Allez au contenu Allez à la navigation

18 Sausis 2016

Išskirtinis komfortas maudynių metų – nuo šiol vonioje užtruksite ilgiau!

Maudynės -  tai ne tik kiekvienos dienos pradžia, bet ir vienas tų momentų, kurių metu kontaktas su oda pats intymiausias, tačiau būtent tada neretai pamirštame tinkamai ja pasirūpinti.


Sausa, drėgmę praradusi, sudirgusi ar tiesiog malonumo išsiilgusi oda nusipelno ypatingos priežiūros.  Maudynės -  tai ne tik kiekvienos dienos pradžia, bet ir vienas tų momentų, kurių metu kontaktas su oda pats intymiausias, tačiau būtent tada neretai pamirštame tinkamai ja pasirūpinti. Per dieną odą veikia daugybė dirgiklių, tokių kaip šaltis, vėjas, temperatūros pokyčiai, dėl kurių ji tampa lengviau pažeidžiama, mažiau švelni, neretai sudirgsta. Ar įmanoma intensyviai drėkinti ir atkurti odos apsaugą jau maudymosi metu?

Taip, Laboratorija BIODERMA įkvėpta pačios odos, rado būdą kaip intensyviai drėkinti, raminti ir atkurti odą jau duše! Atoderm Huile de douche dušo aliejus – 24h drėkinimas ir išskirtinis komfortas maudynių metu. Prancūzijoje gimęs dušo aliejus dėl unikalaus sudėtyje esančio Skin Barrier Therapy® patento biologiškai atkuria odos apsauginį sluoksnį, kartu ją švelniai prausia ir ramina. Dušo aliejaus sudėtyje nėra muilų, parabenų ar dažiklių, todėl jis yra dermatologiškai saugus ir puikiai toleruojamas.

Atoderm Huille de douche ne tik užtikrina dermatologiškai saugų prausimąsi, bet kartu sugrąžina odai komfortą. Dėl sudėtyje esančių drėgmę atkuriančių ir odą maitinančių ingredientų užtikrinamas intensyvus odos drėkinimas. Tai komfortas ne tik odai, bet ir išskirtinis maudynių malonumas, kuriam dar daugiau patrauklumo suteikia subtilus dušo aliejaus kvapas ir itin maloni aliejinė jo tekstūra. Po tokių maudynių oda tampa ypač švelni ir minkšta, o drėgmės pojūtis lydi visą dieną.

Atoderm Huile de douche

 

O kaip maudynių malonumą vertina jį jau išbandžiusios moterys?

Justė: Dedu didelį pliusą labai maloniam kvapui. Dar kas labai patiko, kad tinka ir vaikams, taigi išbandžiau su 8 mėn. dukryte, kurios odelė yra sausa, ir likom abi patenkintos, oda švelni, sudrėkinta.

Inga: Panaudojus savaitę, galiu pasakyti, kad tikrai labai sudrėkino odą, nes pojūtis, kad daug minkštesnė ir švelnesnė tikrai jaučiasi. Patiko tai, kad prausimosi metu kūnas padengiamas aliejumi virsta pieneliu, ir tai kad lengvai nusiplauna :) Puikiai drėkina. Tekstūra labai švelni, lengva, neturi daugeliui dušo aliejų būdingo lipnumo ir malonaus kvapo.

Viktorija: Esu patenkinta šiuo produktu ir net labai. Visu pirma prisiminiau, kai mano mama šaltuoju metų laiku vargdavo su kūno oda, nes ji ypatingai sausėdavo ir tebesausėja, o mano buvo normali. Šiais metais mano kūno oda tiesiog dehidratuoja, yra išsausėjusi ir net pleiskanoja... Dėl to liūdžiu ir labai norėjau išbandyti "Bioderma" dušo aliejų. Iš tiesų šis produktas pateisino mano viltis, nes po dušo oda minkštutėlė, švelnutėlė, nesausėja!

Kristina: Man didžiausias privalumas yra kvapas - malonus nosiai, bet ne per aštrus ir egzotiškas. Smagiai tepasi ant kūno, odą malonu prausti. Nors didelių problemų dėl sausėjimo neturiu, tačiau po maudynių kūnas jaučiasi ypač komfortiškai.

Rasa: Mane pirmiausiai sužavėjo kvapas, labai malonus. Labai patiko, kad nusiprausus nebesijautė odos tempimo pojūčio. Labai gerai, kad galima naudoti ir vaikams.