Cicabio Crème+ SPF50+

1-asis ekobiologiškas, odą atkuriantis su labai aukšta apsauga nuo saulės kremas*, kuris tausodamas odos ekosistemą skatina odos gijimo procesus.

Naujiena

Tikslinei odos priežiūrai

Susilpnėjusi oda Jautriai odai būnant saulėje

Antalgicine™ technology

Kam skirta?

Visai šeimai (išskyrus neišnešiotus kūdikius)

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį
Patogu šeimai Patogu šeimai

PATVIRTINTAS EFEKTYVUMAS

-16,7% hiperpigmentacija po 3 dienų**

-Atkuria odą visuose epidermio sluoksniuose 

-Nuramina niežėjimą ir atkuria odos komfortą 

-Apsaugo nuo pigmentacinių dėmių atsiradimo 

-Sukuria ant odos ""apsauginę plėvelę"", apsaugančią odą nuo išorinių dirgiklių 

-Lengvai tepasi, palengvinamas rando masažas

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

Cicabio Crème+ SPF50+ savo trigubu veikimu užtikrina optimalų odos gijimą ir padeda atgauti jos vientisumą : 


1 – TAUSOJA ODĄ IR JOS NATŪRALŲ GIJIMO PROCESĄ

DĖMESIO CENTRE  - ODOS MIKROBIOTA  - Nauja formulė užtikrina palankią aplinką odos mikrobiotai (drėkinanti sudėtis, biomimetiniai lipidai, fiziologinis pH, be dezinfekcinių medžiagų), atkuria mikrobiotos įvairovę per 3 val. po tepimosi (1). 

Antalgicine™ technologija, paremta natūraliomis, biologinėmis, drėkinančiomis molekulėmis, padeda atkurti odos komfortą ir nuraminti odos sudirgimą ir niežėjimą. 

Ant odos suformuojama kvėpuojanti ""apsauginė plėvelė"", apsauganti odą nuo išorinių dirgiklių. 


2 – PAGERINA ODOS GIJIMO PROCESĄ

Naujasis Optimal repair kompleksas*, sudarytas iš trijų biomimetinių odą drėkinančių ir atkuriančių aktyviųjų ingredientų (poliglutamo rūgšties, hialurono rūgšties ir ksilozės), sąveikauja su natūraliais odos regeneracijos mechanizmais ir pagerina odos gijimo bei atsikūrimo procesus. Drėkina odą, užtikrindamas optimaliam odos gijimui reikiamą drėgmės lygį. 


3- APSAUGO NUO PIGMENTACINIŲ DĖMIŲ

Hiperpigmentaciją veikiantis Triple action kompleksas riboja UV spindulių patekimą į odą dėka UVA ir UVB filtrų. Be to, jame esantis glabridinas ir lipopeptidas, sąveikaudami su biologiniais mechanizmais, veikia į melanino gamybą. 

*Prancūzijoje užpildyta patento paraiška.

Veidui Veidas
Kūnui Kūnas

Storu kremo sluoksniu tepti pažeistą odos sritį prieš tai ją nuvalius ir nusausinus. Naudoti 2 kartus per dieną, kol pažeidimai išnyks.

  • Žingsnis 1 Nuprauskite odą BIODERMA švelniu prausikliu.
  • Žingsnis 2 Pasitarus su sveikatos priežiūros specialistu dėl rando masažo ir jam leidus, švelniai masažuokite randą.
  • Žingsnis 3 Masažuokite, ranką braukdami rando kryptimi.
  • Žingsnis 4 Pirštų galais ant rando pieškite mažus apskritimus.
  • Žingsnis 5 Smiliumi ir nykščiu suimkite odos raukšlę ir slyskite pirštais palei randą.

Netepkite ant atvirų žaizdų ir šlapiuojančių odos pažeidimų. Odos pažeidimų būklei negerėjant kreipkitės į sveikatos specialistą. Esant saulėje ant likusių neteptų kūno vietų pasitepkite kremu su apsauga nuo saulės. 

Nenaudoti priešlaikinio gimimo atvejais.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Oda kiekvieną dieną mus saugo nuo išorinių aplinkos dirgiklių. Tačiau šis apsauginis barjeras gali būti pažeidžiamas, atsiradus odos vientisumo pažeidimams. Cezario pjūvio operacija, odos pilingas, tatuiravimas, nukritimas nuo dviračio... Kai oda pažeidžiama, prasideda unikalus kompleksinis procesas - jos gijimas. Paskutiniai moksliniai atradimai įrodo odos mikrobiotos svarbą atgaunant odos funkcionalumą ir išvaizdą. 

Gijimo proceso metu dėl saulės poveikio gali formuotis tamsios dėmės (vadinama ""použdegiminė hiperpigmentacija""), taip pat atsirandantis odos diskomfortas ir niežėjimas, lemiantis kasymasį, gali lemti odos šašo nukritimą.

Rezultatai įrodyti klinikiniais tyrimais

ATKURIA MIKROBIOTOS ĮVAIROVĘ per 3val. (1) 

MAŽINA ODOS DEGINIMO POJŪTĮ : -69% (2a) 

MAŽINA PARAUDIMĄ : -27% (2b)

Žr. šaltinį

Optimal repair patentas*

+88% atkurta oda po 7 dienų palyginus su kremu neteptomis vietomis. (3) 


Po 3 dienų

SUMAŽINA HIPERPIGMENTACIJĄ : -16,7% (2c) 

APSAUGO ODĄ NUO IŠORINIŲ DIRGIKLIŲ : 100% (2d)

Žr. šaltinį

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Nemalonūs odos pojūčiai, taip pat dažnas kasymasis gali sutrikdyti natūralų odos atsistatymo procesą. Ši technologija padeda sureguliuoti odos reaktyvumą.

PATENTUOTAS BIOMIMETINIS KOMPLEKSAS 3 vienas kitą papildančių aktyviųjų ingredientų derinys, užtikrinantis optimalų gijimą.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Odos tipas
Amžius

0/5

0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
Atsiliepimų nėra. Būkite pirmasis!