PATIKSLINKITE PAIEŠKĄ

5 Produktai

Produkto tipas
Naudojimas
Odos poreikiai ir tinkami produktai
Produkto tipas
Odos tipas
Parinktas jums
Main target

5 Produktai

Serumas

Hiperpigmentuota oda Tamsios dėmės ir pigmentacijos nelygumai Odai su pigmentinėmis dėmėmis, nuo fotosenėjimo

LumiReveal™ technology

Pigmentbio C-Concentrate

(2 atsiliepimai)

Intensyvaus poveikio priemonė su grynu stabiliu vitaminu C intensyviai pigmentacijos korekcijai

KAM SKIRTA?

Suaugusiesiems

Serumas

Jautri ir sudirgusi oda

Defensive Technologija

Sensibio Defensive serum

(19 atsiliepimai)

Ilgalaikio poveikio raminamasis ir drėkinamasis koncentruotas serumas, kuris užkerta kelią ankstyvajam odos senėjimui, sukeltam išorinių dirgiklių

KAM SKIRTA?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Serumas

Išsausėjusiai jautriai odai

Hyalu+ Technology

Hydrabio Hyalu+ serum

(10 atsiliepimai)

Pirmasis intensyviai drėkinantis atkuriamasis koncentruotas ekobiologinis serumas*.

KAM SKIRTA?

Suaugusiesiems

Serumas

Į aknę linkusiai odai

Fluidactiv™ patentas

Sébium Serum

(4 atsiliepimai)

Pirmasis odos netobulumus ir senėjimo požymius veikiantis koncentruotas serumas sukurtas Bioderma laboratorijoje*

KAM SKIRTA?

Suaugusiesiems

Serumas

Išsausėjusiai jautriai odai

Aquagenium™ patentas

Hydrabio Sérum

(14 atsiliepimai)

Iš karto ir ilgam odą sudrėkinantis serumas.

KAM SKIRTA?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Aukšta veikliųjų medžiagų koncentracija, lengva naudoti, BIODERMA serumai sprendžia tikslias odos problemas ir padidina naudojamo kremo veiksmingumą. Jie visais atvejais nusipelno vietos tavo odos rutinoje!

Kalbant apie efektyvumą, veido serumai suteikia neprilygstamų rezultatų. Specialiai sukurti tikslingai odos priežiūrai, jie atspindi aukščiausio lygio dermokosmetikos laboratorijos patirtį. Serumų formulėje yra ideali veikliųjų medžiagų koncentracija, kuri kaip ir produktų linija yra pritaikyta spręsti skirtingų odos tipų konkrečias problemas bei pasiekti norimus rezultatus. Veido serumai yra būtini jūsų įprastai rutinai - jie paruošia odą prieš tepant kremu ir padidina jo veiksmingumą. Dėl skystos ir lengvos BIODERMA serumų tekstūros juos lengva ir greita naudoti. Veido odos priežiūros rutina be jų neįsivaizduojama!

Bioderma veido serumai

BIODERMA serumai buvo sukurti pagal kiekvienam odos tipui tinkantį priežiūros metodą, todėl yra puikus sprendimas skirtingiems odos tipams. Serumų formulės sukurtos ne tik skirtingų tipų odai, kaip pavyzdžiui riebiai ar jautriai, tačiau ir spręsti skirtingoms odos problemoms, kurios gali atsirasti bėgant laikui. Dehidratacija, jautrumas, aknė, pigmentinės dėmės, pirmieji odos senėjimo požymiai... BIODERMA – čia visuomet rasi serumą kasdienei odos priežiūrai.

Moteris naudoja Bioderma serumą

Visos BIODERMA laboratorijos mokslinės žinios yra mūsų serumų formulėje. Mūsų požiūris visada buvo rasti tinkamą pusiausvyrą tarp veiksmingumo ir pagarbos jūsų odai. Biomimetiniai ingredientai, kurie jau yra odoje, naudojami siekiant užtikrinti optimalią odos toleranciją. Aktyvūs ingredientai parinkti pagal jų grynumą yra visuomet naudojami tiksliomis reikiamomis dozėmis tam, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.  Kokybiškas ir aktyvus vitaminas C esantis Pigmentbio C-Concentrate serume, kuris padeda sumažinti pigmentines dėmes arba hialurono rūgštis išsausėjusiai odai Hydrabio Hyalu+ serume... Visus mūsų serumus sudaro veiksmingiausia veikliųjų medžiagų koncentracija neprilystamiems rezultatams pasiekti.

Bioderma veido serumai

NAOS dermatologinis prekės ženklas BIODERMA yra atsidavusi odos sveikatai ir vadovaujasi unikaliu ekobiologijos požiūriu. Šis metodas vertina odą kaip gyvą pasaulį, kuris nuolatos sąveikauja su jį supančia aplinka. Tai dinamiška ekosistema, kuri natūraliai turi visus išteklius, kurių reikia sveikos odos palaikymui. Tačiau gyvenimo būdas, aplinkos veiksniai ir specifinės aplinkybės kartais gali sukelti ekosistemos disbalansą. Mūsų novatoriški serumai yra sukurti būtent taip, kad pašalintų odos funkcijų sutrikimų priežastis ir jų pasekmes. Pavyzdžiui, serumas „Hydrabio Hyalu+“ yra praturtintas hialurono rūgštimi. Jis stimuliuoja natūralią hialurono rūgšties gamybą odoje, kad oda būtų ilgai drėkinama bei apsaugota nuo ankstyvų senėjimo požymių, atsirandančių dėl dehidratacijos. Kalbant apie Sensibio Defensive serumą, jis ramina ir drėkina, veikia jautrios odos, kuri reaguoja į aplinkos stresorius, senėjimo procesą vadinamą inflamm‘ageing. Riebiai, į spuogus linkusiai odai skirtas Sébium serumas sujungia salicilo rūgšties keratolitines savybes, kurios užtikrina švelnų odos šveitimą bei patentuotą Fluidactiv technologiją, kuri veikia aknės atsiradimo priežastis ir padeda sumažinti likusius randelius ir dėmes. Hialurono rūgštis drėkina ir ramina veido odą.

Tam, kad serumas atneštų didžiausią naudą, pateikiame keletą naudingų patarimų.

  • Mūsų produktų formulės sukurtos dirbti išvien, tad norint pasiekti geriausių rezultatų, serumą ir kremą rekomenduojame naudoti iš tos pačios produktų linijos.
  • Naudokite serumą ryte ir/ar vakare, priklausomai nuo serumo aktyviųjų ingredientų. Pavyzdžiui, vitamino C serumą rekomenduojame naudoti ryte. Hialiurono rūgšties serumas gali būti naudojamas tiek ryte tiek vakare.
  • Visuomet naudokite serumą ant švariai nuvalytos veido odos bei švelniai pašalinus makiažą miceliniu vandeniu, kuris išsaugo odos hidrolipidinę plėvelę.
  • Prieš naudojant serumą galite naudoti toniką arba dulksną. Jie tinkamai paruoš jūsų odą ir padės geriau pasiekti didžiausią serumo teikiamą naudą.
  • Mūsų serumai yra labai koncentruoti. Pakaks vos kelis serumo lašelius švelniai įmasažuoti į veido odą.
  • Kuomet serumas susigers į odą, tęskite savo veido odos priežiūros rutiną naudodami dieninį ar naktinį kremus.