Hydrabio Sérum

Iš karto ir ilgam odą sudrėkinantis serumas.

Perkamiausias produktas

Kasdieniam naudojimui

Išsausėjusiai jautriai odai

Aquagenium™ patentas

Kam skirta?

Suaugusiems, Paaugliams

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį

Įrodytas veiksmingumas

Drėkinimo veiksmingumas: 24 val.*

  • Iš karto ir ilgam sudrėkina
  • Glotnina odą ir atkuria švytėjimą

Labai gerai toleruojamas - Neužkemša porų - Lengva, itin gaivi tekstūra - Puikus makiažo pagrindas

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

BIODERMA produktas tausoja odos ekosistemą ir išsaugo ją sveiką

Hydrabio Sérum papildo odos dienos drėgmės poreikį iš karto ją sudrėkindamas bei moko odą atkurti jos natūralius drėkinimo mechanizmus ilgalaikiams rezultatams. Aquagenium™ patento ir stiprias drėkinamąsias savybes turinčių ingredientų (hialurono rūgšties, ksilitolio ir glicerino) derinys stimuliuoja 3 pakopų odos drėkinimą. Drėgmė sulaikoma odos paviršiuje, taip pat išlaikoma giliuosiuose epidermio sluoksniuose kartu užtikrinant vandens molekulių cirkuliaciją tarp odos ląstelių. Cirkuliacija vyksta specialiaisiais vandens kanalėliais akvaporinias, kurių veiklą skatina sudėtyje esantis Aquagenium™ patentas.

Veidui Veidui
Kaklui Kaklui
BIODERMA produktas kaip naudoti
BIODERMA produktas kaip naudoti

Ryte ir vakare

  • Žingsnis 1 Tepkite Hydrabio Sérum ant nuvalytos veido ir kaklo odos.
  • Žingsnis 2 Švelniai masažuokite kol visiškai susigers.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Kasdien tiek vyrų, tiek moterų veido oda netenka vandens, nepaisant jų amžiaus ar odos tipo. Oda – išmani ir dinamiška ekosistema, nuolat sąveikaujanti su aplinka. Normaliomis sąlygomis oda geba drėgmę atkurti natūraliai, tačiau kai kurie išoriniai veiksniai, tokie kaip: užterštumas, ultravioletiniai spinduliai, tabakas, alkoholis, nuovargis, stresas ir klimato kaita, padidina odos dehidrataciją paveikdami jos natūralius mechanizmus. Oda nebepajėgia tinkamai natūraliai drėkintis ir dehidratuoja. Epidermį gali išberti, susidaryti mikro raukšlelės ir gali būti jaučiamas odos tempimas. Dėl to veido oda praranda sveiką odos švytėjimą ir papilkėja.

Išbandyta prižiūrint dermatologams
Žr. šaltinį

Drėkina

Drėkinimo veiksmingumas: 24 val. (1)


Glotnina

Elastinga oda: 85 proc. (2)

Aksominė oda: 70 proc. (2)

Žr. šaltinį
BIODERMA produktas efektyvumo įrodymas

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Vanduo ir lipidai yra būtini odos komponentai, leidžiantys jai išlaikyti drėgmės balansą. Disbalanso atveju oda išsausėja (dehidratuoja) ir tinkamai nebeatlieka savo funkcijos. Šis patentuotas kompleksas stimuliuoja odos lipidų sintezę ir akvaporinų aktyvumą. Šie natūraliai odoje esantys „vandens kanalai“ perneša vandenį į epidermio ląsteles. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Išoriniai dirgikliai gali padaryti odą reaktyvią ir jautrią. Šis patentuotas kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį, nepaisant odos tipo, kartu sustiprindamas jos atsparumą. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą
BIODERMA produktas suprasti produkto sudėtį ir patentus

Odos tipas
Amžius

4.8/5

10 atsiliepimai
2 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
šimkienė %. | Mišri ar riebi | 55-64 metai | 01 spalis 2020 14h42
puiku
puikus
Mikuleviciute V. | Normali | 35-44 metai | 01 spalis 2020 7h36
Puikus drėkinimas
Labai gerai drėkina, maloni konsistencija, neapsunkina odos. Malonus švelnus kvapas. Oda tampa glotni.
Vaitkevičienė J. | Jautri | 45-54 metai | 28 rugs. 2020 17h03
Serumas
Naudoju 3 metus šaltuoju periodu. Mano oda jautri ir raudonuojanti. Šis serumas labai tinka mano odai.