Photoderm PEDIATRICS Mineral SPF50+

Mineralinių filtrų apsauga kūdikių odai, kai neišvengiama ekspozicijos saulėje

Naujiena

Apsauga vaikams

Jautriai kūdikių odai atopiškai odai

SUN BARRIER TECHNOLOGIJA

Kam skirta?

Kūdikiams

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį
Rekomenduoja dermatologai Rekomenduoja dermatologai

Veiksmingumas įrodytas kliniškai

+28 % STIPRESNĖ ANTIOKSIDANTŲ TEIKIAMA APSAUGA

Photoderm PEDIATRICS Mineral SPF50+

– SUN BARRIER TECHNOLOGIJA paremta apsauga nuo saulės, pritaikyta gležnai kūdikių odai, kad sustiprintų jos gebėjimą apsisaugoti nuo saulės žalingo poveikio. 

TRIGUBAS POVEIKIS: plataus spektro filtrų apsauga nuo trumpųjų ir ilgųjų UVA spindulių – antioksidantas – odos barjeras 

– Lengva ir tirpstanti tekstūra. 

– Patepta oda švelni, lieka komforto pojūtis. 

– Lengva naudoti, greitai įsigeria 

ITIN ATSPARUS: vandeniui, seilėms 

Nuo 0+ mėnesių – Veido ir kūno odai – Nelipnus – Neriebus – Be kvapiųjų medžiagų – Labai gerai toleruojamas ant odos, nedirgina akių – Tinka į atopiją linkusiai odai

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

Photoderm Pediatrics Mineral SPF50+ – tai Bioderma odos biologijos žinių, pritaikytų siekiant patenkinti specifinius vaikų odos poreikius, rezultatas. 

Atlikdama pažangius tyrimus Bioderma sukūrė SUN BARRIER TECHNOLOGIJĄ : mūsų technologijomis paremta apsauga nuo saulės buvo pritaikyta gležnai kūdikių odai, kad sustiprintų jos gebėjimą apsisaugoti nuo žalingo saulės poveikio. 

Ši technologija suteikia trigubą apsaugą, kuri apima UV filtrus, odoje natūraliai esantį vitaminą E ir abrikosų kauliukų aliejų, kurių paskirtis yra sudaryti biomimetinius lipidus: 

– Plataus spektro apsauga nuo UV spindulių, optimaliai apsauganti nuo trumpųjų ir ilgųjų UVA spindulių – Antioksidantų teikiama apsauga, kurios paskirtis 

– apsaugoti odos natūralias negausias skvaleno atsargas nuo UV spindulių sukeliamos oksidacijos ir išvengti ilgalaikių pažeidimų. 

– Natūralios odos barjerinės funkcijos apsauga 

Photoderm PEDIATRICS MINERAL SPF50+ teikiama 100 % apsauga sudaryta iš dviejų mineralinių filtrų, kad būtų užtikrinta labai aukšta apsauga nuo saulės, o kremas būtų lengvai tepamas ir ant odos neliktų baltų žymių. 

Šios sudedamosios dalys pasižymi stipriu apsauginiu poveikiu, yra švarios ir saugios vaikų odai. Taip pat tausoja vandens ekosistemas, nes nėra toksiškos koralams, mikrodumbliams ir gėlavandeniam planktonui.

Kūnui ir veidui

Tepkite tik ant sveikos odos. Kūdikiams nuo 0+ mėn.

  • Žingsnis 1 Prieš eidami į lauką gausiai užtepkite produkto (nedidelis produkto kiekis suteikia mažesnį apsaugos nuo saulės lygį).
  • Žingsnis 2 Po maudymosi ar trinties užtepkite pakartotinai.
  • Žingsnis 3 Grįžę iš lauko nuplaukite odą naudodami Atoderm Huile de douche ir sudrėkinkite patepdami Atoderm Intensive Baume

Kūdikius ir mažus vaikus saugokite nuo saulės. Uždenkite odą drabužiais, o likusius atvirus odos plotus patepkite šiuo produktu. Per ilgas buvimas saulėje gali pakenkti sveikatai. Nebūkite saulėje per ilgai.  Venkite sąlyčio su audiniais.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Nuo gimimo ir pilnametystės besivystanti kūdikių ir vaikų oda yra ypač gležna ir ja reikia ypatingai pasirūpinti, apsaugant nuo žalingo saulės poveikio. Iš tiesų reikia patenkinti ypatingus poreikius: kompensuoti mažą antioksidantų lygį ir palaikyti vis dar bręstančią natūralią barjerinę funkciją.

Kūdikių oda, ypač ką tik gimusių, yra nesubrendusi, jų vidiniai resursai neleidžia odai apsisaugoti nuo saulės, todėl rekomenduojama šiuos gležnus mažylius saugoti nuo saulės poveikio. 

Visgi, kad neišvengiamas ir (arba) netyčinis saulės poveikis nesutrukdytų kūdikių odai vystytis, Photoderm PEDIATRICS Mineral SPF50+ suteikia išorinę ir fizinę apsaugą su 100 % mineraliniais filtrais ir SUN BARRIER TECHNOLOGIJA. 

Šis produktas apsaugo gležną kūdikių odą nuo UV spindulių ir saulės sukeliamos oksidacinės pažaidos – in vivo klinikinio tyrimo metu nustatyta +28 % stipresnė antioksidantų teikiama apsauga.

Rezultatai įrodyti klinikiniais tyrimais

80 % nurodė, kad pasitepus oda tampa minkšta ir sudrėkinta (1)

93 % nurodė, kad produktas neriebus, nelipnus (1)

Žr. šaltinį

+28 % STIPRESNĖ ANTIOKSIDANTŲ TEIKIAMA APSAUGA (2)

Žr. šaltinį

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Aukštomis technologijomis paremta apsauga nuo saulės, pritaikyta gležnai vaikų odai, kad sustiprintų jos gebėjimą apsisaugoti nuo žalingo saulės poveikio. Ši technologija suteikia trigubą apsaugą, kuri apima UV filtrus, odoje natūraliai esantį vitaminą E ir abrikosų kauliukų aliejų, kurių paskirtis yra sudaryti biomimetinius lipidus: – Plataus spektro apsauga nuo UV spindulių, optimaliai apsauganti nuo trumpųjų ir ilgųjų UVA spindulių – Antioksidantų teikiama apsauga, kurios paskirtis – apsaugoti odos natūralias negausias skvaleno atsargas nuo UV spindulių sukeliamos oksidacijos ir išvengti ilgalaikių pažeidimų. – Natūralios odos barjerinės funkcijos apsauga ir stiprinimas

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Odos tipas
Amžius

0/5

0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
Atsiliepimų nėra. Būkite pirmasis!

Kasdienė odos priežiūra

Normali ir sausa, jautri oda

Skin Protect™ kompleksas

Atoderm Crème Ultra Parfumée

(Dar nėra nuomonės)

Intensyviai drėkinanti ir maitinanti kasdienė apsauga. Sustiprina apsauginį odos barjerą.

Kam skirta?

Visai šeimai (išskyrus neišnešiotus kūdikius)

Nuplaunamas kasdieninis valiklis

Labai sausai, sudirgusiai ir atopiškai jautriai odai

Skin Barrier Therapy™ patentas

Atoderm Huile de douche

(15 atsiliepimai)

Drėkina 24 val. ir suteikia komforto jausmą vos nusiprausus.

Kam skirta?

Visai šeimai (išskyrus neišnešiotus kūdikius)