Cicabio Arnica+

Priežiūra, kuri greitai sumažina diskomforto pojūčius.

Tikslinei odos priežiūrai

Susilpnėjusi oda

D.A.F. patentas

Kam skirta?

Visai šeimai (išskyrus neišnešiotus kūdikius)

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį
Patogu šeimai Patogu šeimai

Įrodytas efektyvumas

Diskomforto ir tempimo pojūčių sumažinimas: 71%. *

  • Greitai sumažina diskomforto pojūčius

Gerai toleruojamas - Kreminės tekstūros - Neužkemša porų - Greitas ir lengvas paskirstymas - Be pridėtinių kvapiklių

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

BIODERMA produktas tausoja odos ekosistemą ir išsaugo ją sveiką

Cicabio Arnica+ priežiūros priemonė sukurta sumažinti odos diskomforto pojūčius. Sudėtyje yra arnikos ekstraktas, ANTALGICINE™, apigeninas ir cinkas.

Veidui Veidui
Kūnui Kūnui

Kaip įmanoma greičiau tepkite lengvai masažuodami ant susilpnėjusios vietos. Tepkite vieną ar du kartus per dieną, kol visiškai įsigers.

Negalima naudoti žmonėms, jautriems arnikai, arti akių ar ant gleivinės, atvirų žaizdų bei ant akivaizdžiai sudirgusios ar pažeistos odos. Nėščioms moterims patariama kreiptis į sveikatos priežiūros specialistą. Saugoti nuo vaikų.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Patinimas, pakitusi odos spalva.

Išbandyta prižiūrint dermatologams

Greitai sumažina diskomforto jausmą

Diskomforto ir tempimo pojūčių sumažinimas: 71% (1)

Žr. šaltinį

Žr. šaltinį
BIODERMA produktas efektyvumo įrodymas

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Išoriniai dirgikliai gali padaryti odą reaktyvią ir jautrią. Šis patentuotas kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį, nepaisant odos tipo, kartu sustiprindamas jos atsparumą. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą
BIODERMA produktas suprasti produkto sudėtį ir patentus