Ar žinote, kokių medžiagų yra jūsų naudojamuose odos priežiūros produktuose? O jeigu pamėgintumėte iššifruoti jų formules? Kadangi skaidrumas yra pasitikėjimo ženklas, NAOS sukūrė Ask.NAOS – skaitmeninę platformą, kurioje iššifruojamos visos mūsų odos priežiūros produktų sudedamosios dalys ir formulės.

Šiais laikais, įsigyjant produktą, devyniems iš dešimties pirkėjų pats svarbiausias kriterijus yra jo saugumas1.

Pastaraisiais metais ypač išaugo suvokimas apie tai, ką dedame į burną ir ant kūno – pradedant maisto ir baigiant asmens higienos produktais. Tinklaraštininkai pasakoja, kaip jų veido oda, neplauta visa mėnesį, paseno 10 metų. Vartotojų ir aplinkosaugininkų grupės prašo sveikatos priežiūros institucijų įvesti tvarką. Daugelis iš mūsų patys esame patyrę ne pačių maloniausių dalykų, o klausimai liko neatsakyti. Apskritai kalbant, norėtume kur kas geriau žinoti, kokios yra mūsų naudojamų produktų sudedamosios dalys ir kokį poveikį jos mums turi.

59 proc. vartotojų, prieš įsigydami odos priežiūros produktą, perskaito jo sudedamųjų dalių sąrašą2.

Dabar vartotojai klausiamai žiūri į savo mėgstamus kosmetikos ir odos priežiūros prekių ženklus. Jie vis nuodugniau tikrina jų sudedamąsias dalis ir gilinasi, ar kasdien tepami ant veido ir kitų kūno sričių jie neturi ilgalaikio ar kitokio šalutinio poveikio.

 

1 „Ipsos“. „1 000 vaistinių ir kosmetikos parduotuvių pirkėjų apklausa apie suvokimą ir įvaizdį“. 2018. Prancūzija
2 2018. „Databook“, „Observatoire des Cosmétiques“
Kaip perskaityti odos priežiūros ingredientų sąrašą?

Ingredientai, kurie atitinka ir palaikyto odos ekosistemą bei sveikatą.

Jau daugiau kaip 40 metų „Bioderma“ stengiasi kurti tokius odos priežiūros produktus, kurie atitiktų ir palaikytų odos ekosistemą bei sveikatą.

Taikome ekobiologinį – odos ekologijos ir biologijos – metodą. Odą vertiname kaip ekosistemą, kurią sudaro nuolat tarpusavyje ir su aplinka sąveikaujančios gyvos ląstelės.

Atsižvelgdami į šią ekosistemą, nustatėme labai konkrečius mūsų gaminamų odos priežiūros produktų sudedamųjų dalių atrankos ir formulinės išraiškos kriterijus. Odai atgaivinti ir natūraliems jos veikimo mechanizmams pastiprinti pirmenybę teikiame tinkamos dozės grynoms daugiafunkcėms, odai būdingoms sudedamosioms dalims. Kruopščiai atrenkame tik saugias ir veiksmingas sudedamąsias dalis. Viską darome iš esmės siekdami užtikrinti gerą jūsų ir jūsų odos sveikatą.

 

Daugiau apie mūsų metodą sužinosite čia.

  • Eloïse Collet, Scientifc Communication Manager for Bioderma, Laboratoires dermatologiques NAOS
     Eloïse Collet, Bioderma Mokslinės komunikacijos vadovė - Laboratoires dermatologiques NAOS.

    Pagrindinis mūsų išskirtinio mokslinio – ekobiologijos – metodo principas yra traktuoti odą kaip ekosistemą. Mes, NAOS, stengiamės kurti šią ekosistemą atitinkančius ir puikiai odos įsisavinamus produktus. Kaip geriau to pasiektume, jei ne naudodami odai būdingas ar artimas sudedamąsias dalis?

     Eloïse Collet, Bioderma Mokslinės komunikacijos vadovė - Laboratoires dermatologiques NAOS.

Kadangi jūs turite teisę žinoti, ką tepate ant odos, o mes labai kruopščiai parenkame sudedamąsias dalis, NAOS nusprendė paleisti Ask.NAOS – skaitmeninę platformą, kurioje iššifruojamos visų mūsų odos priežiūros produktų formulės ir nurodomos sudedamosios dalys, patentai ir technologijos.

Vis daugiau žmonių nuogąstauja dėl to, ką tepa ant odos, taigi yra labai svarbu, kad reikiama informacija būtų pasiekiama visiems, reikiamu metu. Rūpindamiesi jūsų oda ir sveikata, mes pirmieji pateikėme skaidrią informaciją apie visus savo produktus ir peržiūrėjome visas jų grupes, t. y. 450 formulių, 650 sudedamųjų dalių, 40 patentų ir technologijų.

Nuo šiol svetainėje Ask.NAOS galite sužinoti absoliučiai visus mūsų patentus, technologijas ir sudedamąsias dalis. Pastarosios paaiškinamos pagal tipą, paskirtį ir kilmę. Produktų sudėtį galite išsiaiškinti dviem būdais – peržiūrėti produkto sudedamųjų dalių sąrašą ir išsamią informaciją spustelint kiekvieną iš jų arba skaityti apie sudedamąsias dalis pagal jų paskirtį kiekvieno produkto formulėje.

Tai leis jums patiems priimti informuotus ir pagrįstus sprendimus apie savo odos priežiūrą ir naudojamas priemones.