Pigmentbio C-Concentrate

Intensyvaus poveikio priemonė su grynu stabiliu vitaminu C intensyviai pigmentacijos korekcijai

Naujiena

Serumas

Hiperpigmentuota oda Tamsios dėmės ir pigmentacijos nelygumai Odai su pigmentinėmis dėmėmis, nuo fotosenėjimo

LumiReveal™ technology

Kam skirta?

Suaugusiesiems

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį

Įrodytas veiksmingumas

Po 1 mėnesio tamsių dėmių paviršiaus plotas sumažėjo perpus.

PIGMENTBIO C-CONCENTRATE

  • Sumažina esamų dėmių ryškumą ir dydį 
  • Neleidžia atsirasti naujoms pigmentinėms dėmėms 
  • Lygina ir glotnina odos tekstūrą 
  • Lygina ir skaistina odą 
  • Drėkina 8 valandas

Nekemša porų - Lengva gelinė-kreminė konsistencija - Greitai susigeria

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

Įkvėpta efektyvaus dermatologinio gydymo (Kligmano formulės), „Laboratoire Bioderma“ sukūrė technologiją LumiReveal™, kad suteiktų žmonėms su hiperpigmentuota oda galimybę pagerinti odo būklę, išvengiant įprastinių šalutinių poveikių.
Ši technologija efektyviai veikia 3 biologiniuose etapuose, sukeliančiuose hiperpigmentaciją, ir yra gerai toleruojama:
> Uždegimas: glabridinas malšina uždegimą, sukeliantį perteklinę melanino gamybą;
> Gamyba: andrografolidas + azelaino rūgštis riboja melanino gamybą;
> Pašalinimas: „Epidermactiv“ skatina ląstelių atsinaujinimą, pašalindamas pigmentuotas epidermio ląsteles.

Technologiją LumiReveal™ papildo vitaminų kokteilis, gyvybiškai reikalingas odai: vitaminai C, E ir PP, saugantys odą ir stiprinantys jos barjerą.

Dėl didelės AHA ir BHA (glikolio ir salicilo) rūgščių koncentracijos, Pigmentbio C-Concentrate veikia kaip švelnus pilingas, tausojantis odą.

Veidui Veidas
Kaklui Kaklas

Serumas „Pigmentbio C-Concentrate“, naudojamas tarp dermatologinio gydymo etapų nuo 1 iki 3 mėnesių. Jei monoterapija iki 4 mėnesių.

  • Žingsnis 1 Prieš naudodami pirmą kartą, abiem nykščiais stipriai paspauskite pakuotės dangtelį, kol talpa užsifiksuos, kad išsiskirtų vitaminas C. Nusukite baltą dangtelį ir patikrinkite, ar išsiskyrė visi vitamino C milteliai. Užsukite pipetę ir pakratykite 10 sekundžių, kad vitaminas C išsimaišytų.
  • Žingsnis 2 Užtepkite 5 lašus ant veido ir kaklo kas vakarą, prieš tai nusiprausę su Pigmentbio Foaming Cream putojančiu kremu. Galima naudoti vieną arba kartu su Pigmentbio Night Renewer naktiniu kremu geresniam poveikiui pasiekti.
  • Žingsnis 3 Kad geri rezultatai išliktų ištisus metus, kartokite 1 mėnesio trukmės priemonės naudojimą kas 3 mėnesius.

Taip pat serumą „Pigmentbio C-Concentrate“ galima naudoti kaip dermatologinio gydymo pakaitalą (tokių kaip hidrokinonas) tris mėnesius prieš pradedant kitą dermatologinio gydymo kursą.

  • Žingsnis 1 Prieš naudodami pirmą kartą, abiem nykščiais stipriai paspauskite pakuotės dangtelį, kol talpa užsifiksuos, kad išsiskirtų vitaminas C. Nusukite baltą dangtelį ir patikrinkite, ar išsiskyrė visi vitamino C milteliai. Užsukite pipetę ir pakratykite 10 sekundžių, kad vitaminas C išsimaišytų.
  • Žingsnis 2 Užtepkite 5 lašus ant veido ir kaklo kas vakarą, prieš tai nusiprausę su Pigmentbio Foaming Cream putojančiu kremu. Galima naudoti vieną arba kartu su Pigmentbio Night Renewer naktiniu kremu geresniam poveikiui pasiekti.

Venkite naudoti aplink akis. Vadovaukitės naudojimo instrukcijomis. Gali būti jaučiamas dilgčiojimas, kurį sukelia veikliosios medžiagos, bet jis turėtų greitai išnykti. Jei dirginimas tęsiasi, nustokite naudoti produktą ir pasikonsultuokite su sveikatos priežiūros specialistu.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Visos ant mūsų odos esančios žymės ar dėmės atspindi mūsų gyvenimą, nesvarbu, ar atsiradusios dėl saulės poveikio, amžiaus, nėštumo, randų, odoje buvusio uždegimo dėl aknės. Visų rūšių hiperpigmentacijos priežastis – per didelė melanino gamyba, dėl kurio oda patamsėja. Norint pašalinti šiuos pigmentinius defektus ir atkurti tolygesnę, skaistesnę odą, reikia laiko ir atkaklumo, tačiau moterys nori greitų rezultatų.

Išbandyta prižiūrint dermatologams

Mažina tamsias dėmes

Po 1 mėnesio tamsių dėmių paviršiaus plotas sumažėja perpus (1)


Atkuria odos pirminį spindesį

Odos spindesys: + 87 % (2)


Lygina odos paviršių

Odos tolygumas: + 85 % (2)

Žr. šaltinį

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Melaninas yra natūralus pigmentas, suteikiantis odai spalvą. Nereguliari ir perteklinė melanino gamyba lemia tamsių dėmių atsiradimą ir netolygų odos atspalvį. Ši technologija reguliuoja melanino gamybą ir optimizuoja ląstelių atsinaujinimą, kad būtų pašalintas melanino perteklius.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Kadangi vis daugiau mūsų nori žinoti, ką tepa ant odos, platformoje Ask.Naos pateikiame iššifruotą NAOS prekių ženklų („Bioderma“, „Institut Esthederm“ ir „Etat Pur“) produktų sudėtį – tai padės išsirinkti tinkamą produktą. Siekiant užtikrinti itin aukštą skaidrumo lygį, atskleidžiama absoliučiai visa informacija apie sudedamųjų dalių tipą, kilmę ir paskirtį, taip pat apie NAOS ekobiologijos principais grįstus patentus. Pastaruosius 40 metų NAOS stengiasi atsižvelgti į tai, kokia yra kiekvieno žmogaus oda, kurios natūralius išteklius ir mechanizmus reikia saugoti, kad ilgainiui ji taptų sveikesnė ir gražesnė.

Iššifruoti formules svetainėje Ask.NAOS

Odos tipas
Amžius

5/5

2 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
5/ 5
Serumas nuostabus👌
Jau po 1 savaitės naudojimo pajaučiau odos būklės pagerėjimą. Po 3 savaičių pradėjo šviesėti pigmentinės dėmelės. Strazdanos kai kuriuose plotuose išvis išnyko. Jokių alerginių reakcijų nebuvo. Vertinčiau 10/10
Šis atsiliepimas yra naudingas
0
5/ 5
Serumas
Mano oda yra mišri, o serumas- aliejinis toks, pirmą kartą pasitepus atrodė, kad nepatiks, nes mišri ida ir aliejus nedraugauja, bet jis neapsunkina odos, o kaip tik ją drėkina ir puikiai susigeria, todėl likau maloniai nustebinta. Dar patiko tai, kad po jo oda nesilupa.
Šis atsiliepimas yra naudingas
0