BIODERMA remiasi biologija ir kuria sprendimus dermatologijai bei odos sveikatai

Bioderma - expert focusing on skin

MŪSŲ PATIRTIS: ODOS BIOLOGIJA

 

„BIODERMA“ yra „NAOS“ prekės ženklas, kuris aistringai pasitarnauja odos biologijai jau 40 metų. Mūsų naujovės ir dalyvavimas dermatologiniuose laimėjimuose, siekiant pagerinti odos sveikatą, pavertė mus novatoriškais dermatologinės priežiūros ekspertais.

 

Kadangi sveika oda turėtų būti prieinama visiems, mes kuriame produktus kiekvienam žmogui, visoms amžiaus grupėms ir visiems odos tipams, remdamiesi savo patirtimi odos biologijoje ir savo dermatologine specializacija.

Dirbame kartu su sveikatos priežiūros specialistais iš viso pasaulio, o mūsų produktai yra skirti išsaugoti sveiką odą ir pateikti sprendimus, pritaikytus kiekvienam odos funkcijos sutrikimui.  Reaktyvi oda, sausa atopinė oda, į spuogus linkusi oda... Mes padedame stiprinti visus odos tipus, nepriklausomai nuo jų jautrumo ar aplinkos.

Sukurti taip, kad būtų praktiški ir paprasti naudoti, mūsų produktai rūpinasi jūsų oda ir palaiko ją kasdien, suteikdami matomą ilgalaikį veiksmingumą, nepakenkdami jūsų odai.

„BIODERMA“ remiasi „NAOS“ mokslinių tyrimų ir inovacijų tinklu.

Kasdien daugiau nei 80 tarptautinių partnerių iš elitinių universitetų, prestižinių mokslinių tyrimų centrų ir novatoriškų pradedančiųjų verslų dirba kartu su mūsų komandomis Provanso Ekse.

Mūsų žinios ir patirtis odos biologijos srityje nuolat auga dėka šio reguliaraus kontakto su naujausia moksline odos sveikatos pažanga, mūsų supratimu apie sveikas odos funkcijas ir odos jautrumą, veikimą, regeneraciją ir kasdienę apsaugą.

Mes dirbame su sveikatos priežiūros specialistais iš viso pasaulio, su kuriais mus sieja bendra ekobiologijos vizija. Dermatologai, pediatrai, onkologai, ligoninės darbuotojai ir vaistininkai -visi entuziastingai dalyvauja mūsų mokslinių tyrimų programose.

Kartu, varomi to pačio požiūrio, mes stengiamės geriau suprasti odos disbalanso kilmę, kad galėtume nutiesti kelią naujoms dermatologinėms naujovėms ir ištirti revoliucinius sprendimus.

Nuolatinė pažanga, padaryta atliekant šiuos fundamentinius tyrimus, leidžia mums geriau pasitarnauti kiekvieno žmogaus odai ir sveikatai, žingsnis po žingsnio.

Bioderma - experts community

Bioderma - women in laboratory

Kurdami savo produktų naujoves, mes dirbame kartu su gydytojais, dermatologais ir odos ekspertais.

Mūsų ryšiai yra pagrįsti imlumu, dėmesingumu ir atsižvelgimu, kad galėtume kurti savo formules ir formuluotes.

Nuo idėjos iki galutinio produkto, įskaitant jų veiksmingumo ir odos tolerancijos vertinimą, „BIODERMA“ ragina nepriklausomus ekspertus ir vartotojus užtikrinti, kad mūsų produktai atitiktų jų poreikius. Nesvarbu, ar tai būtų prie apskritojo stalo ar atskirų interviu, mes siekiame užtikrinti, kad tai būtų kažkas, ką priims visos mūsų bendruomenės.

Kadangi visa oda yra unikali, „BIODERMA“ rūpinasi ja su pritaikytu atsaku, pagrįstu ekobiologiniais principais.

„BIODERMA“ mano, kad puikiai nuvalyta oda yra būtina sąlyga sveikai odai. Tinkamas valymas yra pirmasis žingsnis rūpinantis  oda ir  optimizuojant visų kosmetikos gaminių veiksmingumą. Mums odos valymas yra būdas ja rūpintis.

Todėl mes sukūrėme dermatologinę valymo patirtį, kuriai nėra analogų ir kuri paskatino proveržio naujoves, pavyzdžiui, „Nodé“ šampūnas 1977 - pirmasis itin švelnus šampūnas, sukurtas su bemuile valymo baze. Jau nekalbant apie ikona tapusiu „Sensibio  H2O“, išties novatorišką valymo produktą, tenkinantį dermatologų, ieškančių valymo priemonės, kuri nebūtų griežta pacientų odai, poreikius. Todėl pionierius „BIODERMA“ išrado rinkoje pirmąjį micelinį valomąjį vandenį – valymo priemonę, kurios nereikia nuplauti ir kuri nuvalo net jautriausią odą.

Bioderma - woman cleansing her face

Su esminiais kasdieniais produktais kruopščiai išvalo odą ir suteikia jai reikiamą hidrataciją.

Mūsų priežiūros produktuose yra patentuotas natūralus kompleksas, DAF (Dermatologinė pažangi formuluotė), kuris padeda odai tapti mažiau reaktyvia.

Bioderma - preserve healthy skin

Kurdami savo priežiūros produktus naudojame tarptautinius patentus, kad galėtume teikti tikslinius atsakus į kiekvieną odos problemą. Remiantis ekobiologijos  principais, kurie yra mūsų varomoji jėga, mūsų patentai veikia šių sutrikimų priežastis viršydami simptomus, kad padėtų odai vėl suaktyvinti savo natūralias biologines funkcijas.

Bioderma - adolescent with acne-prone

Su kai kuriomis ilgalaikėmis ligomis (diabetu, vėžiu, inkstų nepakankamumu ir kt.), vartojami vaistai gali susilpninti odą ir sukelti nepageidaujamą odos šalutinį poveikį. Kaip biologijos ir dermatologijos ekspertai, mes kuriame produktus, kurie yra specialiai suformuluoti kovoti su šiuo poveikiu.

Bioderma - dermatological accompaniment

  • ask naos

    Individualiems poreikiams pritaikytų patarimų klauskite AskNAOS.com

     

Jau daugiau nei 40 metų kuriame konkrečius, veiksmingus sprendimus, kurie būtų prieinami visiems ir kurie supaprastintų kasdienį gyvenimą bei padėtų geriau rūpintis odos sveikata.

Kai kurios mūsų proveržio naujovės

2010

Bioderma_matricium

Matricium

„MATRICIUM TM“

„MatriciumTM“ yra medicinos prietaisas, kuris susideda tik iš biomimetinių ingredientų, t. y. tų, kurie natūraliai yra odoje. Jo patentuota technologija yra 14 metų odos biologijos tyrimų rezultatas, ir tai yra pirmoji ekobiologinė aplinka ląstelių ir audinių regeneracijai, skirta suteikti odai visas reikalingas maistines medžiagas.

2015

Bioderma_cicabio

Cicabio

„CICABIO 50+“

„Cicabio SPF50+“ skirtas apsaugoti pažeistą odą, kuri yra veikiama saulės. Novatoriškas "du viename“ produktas, skatinantis odos atstatymą net saulės poveikio atveju, dėka itin aukštos apsaugos. Patentuota „Antalgicine“ veiklioji medžiaga veikia norą kasytis, ramindama skausmą.

2019

Bioderma_pigmentbio

Pigmentbio

„Pigmentbio C-Concentrate”

Įkvėptas dermatologų gydymo būdų kontroliuoti hiperpigmentacijai, „Pigmentbio C-Concentrate“ veikia kaip procedūrų programa, padedanti sumažinti odos dėmes ir atkurti pirminį odos spindesį, jos nepažeidžiant. Tai tikras ekobiologinės priežiūros produktas, suteikiantis gryną, itin stabilų vitaminą C, kuris dėka savo metodo ir pakuotės išlieka šviežias. „Pigmentbio C-Concentrate“, paisydamas odos, leidžia jai atnaujinti savo natūralią, subalansuotą melanino gamybą.

2020

Bioderma_medisecure

Medi-Secure

„Medi-Secure“ metodas

„Medi-Secure“ metodas atsižvelgia į odai, susilpnintai tam tikrų ligų ir jų gydymo, būdingą disbalansą. Remiantis ekobiologijos principais, jį sudaro trys pagrindai: kruopščiai atrinktos sudedamosios dalys, praktiškos ir higieniškos „TubairlessTM“ pakuotės ir klinikiniai tyrimai, atliekami su medicinine ir onkologine priežiūra. Su šiuo požiūriu gimė du dermo-kosmetikos gaminiai: „Atoderm Xereane“ -raminantis, maitinamasis balzamas sukurtas odai, išdžiovintai tam tikro gydymo nuo vėžio, diabeto ar dializės, ir  „Cicabio  Restor“ - apsauginė raminanti priežiūra odai, susilpnėjusiai nuo tam tikrų gydymo būdų, ypač vėžio gydymo.