Sébium Gel moussant

Švelnus prausiklis riebiai odai. Pašalina nešvarumus, reguliuoja odos blizgesį.

Nuplaunamas kasdieninis valiklis

Mišriai, riebiai odai

D.A.F. patentas

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį
Rekomenduoja dermatologai Rekomenduoja dermatologai

Švelnus valomasis prausiklis.

Skaistesnė oda ir komforto pojūtis: 100 proc.*

  • Švelniai prausia ir valo
  • Mažina odos riebalų išsiskyrimą
  • Neleidžia poroms užsikimšti
  • Padeda išlaikyti gražią odą ir neerzina akių

Produktas su kvapu - Neužkemša porų - Nesausina - Bemuilis

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

Sébium Gel moussant švelniai prausia ir valo odą jos nesausindamas: kadangi į jo sudėtį įeina cinko ir vario sulfatai, jis valo epidermį, mažina odos nelygumus ir reguliuoja odos riebalų išsiskyrimą. Tai itin švelni, bemuilė priemonė, nepažeidžianti natūralaus odos balanso: išlaikomas fiziologinis pH. Patentuotas natūralus kompleksas padidina odos atsparumą.

Veidui Veidas
Kūnui Kūnas

Ryte ir (arba) vakare – 7 dienas per savaitę

  • Žingsnis 1 Tepkite sudrėkintą odą.
  • Žingsnis 2 Masažuokite, kol ims putoti.
  • Žingsnis 3 Gerai nuplaukite.
  • Žingsnis 4 Švelniai nusausinkite.
  • Žingsnis 5 Galima naudoti vietoje skutimosi putų.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Veido prausimas – pirmas esminis kasdienės odos priežiūros etapas. Atsižvelgiant į tai, kad 60 proc. moterų veidas yra svarbiausia kūno dalis, šis etapas yra labai svarbus. Jo metu nuo odos nuvalomi susikaupę nešvarumai (odos riebalai, prakaitas, negyvos ląstelės, bakterijos, kosmetika, saulės filtrai, makiažas, dulkės ir kitų teršalų dalelės), kad oda būtų paruošta kitoms priežiūros priemonėms. Praleidus šį esminį etape ryte ir vakare, oda nebekvėpuoja: hidrolipidinė plėvelė nebeatlieka savo apsauginės funkcijos, o poros užsikemša. Dėl to atsiranda odos nelygumų (inkštirų ir spuogų), o veido oda papilkėja ir jos spalva tampa netolygi. Valymas dar svarbesnis mišriai ar riebiai odai, nes ji išskiria per daug odos riebalų. Valymas turėtų pašalinti visus nešvarumus nepakenkdamas odai.

Išbandyta prižiūrint dermatologams

Mažina odos riebalų išsiskyrimą

68 proc. sumažėjimas iš karto po panaudojimo (1)

Žr. šaltinį

Skaistina

Skaistesnė oda: 100 proc. (1)


Apsauga nuo spuogų atsiradimo

23 proc. mažesnis bendras aknės pažeistų sričių skaičius (2)


Mažina odos riebalų išsiskyrimą

37,5 proc. sumažėjimas po 28 dienų (1)

Žr. šaltinį

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Išoriniai dirgikliai gali padaryti odą reaktyvią ir jautrią. Šis patentuotas kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį, nepaisant odos tipo, kartu sustiprindamas jos atsparumą.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Kadangi vis daugiau mūsų nori žinoti, ką tepa ant odos, platformoje Ask.Naos pateikiame iššifruotą NAOS prekių ženklų („Bioderma“, „Institut Esthederm“ ir „Etat Pur“) produktų sudėtį – tai padės išsirinkti tinkamą produktą. Siekiant užtikrinti itin aukštą skaidrumo lygį, atskleidžiama absoliučiai visa informacija apie sudedamųjų dalių tipą, kilmę ir paskirtį, taip pat apie NAOS ekobiologijos principais grįstus patentus. Pastaruosius 40 metų NAOS stengiasi atsižvelgti į tai, kokia yra kiekvieno žmogaus oda, kurios natūralius išteklius ir mechanizmus reikia saugoti, kad ilgainiui ji taptų sveikesnė ir gražesnė.

Iššifruoti formules svetainėje Ask.NAOS

Odos tipas
Amžius

5/5

6 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
5/ 5
Super
Šį prausiklį naudoju jau keli metai ir tikrai dar ilgai naudosiu, nes man šis produktas tiesiog tobulai pašalina nešvarumus ir riebalus nuo veido, nesausina ir nedirgina odos. Po prausimosi oda tarsi matinė, skaistesnė 🙂
Šis atsiliepimas yra naudingas
1
5/ 5
Šis produktas
Lengvas, švelnus prausiklis. Nepakeičiamas kasdieniniame naudojime. Nėra odos tempimo jausmo, labai patiko.
Šis atsiliepimas yra naudingas
1
5/ 5
Šis produktas
Šį prausiklis mano draugas jau keletą metų. Su juo prasideda rytas ir baigiasi vakaras. Puikiai šalina nešvarumus, nedirgina akių, labai švelnus.
Šis atsiliepimas yra naudingas
1