Hydrabio Hyalu+ serum

Pirmasis intensyviai drėkinantis atkuriamasis koncentruotas ekobiologinis serumas*.

Naujiena

Serumas

Išsausėjusiai jautriai odai

Hyalu+ Technology

Kam skirta?

Suaugusiesiems

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį

Įrodytas efektyvumas

+60% sudrėkinta oda per 30 minučių (1) Oda putlesnė: 94% (2)

HYDRABIO HYALU+ SERUM

Drėkina ir atkuria iš karto ir ilgam 

Mažina matomus senėjimo požymius 

Stiprina odos barjerą 

Apsaugo nuo oksidacinio streso

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

Įkvėptas novatoriško NAOS ekobiologijos požiūrio ir supratimo apie biologinę disfunkciją, sukeliančią dehidrataciją, Hydrabio Hyalu+ serumas skatina odą vėl suaktyvinti natūralius drėkinimo mechanizmus ir išlaikyti vandenį, būtiną jos pusiausvyrai palaikyti. 

Tiksliomis dozėmis atrinktos veikliosios medžiagos: biomimetinė mažos molekulinės masės (LMW) hialurono rūgštis, niacinamidas, karnozinas ir Hyalu+ technologija (biomimetinės didelės molekulinės masės (HMW) hialurono rūgšties ir drėkinančio cukraus derinys) veikia vidines dehidratacijos priežastis ir matomus senėjimo požymius ir užtikrina ilgalaikį efektyvumą. 

• Itin greitas drėkinimas ir odos putlumo efektas: Didelės molekulinės masės hialurono rūgštis sukuria vandenį sulaikančią plėvelę ant odos paviršiaus, o drėkinantis cukrus padeda odai sintetinti ir išsaugoti hialurono rūgštį. 

• Tonizuojantis efektas, pasitelkiant mažos molekulinės masės hialurono rūgštį, kuri stimuliuodama kolageną suteikia odai stangrumo ir elastingumo poveikį. 

• Stiprinamasis efektas, naudojant niacinamidą, kuris mažina odos dehidrataciją stiprindamas barjerinę funkciją.

Veidui Veidas
Kaklui Kaklas

Paskirstykite 5 lašus serumo ryte ir (arba) vakare ant veido ir kaklo odos. Naudokite ant švarios odos, nuvalę odą Hydrabio higienos priemone.

  • Žingsnis 1 Idealiam rezultatui pasiekti - valykite odą Hydrabio higienos priemone.
  • Žingsnis 2 Paskirstykite Hydrabio Hyalu+ serumą ant veido ir kaklo odos.
  • Žingsnis 3 Švelniai masažuokite tol, kol priemonė įsigers į odą.
  • Žingsnis 4 Naudokite kasdienius Hydrabio Crème arba Hydrabio gel-creme kremus

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Dehidratacija yra laikina odos būklė, kurią gali patirti visų tipų oda (normali, mišri, sausa, riebi). Aplinkos veiksniai (UV spinduliai, oro kondicionavimas, tarša, staigūs temperatūros pokyčiai, šaltis, vėjas...) gali išsausinti odą ir paveikti jos barjerinę funkciją, o tai silpnina odą ir padidina vandens netekimą. Laikui bėgant natūralūs senėjimo procesai taip pat keičia hialurono rūgšties kiekį ir kokybę odoje. Vis dėlto ši „kempinės“ efektą sukurianti molekulė, galinti išlaikyti iki 1000 kartų didesnį svorį vandenyje, yra odos drėgmės pagrindas. Kai vandens išlaikoma mažiau, oda išsausėja.

Išbandyta prižiūrint dermatologams

Greitas drėkinimas: +60% per 30 minučių (1)

24 val. drėkinimas (1)

Oda lygesnė: 90% (2B)

Oda stangresnė: 91% (2B)

Žr. šaltinį

Po 28 dienų: 

Oda putlesnė: 94% (2B)

+20% oda tankesnė (2A) 

+32% oda stangresnė (2A) 

+21% oda elastingesnė (2A) 

+25% oda atsigavusi ir spindinti (2A)

Žr. šaltinį

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

HYALU+ technologija sujungia didelės molekulinės masės hialurono rūgštį, užtikrinančią greitą ir intensyvų odos drėkinimą, ir savaime drėkinantį cukrų, skatinantį hialurono rūgšties sintezę bei ilgalaikiškumą.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Kadangi vis daugiau mūsų nori žinoti, ką tepa ant odos, platformoje Ask.Naos pateikiame iššifruotą NAOS prekių ženklų („Bioderma“, „Institut Esthederm“ ir „Etat Pur“) produktų sudėtį – tai padės išsirinkti tinkamą produktą. Siekiant užtikrinti itin aukštą skaidrumo lygį, atskleidžiama absoliučiai visa informacija apie sudedamųjų dalių tipą, kilmę ir paskirtį, taip pat apie NAOS ekobiologijos principais grįstus patentus. Pastaruosius 40 metų NAOS stengiasi atsižvelgti į tai, kokia yra kiekvieno žmogaus oda, kurios natūralius išteklius ir mechanizmus reikia saugoti, kad ilgainiui ji taptų sveikesnė ir gražesnė.

Iššifruoti formules svetainėje Ask.NAOS

Odos tipas
Amžius

4.8/5

8 atsiliepimai
2 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
5/ 5
Primena ryto rasos lašus
Ačiū Biodermai už suteiktą galimybę išbandyti naują odos priemonę. Naudojau Hydrabio Hyalu serumą vieną menėsį antroje dienos pusėje, prieš miegą. Buvau nustebinta, kad priemonė įsigeria akimirksniu, net nereikia laukti, norint po serumo teptis kremu. Tekstūra tikrai lengva, be įpasto itin drėkinančioms priemonėms lipnumo ar „plėvelės ant odos“ efekto. Būtent ta tekstūra paskatino pritaikyti greito tepimo būdą: nupraustą ir nusausintą rankšluosčiu veidą ir kaklą iškart padengdau serumu, be masažavimo, be pastangų ir tada užfiksuodavau tą lengvumo ir tyrumo pojūtį kremu. Drėkinimas pasireiškia kažkiek vėliau, bet jis toks nepaviršinis, o tarsi iš vidaus, iš gilesnių odos sluoksnių. Serumas subtiliai kvepia, neerzina. Patogi dozavimo pipetė labai tiksliai dozuoja lašus. 4,9 balo iš 5-ių tik todėl, kad vienam panaudojimui reikia didesnio serumo kiekio, negu parašyta instrukcijoje, penkių lašų nepakanka, o jau šeši ar septyni pats tas.
Šis atsiliepimas yra naudingas
0
4/ 5
Pridrėkinta oda
Neslėpsiu labai patiko! Paskutiniu metu visa kūno oda, ypač veido dažnai būna išsausėjusi, nemaloni, tempimo jausmas nuolatinis. Ir tai prasidėjo nuo dažno pirčių ir baseino lankymo. kadangi šio užsiėmimo atsisakyt neplanuoju, tenka rūpintis veido oda intensyviau. Po serumo naudojimo veido oda visada minkšta, nesijaučia sausumo. kaip ir minėta kituose komentaruose per didelis jo kiekis palieka lipnumą ant veido, taip tas tiesa. reikia labai atitaikyti pagal odą :) Naudota mėnesį, o tiek nedaug nunaudota iš buteliuko, atrodo, kad ir priemonė skalsi :)
Šis atsiliepimas yra naudingas
0
5/ 5
Rekomenduoju
Ačiū Naos komandai už pasitikėjimą. Buvo labai įdomu išbandyti Bioderma Hydrabio Hyalu serumą.💙💦 Serumą naudojau atsakingai kasdien. Tikintis didžiausio efektyvumo naudojau kartu su kitais Hydrabio produktais. Pirmosiomis dienomis pastebėjau, jog serumą tepant ant Biodermos Hydrabio Essence Lotion šiek tiek limpa. Pabandžius tepti mažiau serumo, vietoj rekomenduojamų penkių lašų pabandžiau su keturiais - vualia! Lipnumo jausmas dingo! Tad drąsiai rekomenduoju nebijoti paeksperimentuoti ir atrasti sau tinkamiausią produkto kiekį. 🤗😇 Serumą naudojau du kartus dienoje: ryte ir vakare. Tepant ryte atlikdavau ir makiažą, produkto nusiburbuliavimų nebuvo. Mėnesį panaudojus serumą pastebėjau, kad odoje padaugėjo elastingumo, skaistumo ir drėgmės. Pirmosios raukšlių žymės, kurios susidarydavo mimikuojant kaktoje greičiau grįžta į “lygios kaktos” poziciją. Prieš pradedant naudoti serumą, pamimikavus raukšlės žymė tarsi išlikdavo ilgiau. Tas labai džiugina ir rodo odos būklės pagerėjimą.😇
Šis atsiliepimas yra naudingas
0

Nenuplaunamas kasdienis valiklis

Išsausėjusiai jautriai odai

Aquagenium™ patentas

Hydrabio H2O

(6 atsiliepimai)

Dermatologinis micelinis valomasis vanduo pašalina makiažą, drėkina.

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Kasdienė odos priežiūra

Normali ir mišri oda Išsausėjusiai jautriai odai

Aquagenium™ patentas

Hydrabio Gel-Crème

(3 atsiliepimai)

Lengvos tekstūros kremas, suteikiantis drėgmės ir atkuriantis sveiką odos švytėjimą.

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams