda reaguoja savaip, priklausomai nuo jos DNR.

Be šių simptomų, ekobiologija atsižvelgia į bendrą asmens aplinką. Kaip prekės ženklas, kuris yra pagrįstas  ekobiologija, „BIODERMA“ remiasi visa savo odos biologijos ir ekosistemų ilgamete patirtimi tam, kad suprastų visus odos jautrumo tipus ir jų nuolatinę sąveiką bei pateiktų sprendimą, pritaikytą kiekvienam odos funkcijos sutrikimui.

„BIODERMA“ remiasi biologija ir kuria sprendimus dermatologijai bei odos sveikatai.

Nekariaujantis prieš natūralią chemiją, mūsų formuluotės mokslas yra pagrįstas teigiamu požiūriu: tiksliai ir griežtai pasirenkant sudedamąsias dalis, pritaikytas naudotojui ir naudojimui, tinkamomis dozėmis, reikalingomis sveikai odai.

Siekiant užtikrinti ilgalaikį veiksmingumą, kuris tausoja net jautriausią odą, manome, kad reikia atsižvelgti į visą odos ekosistemą.

Kuo vadovaujasi mūsų požiūris?

Kad suteiktų odai priemones tapti stipresne ilgam ir geriau prisitaikytų prie savo aplinkos. Norėdami tai padaryti, mes pasirenkame grynas, aukštos kokybės molekules su tiksliniu biologiniu veikimo mechanizmu.

Bioderma - Profound respect for the skin

Kadangi mūsų oda gali  geriau absorbuoti komponentus, kurie atspindi savo sudėtį, mes palaikome biomimetinius ingredientus, kurie natūraliai randami odoje, arba ingredientus, kurie imituoja jos natūralias funkcijas. Probleminei odai pasirenkamos specifinės veikliosios medžiagos, skirtos jų pripažintam dermatologiniam veiksmingumui.

company- biology formulation

Atsižvelgiant į vidaus ir išorės veiksnius. Ypatingą  dėmesį skiriame  biologiniams mechanizmams kaip visumai, kad galėtume pateikti visuotinį, tikslų ir tinkamą atsaką.

Bioderma - Woman skin face

Padedant odai prisitaikyti ir atgauti savo pusiausvyros būklę. Visi mūsų sprendimai priimami su tobula pusiausvyra tarp 4 veiksnių: aktyvių ingredientų, dozės, kuri yra griežtai būtina, jutimo patirties ir paprasto kasdienio naudojimo.

Bioderma - biology
Bioderma - Atoderm Intensive Baume

Mūsų produktai įkūnija mūsų ekobiologinį požiūrį

- Padeda atkurti natūralius odos mechanizmus

- Padeda odai prisitaikyti prie savo aplinkos

- Tausoja natūralią odos biologiją

- Išsaugo odos toleranciją

Tai reiškia, kad  mūsų produktai sujungia matomą ir ilgalaikį veiksmingumą, kartu tausodami visus jautrumus.

„NAOS“ visada formulių skaidrumą ir odos saugumą laikė svarbiausiais savo prioritetais.

Ask.NAOS.com  yra internetinė platforma, kurioje išvardijami visi „NAOS“ prekės ženklo produktuose naudojami ingredientai, patentai ir technologijos. 

Kiekvienam ingredientui rasite informacijos apie:

 • jo pobūdį: kas tai yra (vitaminas, augalų ekstraktas, aliejus, sviestas ir kt.)
 • jo kilmę: kaip jis gaunamas (augalų ekstraktas, mineralinė, sintetinė arba biotechnologinė kilmė ir t. t.)
 • jo vaidmenį: ką ji daro formuluotėje (drėkina, ramina, valo, stingdo ir kt.)

Šią paslaugą galite rasti adresu Ask.NAOS.com arba nuskaitydami QR kodą mūsų produktuose.

 • ask naos

  Kažkas, ką galite padaryti savarankiškai Ask.NAOS.com

  • 450 formulių
  • 650 sudedamųjų dalių
  • 40 patentų

Kaip ir visi „NAOS“ sukurti produktai, „BIODERMA“ dermatologiniai produktai yra suformuluoti ir pagaminti Prancūzijoje.
Vienintelė vieta Provanso Ekse yra atsakinga už visą „NAOS“ pramonės ir mokslinių tyrimų bei plėtros veiklą, leidžiančią visiškai kontroliuoti mūsų produktų vertės grandinę. „NAOS“ nustato pačius griežčiausius farmacijos pramonės standartų kriterijus, dėl kurių atsiranda unikali ekobiologinė  patirtis ir kokybė.

french quality design