Sébium Night Peel

Švelni odą atsluoksniuojanti priemonė.

Nakčiai

Mišriai ir riebiai odai Pažeistai odai

Fluidactiv™ patentas

Kam skirta?

Suaugusiems, Paaugliams

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį

Patvirtino išbandžiusieji

75 proc. labiau švytinti oda.*

  • Naikina spuogus ir odos nelygumus
  • Atkuria odos švytėjimą
  • Lygina ir gerina odos tekstūrą: švelnus odą atsluoksniuojantis poveikis

Labai gerai toleruojamas - Nekomedogeninis

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

BIODERMA produktas tausoja odos ekosistemą ir išsaugo ją sveiką

Sébium Night Peel yra veiksmingas namuose naudoti skirtas švelnus odą lyginantis koncentratas riebiai odai su nelygumais:


- 15 proc. glikolio rūgštis šveičia odą. Ši AHA rūgštis natūraliai išgaunama iš vaisių ir dėl didelio jos veiksmingumo ir toleravimo dermatologai ją dažnai naudoja šveitimams. Ši rūgštis keratolitiškai veikia odos paviršių, mažina odos nelygumus ir randelius bei tuo pačiu sugrąžina odai švytėjimą,skatindama ją atsinaujinti


- išskirtinis Fluidactiv™ patentuotas kompleksas biologiškai reguliuoja odos riebalų kokybę, neleidžia poroms užsikimšti ir saugo odą nuo nelygumų susidarymo


- D-Pantenolis turi atkuriamųjų ir raminamųjų savybių.

Veidui Veidui
BIODERMA produktas kaip naudoti
BIODERMA produktas kaip naudoti

Vakare

  • Žingsnis 1 4 savaites, vakarais tepkite ant švarios ir sausos, nesudirgusios odos.
  • Žingsnis 2 Nuprauskite veidą ryte.
  • Žingsnis 3 Naudodami padarykite mėnesio pertrauką.
  • Žingsnis 4 Gali būti naudojamas odai paruošti prieš dermatologines pilingo procedūras.

Tarp naudojimo laikotarpių darykite 1 mėnesio pertrauką. Turintys jautrią odą gali jausti diskomforto pojūtį arba oda gali šiek tiek parausti. Tokiu atveju priemonę tepkite rečiau. Venkite patekimo į akis. Naudodami priemonę venkite dažno ir ilgo buvimo saulėje. Būdami saulėje, naudokite tinkamą saulės apsaugą.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Suaugusioms moterims gali būti atliekami dermatologiniai cheminiai šveitimai, kuriais nušveičiamas epidermis, kad sumažėtų odos nelygumai, greičiau vyktų odos ląstelių regeneracija ir būtų atkurtas odos švytėjimas.


Tačiau šie šveitimai gali būti brangūs ir gana agresyvūs labai jautriai odai.


Žmonėms, kurie sunkiai toleruoja dermatologines procedūras ar tiems, kurie ieško namuose naudoti skirtos priemonės, kuri parengtų odą dermatologinei šveitimo procedūrai, odą lyginantis koncentratas – tobulas pasirinkimas.

Išbandyta prižiūrint dermatologams

Naikina spuogus ir odos nelygumus

-23 proc. mažiau odos nelygumų po 28 dienų (1) (2)

-10 proc. mažiau tamsių dėmių po 28 dienų (3)


Sugrąžina odai švytėjimą

Švytinti oda: 75 proc. (1)


Lygina ir gražina odos tekstūrą

Lygesnė oda: 90 proc. (1)

„Naujos odos“ efektas: 80 proc. (1)

Žr. šaltinį

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Sebumo pokyčiai gali daryti įtaką aknės atsiradimui. Šis patentuotas kompleksas kovoja su riebalų tirštėjimu, apsaugo odos poras nuo užsikimšimo ir sumažina spuogų atsiradimo riziką. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Išoriniai dirgikliai gali padaryti odą reaktyvią ir jautrią. Šis patentuotas kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį, nepaisant odos tipo, kartu sustiprindamas jos atsparumą. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą
BIODERMA produktas suprasti produkto sudėtį ir patentus

Odos tipas
Amžius

5/5

4 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
Čypienė A. | Riebi, linkusi į aknę | 25-34 metai | 25 rugs. 2020 12h10
Šis produktas
Labai patiko, po mėnesio naudojimo oda labai susitvarkė (buvo paberta, užsikimšusios poros).
Veličkienė L. | Mišri ar riebi | 25-34 metai | 24 rugs. 2020 12h40
Šis produktas
Tobulas! Metų atradimas! Veido oda nuo paauglystės sugadinta spuogelių ir pilna randelių. Šis kremas veiksmingai šviesina odos netolygumus ir dėmeles, likusias nuo spuogelių. Laukiu nesulaukiu, kada praeis mėnuo ir vėl galėsiu jį naudoti.
DV J. | Mišri ar riebi | 35-44 metai | 24 rugs. 2020 8h20
Puiki priemonė
Išties puiki ir veiksminga priemonė, tik nereikia jos padauginti. Mano oda mišri, bet ir jautri, tai naudoti galiu tik savaitę kasdien prieš miegą. Oda būna lygi, švytinti ir nelieka jokių spuogelių. Puiki priemonė.