Cicabio Arnica+

Priežiūra, kuri greitai sumažina diskomforto pojūčius.

Tikslinei odos priežiūrai

Susilpnėjusi oda

Antalgicine™ technology

Kam skirta?

Visai šeimai (išskyrus neišnešiotus kūdikius)

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį
Patogu šeimai Patogu šeimai

Įrodytas efektyvumas

Diskomforto ir tempimo pojūčių sumažinimas: 71%. *

  • Greitai sumažina diskomforto pojūčius

Gerai toleruojamas - Kreminės tekstūros - Neužkemša porų - Greitas ir lengvas paskirstymas - Be pridėtinių kvapiklių

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

Cicabio Arnica+ priežiūros priemonė sukurta sumažinti odos diskomforto pojūčius. Sudėtyje yra arnikos ekstraktas, ANTALGICINE™, apigeninas ir cinkas.

Veidui Veidas
Kūnui Kūnas
BIODERMA produktas kaip naudoti
BIODERMA produktas kaip naudoti

Kaip įmanoma greičiau tepkite lengvai masažuodami ant susilpnėjusios vietos. Tepkite vieną ar du kartus per dieną, kol visiškai įsigers.

Negalima naudoti žmonėms, jautriems arnikai, arti akių ar ant gleivinės, atvirų žaizdų bei ant akivaizdžiai sudirgusios ar pažeistos odos. Nėščioms moterims patariama kreiptis į sveikatos priežiūros specialistą. Saugoti nuo vaikų.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Patinimas, pakitusi odos spalva.

Išbandyta prižiūrint dermatologams

Greitai sumažina diskomforto jausmą

Diskomforto ir tempimo pojūčių sumažinimas: 71% (1)

Žr. šaltinį
BIODERMA produktas efektyvumo įrodymas

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Nemalonūs odos pojūčiai, taip pat dažnas kasymasis gali sutrikdyti natūralų odos atsistatymo procesą. Ši technologija padeda sureguliuoti odos reaktyvumą.

Išoriniai dirgikliai gali padaryti odą reaktyvią ir jautrią. Šis patentuotas kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį, nepaisant odos tipo, kartu sustiprindamas jos atsparumą.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Kadangi vis daugiau mūsų nori žinoti, ką tepa ant odos, platformoje Ask.Naos pateikiame iššifruotą NAOS prekių ženklų („Bioderma“, „Institut Esthederm“ ir „Etat Pur“) produktų sudėtį – tai padės išsirinkti tinkamą produktą. Siekiant užtikrinti itin aukštą skaidrumo lygį, atskleidžiama absoliučiai visa informacija apie sudedamųjų dalių tipą, kilmę ir paskirtį, taip pat apie NAOS ekobiologijos principais grįstus patentus. Pastaruosius 40 metų NAOS stengiasi atsižvelgti į tai, kokia yra kiekvieno žmogaus oda, kurios natūralius išteklius ir mechanizmus reikia saugoti, kad ilgainiui ji taptų sveikesnė ir gražesnė.

Iššifruoti formules svetainėje Ask.NAOS

Odos tipas
Amžius

5/5

2 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
5/ 5
Puikus produktas
Puikiai sumažina sumušimo žymes. Naudojau po protinių dantų operacijos, atsiradusioms mėlynėms ant veido, labai greit sugijo šio kremuko pagalba. Plius labai puiki pakuotė, patogu išspausti mažą kiekį.
Šis atsiliepimas yra naudingas
0
5/ 5
Tikra pagalba
Turiu 2.5 metų sūnelį, tikriausiai natūralu, kad sumušimų ir mėlynių nepavyksta išvengti, tad kai mažylį ištinka bėda, visada naudoju šį kremą. Maža to, jo veiksmingumu teko ir pačiai įsitikinti. Kartą veidą apsideginau karštu vandeniu. Kad ir kiek šaldžiau pažeistą vietą, skausmas buvo labai stiprus, o patepus odą Cicabio Arnica, skausmą kaip ranka nuėmė
Šis atsiliepimas yra naudingas
0