Sensibio Micellar cleansing oil

Ekobiologinis aliejinis prausiklis su micelių technologija prausia veido odą ir rūpinasi ja

Naujiena

Nuplaunamas kasdieninis valiklis

Jautri oda

„Micellar“ technologija

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį

Įrodytas efektyvumas

93 % nuraminta ir minkštesnė oda

-Pašalina ilgai išliekantį ir vandeniui atsparų akių ir lūpų makiažą 

-Pašalina odos nešvarumus ( taršos daleles, apsauginius saulės filtrus) 

-Ramina odą 

-Maitina odą 

-Išsaugo natūralų odos pH 


Glotni aliejinė tekstūra virstanti pieneliu sukuria komfortą odai. Nepalieka riebumo pojūčio ant odos. 

Testuota prižiūrint dermatologams, labai gera odos ir akių tolerancija, nekomedogeniškas, be kvapiklių.

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

Sensibio aliejinis micelinis prausiklis kartu sujungia odos valymą ir priežiūrą tam, kad užtikrintų odos komfortą. 

Aliejinė fazė sujungta su dvigubo poveikio patentuota MICELLAR TECHNOLOGY technologija veikia odos jautrumo paūmėjimo priežastis dar prieš atsirandant nemalonioms pasekmėms, švelniai pašalindama odos nešvarumus (makiažą, taršos daleles, apsauginius saulės filtrus). Kaip?

 - Aliejinė fazė masažuojama efektyviai padeda pašalinti vandeniui atsparų makiažą bei dienos ar nakties metu susikaupusius nešvarumus. Dėl biomimetinių omega 3-6, oda tampa minkštesnė. 

-Dvigubo poveikio patentuota MICELLAR TECHNOLOGY technologija: pirmiausia apverstos micelės atsiveria ir išskiria biomimetinę aminorūgštį, sąveikaudamos su natūraliais odos mechanizmais (stimuliuoja lipidų sintezę), kad ją maitintų. Aliejiniam prausikliui susimaišius su vandeniu, paviršinio aktyvumo medžiagos persitvarko, kad surinktų aliejinį prausiklį ir priemaišas į naujas dideles užpildytas miceles, sukurdamos emulsiją. Aliejinė tekstūra virsta pieneliu, kuris sukuria lengvesnį aliejinės tekstūros pašalinimą vandeniu bei užbaigia odos prausimo procesą, kurį atliko aliejinė fazė. Oda tampa kruopščiai nuvalyta, minkštesnė ir nuraminta nepaliekant riebumo pojūčio. 

Sensibio aliejinio micelinio prausiklio formulė išsaugo natūralų odos pH ir yra gerai toleruojamas jautrios odos.

Veidui Veidas
Zonai aplink akis Akys ir vokai
Kaklui Kaklas
Lūpoms Lūpos
Akių kontūras

Naudokite ryte ir / ar vakare

  • Žingsnis 1 Įlašinkite aliejinio prausiklio į delną ir paskirstykite ant sauso veido
  • Žingsnis 2 Įmasažuokite švelniais, sukamaisias judesiais
  • Žingsnis 3 Šiek tiek sudrėkinkite veidą, kad aliejinis prausiklis taptų emulsijos konsistencijos
  • Žingsnis 4 Kruopščiai nuplaukite

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Jautri oda yra veikiama išorės dirgiklių, tokių kaip makiažas, aplinkos tarša, apsauginiai saulės filtrai ir patenka į pasikartojantį uždegimą sukeliantį procesą. Nuolatinis dirgiklių poveikis sukelia oksidacinio streso atsiradimą ir sumažina odos atsparumą. Kuo labiau oda susilpnėja, tuo labiau pakinta odos barjeras ir atsiranda daugiau uždegimo simptomų, tokių kaip niežulys, tempimo ir kaitimo pojūčiai. Norint išsaugoti sveiką odos barjerinę funkciją ir užkirsti kelią uždegiminiam procesui, būtina tinkamai kasdien valyti veido odą.

PAŠALINA MAKIAŽĄ

98% pašalina ilgai išliekantį ir vandeniui atsparų akių ir lupų makiažą. 

PAŠALINA ODOS NEŠVARUMUS

99% pašalina nešvarumus ir apsauginius saulės filtrus (1) 

-92% pašalina taršos daleles (2) 

RAMINA ODĄ

95% švelnesnė oda (1) (4) 

MAITINA ODĄ

95% minkštesnė oda (3)

Žr. šaltinį

KOMFORTO JAUSMAS PO 21 DIENOS NAUDOJIMO

93% minkštesnė oda (1) 

96% odoje jaučiamas komfortas (3) 

NURAMINTA ODA PO 21 DIENOS NAUDOJIMO

93% nuraminta oda (1) 

85% atkurtas odos apsauginis barjeras (1)

Žr. šaltinį

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

NAOS tyrimų centras išrado nuplovimo nereikalaujantį ir makiažui pašalinti tinkamą micelinį vandenį. Micelės, kurių sudėtis yra įkvėpta odos lipidų, yra nematomi valomieji mikrolašeliai. Jie sutraukia nešvarumus, išsaugodami natūralią apsauginę odos plėvelę.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Kadangi vis daugiau mūsų nori žinoti, ką tepa ant odos, platformoje Ask.Naos pateikiame iššifruotą NAOS prekių ženklų („Bioderma“, „Institut Esthederm“ ir „Etat Pur“) produktų sudėtį – tai padės išsirinkti tinkamą produktą. Siekiant užtikrinti itin aukštą skaidrumo lygį, atskleidžiama absoliučiai visa informacija apie sudedamųjų dalių tipą, kilmę ir paskirtį, taip pat apie NAOS ekobiologijos principais grįstus patentus. Pastaruosius 40 metų NAOS stengiasi atsižvelgti į tai, kokia yra kiekvieno žmogaus oda, kurios natūralius išteklius ir mechanizmus reikia saugoti, kad ilgainiui ji taptų sveikesnė ir gražesnė.

Iššifruoti formules svetainėje Ask.NAOS

Odos tipas
Amžius

5/5

6 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
5/ 5
Nuostabus produktas
Turiu jautrią, paraudusią odą, kuriai tikrai ne visi prausikliai tinka, kadangi jie palieka tempimo jausmą, tai ką galiu pasakyti apie BIODERMA SENSIBIO MICELLAR aliejinį prausiklį - tikrai nesitikėjau, kad tai bus atradimas mano odai. Puiki konsistencija, geba nuvalyti makiažą, o svarbiausiai nejaučiu nusiprausus jokio tempimo jausmo, oda jaučiasi pridrėkinta ir švelni. Tikrai nuoširdi rekomendacija turinčioms jautrią ir sausą odą išbandyti šį produktą.
Šis atsiliepimas yra naudingas
1
5/ 5
Nuostabus produktas
Šis prausiklis labai patiko dėl savo tekstūros, aliejus, bet nepalieka jokio riebumo jausmo, ir kad yra bekvapis. Nuplovus prausiklį vandeniu nebuvo visiškai jokio odos tempimo. Nuostabus produktas😊
Šis atsiliepimas yra naudingas
1
5/ 5
Puikus prausiklis
Šį micelinį aliejų naudoju mėnesį laiko. Oda tapo ne tokia jautri, atsparesnė raudoniui, pamaitinta, atsigavusi. Nusiprausus veidą visiškai dingo tempimo jausmas, kuris būdavo naudojant kitus prausiklius. Labai patinka, kad produktas skalsus, su nedideliu kiekiu galima
Šis atsiliepimas yra naudingas
1

Kasdienė odos priežiūra

Jautri ir sudirgusi oda

Defensive Technologija

Sensibio Defensive

(6 atsiliepimai)

Aktyvaus poveikio raminamasis kremas jautriai odai, stiprinantis natūralią gynybinę funkciją.

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Serumas

Jautri ir sudirgusi oda

Defensive Technologija

Sensibio Defensive serum

(19 atsiliepimai)

Ilgalaikio poveikio raminamasis ir drėkinamasis koncentruotas serumas, kuris užkerta kelią ankstyvajam odos senėjimui, sukeltam išorinių dirgiklių

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams