Allez au contenu Allez à la navigation

Sébium

Riebi, į spuogus linkusi, mišri oda

Oda labai keičiasi brendimo laikotarpiu: jos viršutinis sluoksnis sustorėja, oda pradeda blizgėti, tampa mažiau švelni, atsiranda spuogų, inkštirų, kurie yra aknės - odos ligos - rezultatas.

Spuogai dažniausiai pasireiškia paaugliams, didžiausią įtaką tam turi hormonų disbalansas, kuris paauglystėje būna itin aktyvus. Tačiau aknė — ne tik paauglių liga. Ji taip pat paplitusi suaugusiųjų tarpe ir kamuoja 20-45 metų amžiaus pacientus. Vėlyvosios aknės spuogų susidarymą lydi tie patys odos viduje vykstantys biologiniai procesai kaip ir paauglystės aknės. Kaip ir paauglystėje, tokį odos susirgimą būtina gydyti, nes negydoma aknė gali pasireikšti ne tik odos išvaizdos pokyčiais, bet ir juos lydinčiomis psichologinėmis problemomis: kompleksais dėl spuogų, nevisavertiškumo jausmu, baime bendrauti. 

BIODERMA kovoja su odos nelygumais (spuogais, inkštirais) remdamasi Fluidactiv™ patentu ir siūlo naujausios kartos priemones, kurios tiesiogiai veikia sebumo (odos riebalų) kokybę ir neleidžia jam sutirštėti. Tokiu būdu oda apsaugoma nuo spuogų susidarymo.

Rodyti visus Sébium « Kasdienė priežiūra » produktus+ Rodyti mažiau Sébium « Kasdienė priežiūra » produktų-