Veiksminga priežiūra, pasitelkiant stabilos formos vitaminą C kovai su pigmentinėmis dėmėmis

Nesvarbu, ar tamsios dėmės palaipsniui išryškėja metams bėgant, ar atsiranda vienu metu, su esančiomis ant veido susitaikyti yra gana sunku. Nėštumo kaukė (melazma), senatvinės dėmės, atsiradusios dėl saulės poveikio (lentigo), použdegiminiai randai ar kitos žymės... Dėl hiperpigmentacijos jūsų veido odos kompleksija tampa netolygi, visiškai priešinga jaunatviškam švytėjimui.

Bioderma Pigmentibio C-Concentrate serumas

Kaip galite veiksmingai sumažinti šias nuotaiką temdančias pigmentines dėmes, nedirgindami odos? „Bioderma“ koncentruotas serumas „Pigmentbio C-Concentrate“ buvo sukurtas remiantis standartinėmis dermatologinėmis procedūromis. Pasinaudoti šviežio stabilios formos vitamino C šviesinančiomis savybėmis galite patogiai įsitaisę namuose. Tai tarsi šoko terapija mažinanti tamsias dėmes ir nė kiek nekenkianti odai!

Naujas požiūris į hiperpigmentuotos odos priežiūrą

Egzistuoja daug hiperpigmentacjos korekcijos sprendimų. Vis dėlto kai kurie iš jų dirgina odą, ypač jeigu ji jautri. Kuriant pigmentinių dėmių koregavimo priemonę „Pigmentbio C-Concentrate“ suderintas intensyviai šviesinančios dermatologinės formulės efektyvumas ir saugumas net jautriai odai. Šis koncentratas veikia jau esančias pigmentines dėmes ir užkerta kelią naujų atsiradimui.

 

Sudėtyje yra veiksmingiausių pigmentinėms dėmėms šalinti skirtų veikliųjų medžiagų derinys

„Bioderma“ serumo „Pigmentbio C-Concentrate“ sudėtyje yra visos žinomiausios pigmentinėms dėmėms naikinti skirtos veikliosios medžiagos sujungtos į vieną unikalų mišinį, pasižymintį intensyviomis pigmentų korekcijos savybėmis.

  • Vitaminas C (arba askorbo rūgštis) yra labai vertinamas dėl hiperpigmentaciją koreguojančio poveikio. Pigmento koregavimo priemonei „Pigmentbio C-Concentrate“ „Bioderma“ pasirinko askorbilo gliukozidą – vitamino C darinį, kuris šešis kartus veiksmingiau šviesina melaniną. Ši koncentruota forma lėčiau oksiduojasi bei ilgiau išlieka stabili. Vitaminas C yra itin veiksmingas, tačiau jis taip pat yra vienas iš lengviausiai suyrančių vitaminų. Siekdama užtikrinti, kad išliktų visos jo galios, „Bioderma“ sukūrė išradingą talpyklų sistemą, kuri apsaugo jį nuo oro ir šviesos iki tos akimirkos, kai jį naudosite. Stipriai nykščiais paspauskite buteliuko dangtelį.  Kai visi sandarioje talpykloje esantys milteliai išpilami į buteliuką, nusukite dangtelį, užsukite lašintuvą ir gerai suplakite, kad gerai susimaišytų skirtingos sudedamosios dalys. Produkto saugumas yra garantuotas ir tai yra esminis skirtumas...
Bioderma Pigmentibio C-Concentrate serumas
  • Technologija „LumiRevealTM“, kurią išskirtinai siūlo „Laboratoire Bioderma“, yra tiesiogiai įkvėpta Kligmano trijų veikliųjų medžiagų formulės. Šis dermatologų dažnai skiriamas hiperpigmentacijos gydymas veikia skirtingas melanino ciklo fazes.
  • AHA rūgštys yra vienos iš klasikinių medžiagų, naudojamų veido spalvai šviesinti. Glikolio ir salicilo rūgštys turi švelnų pilingo poveikį, kuris skatina ląstelių atsinaujinimą, todėl oda vėl tampa glotni ir švytinti.
Bioderma Pigmentibio C-Concentrate serumas

Jei naudojamos atskirai, šios veikliosios medžiagos, veiksmingai naikinančios tamsias dėmes, gali būti agresyvios odai, ją dirginti. Dėl to „Pigmentbio C-Concentrate“ kartu yra ir drėkinamasis serumas. Jo sudėtyje yra vitamino E ir vitamino PP kompleksas, kuris veikia sinergiškai, drėkindamas, apsaugodamas odą ir stiprindamas odos barjerą. Net jei jūsų oda jautri, naudoti serumą „Pigmentbio C-Concentrate“ galite ištisus metus, neišsausindami odos.

c concentrate - moteris

Nauja priežiūros procedūra, kurią galima atlikti visus metus

Nerizikuojant įjautrinti odos veiksmingiausios dermatologinės procedūros, atliekamos prižiūrint gydytojui, gali būti taikomos ne ilgiau kaip du mėnesius kelis kartus per metus. Dėl itin veiksmingos ir visiškai saugios formulės su „Pigmentbio C-Concentrate“ odos priežiūros procedūras galima atlikti bet kada, kai to reikia, visiškai saugiai.

Mažiau nei 30 naktų, kad jūsų veido oda taptų skaistesnė

Po 1 mėnesio naudojimo tamsių dėmių paviršius sumažėja perpus1

Remiantis klinikiniu tyrimu, atliktu su 41 moterimi, turinčia melazmą

  • Patenkintos 9 iš 10 moterų2
  • +87 % spindesio3

 

1 Penkių mėnesių trukmės klinikinis tyrimas, atliktas su melazmą turinčiomis moterimis, 41 moteris – Brazilija – Nuotraukų analizė
2 Penkių mėnesių trukmės klinikinis tyrimas, atliktas su melazmą turinčiomis moterimis, 41 moteris – Brazilija – Subjektyvus vertinimas
3 Dermatologo atliktas 21 tiriamosios, turinčios tamsių dėmių ant veido, vertinimas per 8 savaites

 

Jūsų oda prieš ir po Pigmentibio C-Concentrate naudojimo

Pigmentbio C Concentrate serumas ir ranka

„Bioderma“, būdama odos priežiūros ekspertė, sukūrė pigmentines dėmes mažinantį serumą, skirtą naudoti kaip naktinę odos priežiūros priemonę.  Tepkite veido ir kaklo odą penkiais lašais serumo „Pigmentbio C-Concentrate“ kiekvieną vakarą, prieš tai kruopščiai nuvalę odą „Pigmentbio Foaming Cream“. Šį serumą galima naudoti atskirai arba po dermatologinių procedūrų, pavyzdžiui, šveitimo ar gydymo lazeriu. Dienos metu nedvejodami sustiprinkite jo šviesinamąjį poveikį, papildomai naudodami „Pigmentbio Daily Care SPF50+“ – dvejopo poveikio produktą, kuris ir drėkina, ir apsaugo nuo saulės bei UV spindulių.

Serumas

Hiperpigmentuota oda Tamsios dėmės ir pigmentacijos nelygumai Odai su pigmentinėmis dėmėmis, nuo fotosenėjimo

LumiReveal™ technology

Pigmentbio C-Concentrate

(2 atsiliepimai)

Intensyvaus poveikio priemonė su grynu stabiliu vitaminu C intensyviai pigmentacijos korekcijai

Kam skirta?

Suaugusiesiems

Naktinė odos priežiūros priemonė

Hiperpigmentuota oda

LumiReveal™ technology

Pigmentbio Night Renewer

(1 atsiliepimas)

Skaistina odą ir suvienodina jos atspalvį.

Kam skirta?

Suaugusiesiems

Kasdienė odos priežiūra

Hiperpigmentuota oda

LumiReveal™ technology

Pigmentbio Daily care SPF 50+

(2 atsiliepimai)

Akimirksniu suteikia spindesio ir apsaugo, ilgam suvienodina odos atspalvį ir skaistina

Kam skirta?

Suaugusiesiems