Cicabio Mains

Atkuriamasis rankų balzamas, pasižymintis „antros odos“ efektu. Rankų būklė iškart pagerėja.

Naujiena

Kasdieniam naudojimui

Pažeistos rankos, mikro įtrūkimai/žaizdelės

Antalgicine™ technology

Kam skirta?

Visai šeimai (vyresniems nei 3 metų vaikams)

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį

Efektyvumas įrodytas kliniškai

-72 % mažiau mikroįtrūkimų po 28 dienų

 • Iškart sumažina diskomfortą keliančius pojūčius 
 • „Antros odos“ efektu pasižyminti tekstūra – 8 val. trunkanti apsauga 
 • Atkuria odos vientisumą*, pašalina mikroįtrūkimus / įskilimus 
 • Intensyviai maitina 
 • Nelipni ir neriebi tekstūra

*Skatina epidermio atsikūrimą"

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

UNIKALUS EKOBIOLOGINIS POVEIKIS PAŽEISTOMS RANKOMS IR DVIEJŲ LYGMENŲ EFEKTYVUMAS:

1/ EFEKTYVUS IŠKART:

 • PAGERINA BŪKLĘ: „Antalgicine™“ – tai nemalonius pojūčius mažinanti išskirtinė biomimetinė technologija, kurią „Bioderma“ sukūrė pagal mūsų pačių biologinius mechanizmus. Dėl jos „Cicabio Mains“ iš tiesų gali sumažinti diskomfortą ir niežulį, susijusius su mikroįskilimais ir mikroįtrūkimais.


 • APSAUGO: Pažangi „Cicabio Mains“ tekstūra, sukurta pagal odos hidrolipidinę plėvelę, suformuoja izoliuojantį, bet orui pralaidų biomimetinį barjerą, kuris apsaugo odą nuo agresyvių išorės veiksnių ir palaiko drėgną aplinką, palankią natūraliam žaizdų gijimo procesui. Sudėtyje yra biomimetinių lipidų ir hialurono rūgšties, stiprinančių odos barjerą.

2/ ILGALAIKIS FEKTYVUMAS:

 • ATKURIA: Dvi viena kitą papildančios ir odos struktūrą atkuriančios medžiagos (Lipo-Koline = fosfatidilcholino darinys ir Lipo-AA = hidroksiprolino aminorūgšties darinys) skatina odos atsikūrimą skirtingais lygmenimis.

Rankoms Rankoms
BIODERMA produktas kaip naudoti
BIODERMA produktas kaip naudoti

Naudokite pagal poreikį, švelniai įmasažuodami

 • Žingsnis 1 NAMUOSE: nusiplaukite rankas, naudodami „Atoderm Huile de douche.

  IŠVYKUS: naudokite „Biphase Lipo-alcoolique“.
 • Žingsnis 2 Rankų odą patepkite „Cicabio Mains“.
 • Žingsnis 3 Švelniai masažuokite, kol susigers.

Naudokite pagal poreikį, švelniai įmasažuodami

 • Žingsnis 1 NAMUOSE: nusiplaukite rankas, naudodami „Atoderm Huile de douche“.

  IŠVYKUS: naudokite „Biphase Lipo-alcoolique“.
 • Žingsnis 2 Rankų odą patepkite „Cicabio Mains“.
 • Žingsnis 3 Švelniai masažuokite, kol susigers.
 • Žingsnis 4 Naudokite kartu su gydytojo paskirtais gydomaisiais preparatais.

Nenaudokite ant didelių ar šlapiuojančių odos žaizdų.

Jei odos dirginimas išlieka, pasitarkite su gydytoju.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Pažeistos rankos yra dažnai pasitaikanti problema, pasireiškianti mikroįtrūkimais, mikroįskilimais, paraudimu, stipriu sausumu, niežuliu ir diskomforto pojūčiu. Rankų odos pažeidimai gali pasitaikyti visiems, neatsižvelgiant į amžių ir lytį. Kai kurie veiksniai kelia didesnę riziką: 1) Ekstremalios temperatūros 2) Buvimas šlapiomis rankomis dėl profesijos ar atliekamos veiklos (sveikatos priežiūros specialistai, virėjai, kirpėjai ir pan.) ir dažnas rankų plovimas 3) Buitinių / cheminių priemonių naudojimas be pirštinių (gamyklų darbininkai, valytojai) 4) Pavargusios rankos, kai atliekamas rankinis darbas ar veikla (dailidės, sodininkai...) 5) Lėtinė odos liga ar alergija (alerginis kontaktinis dermatitas, iritacinis kontaktinis dermatitas...). Pasaulinė COVID-19 epidemija ir visą dieną pakartotinai dezinfekuojamos rankos taip pat gali rimtai jas pažeisti. Sunku rasti tokį atkuriamąjį rankų kremą, kuris būtų ir efektyvus, ir malonus tepti.

Išbandyta prižiūrint dermatologams

Odos būklė iškart pagerėja: 91 % (1) 

Oda apsaugoma: 66 % izoliacinės savybės (2) 

Panaudojus priemonę galima iškart grįžti prie atliekamos veiklos: 97 % (1)

Žr. šaltinį

Oda atkuriama: 100 % (1) 

72 % mažiau mikroįtrūkimų po 28 dienų (3)

Žr. šaltinį
BIODERMA produktas efektyvumo įrodymas

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Nemalonūs odos pojūčiai, taip pat dažnas kasymasis gali sutrikdyti natūralų odos atsistatymo procesą. Ši technologija padeda sureguliuoti odos reaktyvumą.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Odos tipas
Amžius

5/5

7 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
5/ 5
| Jautri | 25-34 metai |
Labai patiko!
Skalsus, greitai susigeriantis, ir iškart rankos švelnesnės ir minkštesnės.
Šis atsiliepimas yra naudingas
0
5/ 5
| Labai sausa ar atopiška | 25-34 metai |
Bravo!
Labas!Noriu pasidžiaugti rankų odos barjerą atkuriančio balzamo Cicabio Mains testavimo rezultatais! Kadangi turiu atopinį dermatitą, dauguma kremų skirtų rankų odai konsistencija nelabai tinka arba kaiptik sukelia niežulį, dirglumą, tačiau šis Cicabio Mains rankų kremas iš manęs negauna jokių neigiamų reakcijų - rankų minštumas padidėjo 2 kart, tekstūra švelni, riebi, ir nepalieka keisto pojūčio - kibumo. Tepiau ir išbertas alkūnes, švelniai nuramino odą ir sustabdė niežulį. Man net rankoje buvęs įtrūkimas sugijo! Rekomenduoju šį produktą visiems vargstantiems su rankų oda! Bravo!
Šis atsiliepimas yra naudingas
0
5/ 5
| Labai sausa ar atopiška | 25-34 metai |
Atradimas itin sausoms rankoms!
Jau keletą savaičių gyvenu su Cicabio Mains balzamu rankoms.Kaip turinti probleminę rankų odą, labai esu nustebinta ir džiaugiuosi poveikiu. Jokių odos sutrūkinėjimų iki žaisdelių! Rankos "nebekimba" prie rūbų. Patepus oda jaučiasi švelni, sudrėkinta. Ir tikrai nebereikia tiek daug kartų teptis rankų kremu, kaip iki panaudojant Cicabio mains. Tikrai nuostabus produktas žiemai, kai ypač kenčia rankos nuo šalčio. Labai patiko, kad nepalieka lipnumo ant odos ir greitai susigeria. Taip pat, didelis privalumas, kad priemonė bekvapė. Ačiū Bioderma, už puikius produktus, gelbejančius odą 🤍
Šis atsiliepimas yra naudingas
0