Cicabio SPF 50+

Atkuriamasis kremas randų prevencijai su labai aukšta apsauga nuo saulės, visai šeimai.

Tikslinei odos priežiūrai

Jautriai odai būnant saulėje

Antalgicine™ technology

Kam skirta?

Visai šeimai (išskyrus neišnešiotus kūdikius)

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį
Rekomenduoja dermatologai Rekomenduoja dermatologai

Įrodytas efektyvumas

Oda atkuriama: 76 %.*

  • Atkuria epidermį
  • Apsaugo nuo saulės, nes pasižymi labai aukšta SPF 50+ UV apsauga, padedančia sumažinti hiperpigmentacijos (rudų dėmių) riziką
  • Sumažina diskomfortą ir norą kasytis
  • Veikia antibakteriškai dėl sudėtyje esančių vario ir cinko antibakterinių veikliųjų medžiagų
  • Drėkina

Labai gerai toleruojamas – Nekemša porų – Tinka naudoti su makiažo priemonėmis – Be kvapiųjų medžiagų – Atsparus vandeniui

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

„Cicabio SPF 50+“ padeda atkurti saulės veikiamą susilpnėjusią odą, kadangi veikia kiekviename biologinio epidermio atkūrimo procese ir sumažina hiperpigmentacijos (rudų dėmių) riziką.

Resveratrolio, vario ir azijinių centelių derinys pagerina kokybišką epidermio atkūrimą.

Labai aukša SPF 50+ apsauga sumažina hiperpigmentacijos riziką.

Antibakterinės veikliosios medžiagos (varis ir cinkas) išvalo epidermį.

„Antalgicine™“ greitai sumažina diskomforto pojūtį ir norą kasytis.

Drėkinamosios ir apsauginės tekstūros kremas, kurio pagrindą sudaro hialurono rūgštis, yra neriebus ir nelipnus, todėl patepus odą juntamas komforto pojūtis.

Veidui Veidas
Lūpoms Lūpos
Kūnui Kūnas

Naudokite tol, kol oda bus visiškai atkurta.

  • Žingsnis 1 Tepkite paveiktas sritis.
  • Žingsnis 2 Jei oda bus veikiama saulės, dažnai patepkite pakartotinai.

Venkite naudoti akių zonos srityje. Jei odos dirginimas nepraeina, kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistą. Netepkite ant atvirų žaizdų ar saulėje stipriai nudegusių vietų. Kūdikius ir mažus vaikus saugokite nuo saulės. Pernelyg ilgas buvimas saulėje gali pakenkti sveikatai. Dėl naudojimo jaunesniems nei 36 mėnesių vaikams pasikonsultuokite su sveikatos priežiūros specialistu.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Mūsų oda – tai pirmasis barjeras, saugantis nuo agresyvių išorės veiksnių; ji izoliuoja ir apsaugo mūsų organizmą. Jei pažeistą odą veikia saulė, tai gali sukelti hiperpigmentaciją (rudas dėmes), o neišvaizdžios žymės išliks ilgam.

Išbandyta prižiūrint dermatologams

Sumažina diskomfortą

Oda nuraminama: 91 %*

Malonus pojūtis odai: 95 %*


Drėkina

Oda tampa elastingesnė: 91 %*

Žr. šaltinį

Atkuria epidermį

Oda atkuriama: 76 %*


Drėkina

Oda sudrėkinama: 91 %*

Žr. šaltinį
BIODERMA produktas efektyvumo įrodymas

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Nemalonūs odos pojūčiai, taip pat dažnas kasymasis gali sutrikdyti natūralų odos atsistatymo procesą. Ši technologija padeda sureguliuoti odos reaktyvumą.

Išoriniai dirgikliai gali padaryti odą reaktyvią ir jautrią. Šis patentuotas kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį, nepaisant odos tipo, kartu sustiprindamas jos atsparumą.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Kadangi vis daugiau mūsų nori žinoti, ką tepa ant odos, platformoje Ask.Naos pateikiame iššifruotą NAOS prekių ženklų („Bioderma“, „Institut Esthederm“ ir „Etat Pur“) produktų sudėtį – tai padės išsirinkti tinkamą produktą. Siekiant užtikrinti itin aukštą skaidrumo lygį, atskleidžiama absoliučiai visa informacija apie sudedamųjų dalių tipą, kilmę ir paskirtį, taip pat apie NAOS ekobiologijos principais grįstus patentus. Pastaruosius 40 metų NAOS stengiasi atsižvelgti į tai, kokia yra kiekvieno žmogaus oda, kurios natūralius išteklius ir mechanizmus reikia saugoti, kad ilgainiui ji taptų sveikesnė ir gražesnė.

Iššifruoti formules svetainėje Ask.NAOS

Odos tipas
Amžius

0/5

0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
Atsiliepimų nėra. Būkite pirmasis!