Cicabio Crème

Pažeistos odos atsinaujinimo procesus skatinantis ir raminantis kremas.

Tikslinei odos priežiūrai

Sudirgusi, pažeista oda

Antalgicine™ technology

Kam skirta?

Visai šeimai (išskyrus neišnešiotus kūdikius)

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį
Rekomenduoja dermatologai Rekomenduoja dermatologai

Įrodytas veiksmingumas

Nuraminta oda: 95 proc.*

  • Atkuria epidermį
  • Numalšina diskomforto pojūtį ir sumažina norą kasytis
  • Drėkina
  • Veikia antibakteriškai
  • Sukuria orui laidžią plėvelę optimaliai odos apsaugai ir komfortui

Labai gerai toleruojamas - Nekomedogeninis - speciali tekstūra sukuria „tvarsčio efektą“ - Bekvapis

  • Produkto spalvą lemia veikliosios medžiagos
Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

- Antibakterinės veikliosios medžiagos (varis ir cinkas) apsaugo epidermį.

- Veiklioji medžiaga ANTALGICINE™ greitai numalšina diskomforto pojūtį ir sumažina norą kasytis*.

- „Tvarsčio efektą“ sukurianti tekstūra kartu su hialurono rūgštimi bei drėkinamosiomis veikliosiomis medžiagomis suformuoja orui pralaidžią plėvelę odos apsaugai ir optimaliam komfortui.

(*) BIODERMA veiklioji medžiaga.

Kūnui Kūnas
Veidui Veidas
Lūpoms Lūpos
Išorinei intymiai higienai
BIODERMA produktas kaip naudoti
BIODERMA produktas kaip naudoti

Naudoti 2 kartus per dieną, kol oda visiškai sugis.

  • Žingsnis 1 Nuvalykite ir nusausinkite odą.
  • Žingsnis 2 Naudokite ant sudirgintos vietos.

Saugokite akis. Jei oda kraujuoja ar šlapiuoja arba sudirgimas nenurimsta, pasikonsultuokite su sveikatos priežiūros specialistu. Ant lūpų tepkite tik nuo 6 mėnesių amžiaus. Suaugusiems tepkite tik ant išorinių gleivinių.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Lengvi paviršiniai odos pakitimai, nedideli pažeidimai bei odos sausumas yra rezultatas susilpnėjusios apsauginės odos barjero funkcijos. Itin svarbu odą drėkinti, kad būtų sukurta palanki aplinka optimaliam epidermio gijimui.

Išbandyta prižiūrint dermatologams

Atkuria epidermį

Užgijusi oda: 80 proc. (1)

Nubrozdinimo atveju panaudojus produktą 8 dienas oda palaipsniui užgijo (matuotas transepiderminis vandens netekimas) (2)


Numalšina diskomforto pojūtį

Nuraminta oda: 95 proc. (1)

Didesnis odos komforto pojūtis: 90 proc. (1)

Žr. šaltinį
BIODERMA produktas efektyvumo įrodymas

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Nemalonūs odos pojūčiai, taip pat dažnas kasymasis gali sutrikdyti natūralų odos atsistatymo procesą. Ši technologija padeda sureguliuoti odos reaktyvumą.

Išoriniai dirgikliai gali padaryti odą reaktyvią ir jautrią. Šis patentuotas kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį, nepaisant odos tipo, kartu sustiprindamas jos atsparumą.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Kadangi vis daugiau mūsų nori žinoti, ką tepa ant odos, platformoje Ask.Naos pateikiame iššifruotą NAOS prekių ženklų („Bioderma“, „Institut Esthederm“ ir „Etat Pur“) produktų sudėtį – tai padės išsirinkti tinkamą produktą. Siekiant užtikrinti itin aukštą skaidrumo lygį, atskleidžiama absoliučiai visa informacija apie sudedamųjų dalių tipą, kilmę ir paskirtį, taip pat apie NAOS ekobiologijos principais grįstus patentus. Pastaruosius 40 metų NAOS stengiasi atsižvelgti į tai, kokia yra kiekvieno žmogaus oda, kurios natūralius išteklius ir mechanizmus reikia saugoti, kad ilgainiui ji taptų sveikesnė ir gražesnė.

Iššifruoti formules svetainėje Ask.NAOS

Odos tipas
Amžius

5/5

3 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
5/ 5
Universalus
Tik geriausi atsiliepimai, aš visada nešiojuosi savo rankinėje nuo visko tinka, ivairiu ikandimu, net nuo meduzu nudeginimo, nuo nubrozdinimu, įv. sumušimu, po nudegimu , pabėrimam ir t.t
Šis atsiliepimas yra naudingas
0
5/ 5
Labai patiko šis produktas
Pastoviai turiu savo namų vaistinėlėje. Naudojau, kai reikėjo po tam tikrų procedūrų, ypač nustebino šią vasarą, kai patepiau uodų įkandimo vietose,gana greitai nustojo niežėti ir gana greitai dingo patinimas ir paraudimas. Patogus naudoti, kadangi plonai išteka, paspaudus...
Šis atsiliepimas yra naudingas
0
5/ 5
Nuo sumušimų
Nerealiai greitai padeda, sumušimai praeina labai greitai. Tikrai geresnis nei anksčiau naudotas, labai mamų mėgiamas Bepantene kremas. Patogi pakuotė, išsispaudžia tik reikiamas kiekis.
Šis atsiliepimas yra naudingas
0