Photoderm Lait ULTRA SPF50+

Itin aukšta, sustiprinta apsauga nuo UVA spindulių

Naujiena

Klasikinė apsauga

Jautri oda Medicininių priežasčių išvargintai jautriai odai Normaliai kūdikių ir vaikų odai

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT

Kam skirta?

Visai šeimai (vyresniems nei 12 mėn. vaikams)

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį
Patogu šeimai Patogu šeimai

Kliniškai patvirtintas efektyvumas

SUN ACTIVE DEFENSE: +24% odos imuninių apsauginių mechanizmų apsauga *

  • SUN ACTIVE DEFENSE PATENTAS: aukštomis technologijomis paremta saulės sustiprinta apsauga nuo UVA spindulių. 
  • ULTRA EFEKTYVUS: apsaugo nuo ląstelių pažaidos ir oksidacinio streso. 
  • ULTRA MALONUS: 8 val. drėkinimas, lengva, greitai įsigerianti tekstūra. Tinka jautriai odai. Tinka naudoti vaikams nuo 12 mėnesių, suaugusiems, nėščioms ir žindančioms moterims, pacientams vartojantiems ar vartojusiems fotosensitizaciją sukeliančius vaistus. 
  • ULTRA ATSPARUS: itin atsparus vandeniui, prakaitui, smėliui. Gali būti tepamas ant sausos ar drėgnos odos. 
  • ULTRA SAUGUS: saugus vandens ekosistemai.

Kūnui ir veidui - Bespalvis - Greitai įsigeria - Nelipnus - Neriebus - Gerai toleruojamas odos ir akių srityse - Nekomedogeniškas

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

Šviečiant saulei mūsų odos paviršių pasiekia 2 tipų UV spinduliai: 

- UVB, kurie sudaro 5% visų UV spindulių, atsakingi už odos įdegį ir nudegimus saulėje. 

- UVA, kurie sudaro 95% visų UV spindulių, patenka į gilesnius odos sluoksnius ir yra atsakingi už oksidacinį stresą ir odos apsauginių imuninių mechanizmų susilpnėjimą, kurie lemia priešlaikinį odos senėjimą ir odos vėžį. 

Laboratoire Bioderma savo paskutinių tyrimų dėka sukūrė Photoderm Lait ULTRA SPF50+ , labai aukštos apsaugos kremą nuo saulės, turintį sustiprintą apsaugą nuo UVA spindulių ir tinkantį visų tipų jautriai odai

Jo formulė įkvėpta pačios odos natūralių apsauginių mechanizmų nuo saulės:

1. SUN ACTIVE DEFENSE PATENTAS

- Unikali filtrų kombinacija ir biologinė apsauga, sustiprinanti pačios odos natūralius apsauginius mechanizmus ir leidžianti ilgam apsisaugoti nuo saulės žalingo poveikio

- BIODERMA, neapkraudama odos filtrais, sustiprina pačios odos apsauginius mechanizmus kompensuoti UVA biologinį poveikį (odos senėjimas, imunisupresija). 


Mūsų formuluotės mokslas paremtas Dermshield formuluočių menu, įkvėptas pačios odos natūralių apsauginių mechanizmų esant saulėje. 

Šis lipidinis kompleksas iš augalinių aliejų, be silikonų, savo sudėtimi labai artimas odos paviršinių sluoksnių sudėčiai, sukuria apsauginę plėvelę, kuri atlieka fizinio skydo vaidmenį, optimizuojantį apsaugą nuo saulės kartu išsaugant odos barjero nepralaidumą. 


2. FIZINIO SKYDO EFEKTAS

Mūsų Dermshield formuluotės dėka odos paviršiuje sukuriama nepastebima apsauginė plėvelė, apsaugantį odą nuo išorinių dirgiklių poveikio. 


3. ODOS BARJERO NEPRALAIDUMAS

Odos barjeras sulaiko fiziologinį vandenį odoje ir išlaiko natūralią odos drėgmę. 


4. OPTIMALI APSAUGA

Ši labai tolygi ir stabili plėvelė išlaiko apsauginius filtrus odos paviršiuje ir užtikrina jų tolygų pasiskirstymą ant odos.  Filtrai išlaiko savo apsauginį efektyvumą prakaituojant ir maudantis, ribodami produktų patekimą į vandens ekosistemas.

Kūnui Kūnas
Veidui Veidas
BIODERMA produktas kaip naudoti
BIODERMA produktas kaip naudoti

Tepkite kelis kartus per dieną.

  • Žingsnis 1 Prieš saulės vonias gausiai ištepkite odą ir tolygiai paskirstykite (per mažas priemonės kiekis mažina apsaugą).
  • Žingsnis 2 Tepimą pakartokite po maudynių ar nusišluostymo rankšluosčiu.

Venkite kontakto su audiniais. Naudokite priemonę tik ant nepažeistos odos. Saugokite kūdikius ir vaikus nuo tiesioginių saulės spindulių. Per ilgas buvimas saulėje gali būti kenksmingas jūsų sveikatai.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Ne visi odos tipai vienodai reaguoti į saulės spindulių poveikį dėl skirtingo odos fototipo, nusakančio odos fotojautrumo lygį.

Rezultatai įrodyti klinikiniais tyrimais

Maloni tekstūra

100% vartotojų atsiliepimai apie malonią tekstūrą ir lengvą tepimąsi (1) 

91% vartotojų atsiliepimų apie greitai įsigeriančią tekstūrą ir odos švelnumą po tepimosi (1) 

96% vartotojų sutinka, kad produktas drėkina odą (1)

Žr. šaltinį

MAŽESNĖ ODOS LĄSTELIŲ PAŽAIDOS RIZIKA

Išskirtinė klinikinė studija 

+24% odos imuninių apsauginių mechanizmų apsauga (2) 

+26% antioksidacinė apsauga (2)

Žr. šaltinį

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT : high-technology sun protection, reinforced against UVA rays. An association of UV filters and a biological protection that improves the self defense capacity of the skin to help maintain long-lasting care of its health in the sun.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Odos tipas
Amžius

0/5

0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
Atsiliepimų nėra. Būkite pirmasis!