Photoderm SPOT-AGE SPF 50+

Antioksidantais praturtinta apsauga nuo saulės, padeda sumažinti pigmentinių dėmių ir raukšlių formavimąsi.

Speciali apsauga

Po dermatologinių procedūrų Odai su pigmentinėmis dėmėmis, nuo fotosenėjimo

Cellular bioprotection™ patentas

Kam skirta?

Suaugusiems

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį

Klinikiniais tyrimais įrodytas veiksmingumas

Akivaizdžiai sumažėja fotosenėjimo požymių: 79 proc.*

  • Užtikrina labai aukštą apsaugą nuo UVA/UVB spindulių.
  • Padeda išvengti ir mažinti matomus fotosenėjimo ženklus (pigmentinės dėmės, raukšlės, mažėjantis stangrumas)
  • Ilgam sudrėkina odą.
  • Stabdo pakitimus ir regeneruoja odą.

Lengva, neriebi kremo tekstūra - puikus makiažo pagrindas. Puiki odos ir akių tolerancija - nekemša porų - atsparus vandeniui - atsparus karščiui ir drėgmei - SPF apsauga veikia iki 8 val. - tinka naudoti po paviršinių lazerio procedūrų

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

Naujovė: BIODERMA sukūrė Photoderm SPOT-AGE SPF 50+ kremą, kuriame suderintos trijų dermatologų pripažintų aktyviosiųjų medžiagų [vitamino C*, vitamino E** ir azijinės centelės] galia ir saulės filtrai užtikrina plataus spektro apsaugą nuo UV, matomų ir infraraudonųjų spindulių, padeda išvengti ir sumažinti matomus fotosenėjimo požymius ( pigmentinės dėmės, raukšlės ir sumažėjas odos elastingumas).

Cellular Bioprotection™ (1) patentas skatina vidinę biologinę ląstelių apsaugą, suaktyvindamas natūralią odos apsauginę funkciją nuo kenksmingo saulės poveikio.

Photoderm SPOT-AGE SPF 50+ sudėtyje esantys aukšto stabilumo vitaminas E (2) ir vitaminas C (3) suteikia papildomą antioksidacinę apsaugą nuo viso saulės spindulių spektro ir padeda išvengti naujų pigmentinių dėmių atsiradimo.

Produkto sudėtyje esantis vitaminas C yra tris kartus stabilesnis už biologinę aktyviąją vitamino C formą, vadinamą L-askorbo rūgštimi.

Vitaminas E yra naudojamas itin natūralia ir aktyvia forma. Jis blokuoja laisvųjų radikalų išsiskyrimą, ir taip apsaugo ląstelių membranas nuo pažeidimų bei mažina fotosenėjimo požymius odoje.

Azijinė centelė pdeda išvengti epidermio pažeidimų ir regeneruoja odą.

Veidui Veidui
Kaklui Kaklui

Norėdami sumažinti fotosenėjimo ir pigmentinių dėmių atsiradimo riziką, naudokite kasdien.

  • Žingsnis 1 Naudokite vieną arba tepkite ant viršaus dieninio kremo.
  • Žingsnis 2 Tepkite gausiai ir tolygiai prieš deginimąsi saulėje (per mažas produkto kiekis, mažina apsaugą nuo saulės)
  • Žingsnis 3 Kartoti prieš ir po maudynių, nusišluostę rankšluosčiu ar pasportavę.

Tepti ant sveikos odos. Per ilgas buvimas saulėje gali pakenkti sveikatai.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Odos fotosenėjimas arba heliodermija pasireiškia pigmentinėmis dėmėmis, vadinamomis lentigo, raukšlėmis ir sumažėjusiu odos elastingumu.

Rezultatai įrodyti klinikiniais tyrimais

Padeda sumažinti matomus fotosenėjimo požymius

Panaudojus 28 dienas vidutinis raukšlių gylis sumažėjo 15 proc.*Susidarė mažiau naujų dėmių: 97 proc.*

Matomai sumažėja fotosenėjimo požymių: 79 proc.*

Žr. šaltinį
BIODERMA produktas efektyvumo įrodymas

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Norėdama apsisaugoti nuo ląstelių pažeidimų, susijusių su saulės poveikiu, oda pasitelkia natūralius apsauginius mechanizmus, kurie kartais gali būti nepakankami. Šis patentuotas kompleksas sustiprina natūralią odos ląstelių gynybos sistemą, padidindamas jų atsparumą neigiamam saulės radiacijos poveikiui. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Odos tipas
Amžius

0/5

0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
Atsiliepimų nėra. Būkite pirmasis!