Allez au contenu Allez à la navigation

Mūsų produktai ATRASKITE PAGAL ODOS TIPĄ PRODUKTŲ LINIJAS

Previous Next
 • Sensibio

  Jautri oda

  9 iš 10 moterų teigia turinčios jautrią odą*. Labai svarbu atpažinti savo jautrumą. Jautrumas gali būti ir matomas ir tik jaučiamas. Matomas jautrumas dažniausiai pasižymi išplitusiu ar vietiniu paraudimu, tačiau kai kada jautri oda nerodo jokių išorinių sudirgimo požymių. Ji gali atrodyti sveikai, spindėti, tačiau tik jos savininkai žino tikruosius kaprizus, kurie atsiranda dėl neadekvačios reakcijos į aplinką. 

  Atsižvelgiant į Jūsų odos jautrumo priežastis, sunkumą bei specialistų diagnozę, BIODERMA Sensibio linija siūlo Jums odos priežiūros liniją, kuri ne tik veikia į jautrumo priežastis, bet ir sumažina nemalonius pojūčius kaip diskomforto jausmą, odos tempimą, niežėjimą, dilgčiojimą ar kaitimo pojūtį. Produktai pasižymi puikiai toleruojamais aktyviaisiais ingredientais ir maloniais tekstūrų deriniais, dėl ko kasdienė jautrios odos priežiūra tampa maloni. 

  BIODERMA, pirmoji sukūrė micelinį valomąjį vandenį Sensibio H2O, kuris šiandien užima lyderio pozicijas pasaulyje** ir nuperkamas kas 2 sekundes. Sensibio linijos produktai skirti jautriai, raustančiai, hiperjautriai odai.

  O ką apie Sensibio H2O manote Jūs? www.sensibioh2o.lt ->


  *IPSOS atliktas tyrimas vaistinėse, apklausus 5000 moterų.
  **IMS France - Xponent Full Year 2012 ***Laboratoire Bioderma France duomenimis, 2013.

   

  Visa Sensibio linija
 • Hydrabio

  Praradusi drėgmę, jautri oda

  Bėgant metams ir veikiant agresyviems išorės veiksniams odos ląstelės yra prasčiau aprūpinamos vandeniu, oda tampa sausa ir dehidratuoja. Be to, ji kasdien kovoja su vandens netekimu dėl UV spindulių poveikio, žalingų aplinkos veiksnių – šalčio, kondicionuojamo patalpų oro, agresyvių higienos priemonių, netinkamai pasirinktos kosmetikos, žalingų įpročių ar odos apsauginio sluoksnio pažeidimo.

  Todėl nepakanka „palaistyti“ odą tradicine drėkinamąja priemone, kuri veikia tik odos paviršių. Norint atkurti odos skaistumą, būtinas intensyvus odos drėkinimas, kuris suaktyvina vandens cirkuliaciją ir giliuosiuose odos sluoksniuose. BIODERMA linija „Hydrabio” suaktyvina biologinę vandens apytaką visuose odos sluoksniuose, o sandaresnis paviršinis odos sluoksnis neleidžia jam išgaruoti.

  Oda pradeda funkcionuoti kaip sveika ir vėl švyti.

  Visa Hydrabio linija
 • Atoderm

  Labai sausa ir atopiška oda

  Atoderm linija suteikia originalius sprendimus labai sausai ir atopiškai odai. Dėl dermo-patentuotų formulių, Atoderm biologiškai ir ilgam atkuria apsauginį odos sluoksnį ir užtikrina komfortą kiekvieną dieną.

  Sužinok daugiau apie atopišką odą www.atopinis.lt ->

  Visa Atoderm linija

  Specifiniai poreikiai?

 • Sébium

  Riebi, į spuogus linkusi, mišri oda

  Oda labai keičiasi brendimo laikotarpiu: jos viršutinis sluoksnis sustorėja, oda pradeda blizgėti, tampa mažiau švelni, atsiranda spuogų, inkštirų, kurie yra aknės - odos ligos - rezultatas.

  Spuogai dažniausiai pasireiškia paaugliams, didžiausią įtaką tam turi hormonų disbalansas, kuris paauglystėje būna itin aktyvus. Tačiau aknė — ne tik paauglių liga. Ji taip pat paplitusi suaugusiųjų tarpe ir kamuoja 20-45 metų amžiaus pacientus. Vėlyvosios aknės spuogų susidarymą lydi tie patys odos viduje vykstantys biologiniai procesai kaip ir paauglystės aknės. Kaip ir paauglystėje, tokį odos susirgimą būtina gydyti, nes negydoma aknė gali pasireikšti ne tik odos išvaizdos pokyčiais, bet ir juos lydinčiomis psichologinėmis problemomis: kompleksais dėl spuogų, nevisavertiškumo jausmu, baime bendrauti. 

  BIODERMA kovoja su odos nelygumais (spuogais, inkštirais) remdamasi Fluidactiv™ patentu ir siūlo naujausios kartos priemones, kurios tiesiogiai veikia sebumo (odos riebalų) kokybę ir neleidžia jam sutirštėti. Tokiu būdu oda apsaugoma nuo spuogų susidarymo.

  Visa Sébium linija
 • Nodé

  Plaukai ir galvos oda

  Atsižvelgdama į plaukų ir galvos odos poreikius, Nodé siūlo specialius aktyviųjų ingredientų derinius, kurie užtikrina aukščiausią efektyvumą ir toleranciją. 

  BIODERMA, siekdama apsaugoti jautrią galvos odą, 1977 metais sukūrė pirmąjį šampūną be agresyvių detergentų. Šiandien Nodé yra žinoma kaip dermatologinė plaukų ir galvos odos priežiūros linija.

  Visa Nodé linija
 • ABCDerm

  Vaikų ir kūdikių oda

  BIODERMA panaudojo savo dermatologinę patirtį kurdama vaikų ir kūdikių odos priežiūros liniją. Priemonės, sukurtos pagal ABCDerm dermatologinio saugumo įsipareigojimus, užtikrina saugumą ir puikią odos toleranciją.

  Visa ABCDerm linija
 • Photoderm

  Saulė ir oda

  BIODERMA saulės produktų linija Photoderm užtikrina maksimalią apsaugą nuo UVA-UVB tipo spindulių bei odos ląstelių DNR apsaugą visų fototipų odai. Dėl labai švelnių, neriebių ir lengvų tekstūrų kiekvienas pajus saugų saulės vonių malonumą.

  Visų Photoderm linijos produktų sudėtyje esantis patentuotas Cellular BIOprotection™ kompleksas apsaugo odos ląsteles ir jų DNR nuo žalingo saulės poveikio, stimuliuodamas natūralius odos apsauginius procesus. Toks saulės apsaugos derinys - ląstelių ir aukščiausia UVA-UVB spindulių apsauga - užtikrina maksimalią odos apsaugą nuo saulės nudegimų, alerginių reakcijų bei kovoja su priešlaikiniu odos senėjimu.

  Visa Photoderm linija
 • Cicabio

  Pažeista oda

  Oda yra mūsų kūno pagrindinis barjeras, apsaugantis nuo kenksmingų išorinių veiksnių. Jei odos barjerinė funkcija sutrinka, pažeista ir/ar sudirginta oda tampa žymiai jautresnė ir pralaidesnė išoriniams dirgikliams.

  Todėl ypač svarbu padėti odai tinkamai gyti, aktyvinant visus odos gijimo etapus. Cicabio užtikrina saugų ir efektyvų odos gijimą.

  Visa Cicabio linija

Atraskite pagal poreikį

Higiena
Miceliniai valomieji vandenys, putojantys geliniai prausikliai. 

Kasdienė priežiūra
Kasdieniai raminamieji kremai, raustančios odos kremai, raustančios odos kremas BB.

Speciali priežiūra
Paakių gelis.

Higiena
Dušo želė, kreminiai arba geliniai prausikliai.

Kasdienė priežiūra
Drėkinamieji kūno pieneliai, maitinamieji kremai, intensyvūs atkuriamieji odos kremai – emolientai.

Speciali priežiūra
Dezodorantai, reguliuojantys prakaitavimą. 

Higiena
Valomasis vanduo, veido, kūno, plaukų švelnus prausiamasis gelis, šampūnas 

Kasdienė priežiūra
Drėkinamasis pienelis veidui ir kūnui, veido apsauginis kremas nuo šalčio, kūno kremas labai sausai veido ir kūno odai, kremas emolientas atopiškai odai

Speciali priežiūra
Tepalas nuo iššutimų, kremas nuo sudirgimų apie burną

Higiena
Švelnus kasdienis šampūnas, atkuriamasis sausų ir pažeistų plaukų šampūnas.

Kasdienė priežiūra
Šampūnas nuo intensyvaus pleiskanojimo, keratolitinis šampūnas ir emulsija, skirta pleiskanų luobams pašalinti.

Apsauga nuo saulės
Labai šviesios, jautrios saulei odos apsauga, riebios, mišrios odos apsauga

Odos nuraminimas po saulės
Pienelis po deginimosi (drėkinamasis, raminamasis, prailginantis įdegį).

Naujas

Atoderm Huile de douche - intensyviai odą maitinantis ir drėkinantis dušo aliejus

Atoderm Huile de douche

Intensyviai drėkinantis dušo aliejus. Tinka pačiai jautriausiai odai. Oda lieka minkšta, švelni ir sudrėkinta ilgam. 

Huile de douche