Hydrabio Sérum

Iš karto ir ilgam odą sudrėkinantis serumas.

Perkamiausias produktas

Kasdieniam naudojimui

Išsausėjusiai jautriai odai

Aquagenium™ patentas

Kam skirta?

Suaugusiems, Paaugliams

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį

Įrodytas veiksmingumas

Drėkinimo veiksmingumas: 24 val.*

  • Iš karto ir ilgam sudrėkina
  • Glotnina odą ir atkuria švytėjimą

Labai gerai toleruojamas - Nekomedogeninis - Lengva, itin gaivi tekstūra - Puikus makiažo pagrindas

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

Hydrabio Sérum papildo odos dienos drėgmės poreikį iškarto ją sudrėkindamas bei moko odą atkurti jos natūralius drėkinimo mechanizmus ilgalaikiams rezultatams. AquageniumTM patento ir stiprias drėkinamąsias savybes turinčių ingredientų (hialurono rūgšties, ksilitolio ir glicerino) derinys stimuliuoja 3 pakopų odos drėkinimą. Drėgmė sulaikoma odos paviršiuje, taip pat išlaikoma giliuosiuose epidermio sluoksniuose kartu užtikrinant vandens molekulių cirkuliaciją tarp odos ląstelių. Cirkuliacija vyksta specialiaisiais vandens kanalėliais akvaporinias, kurių veiklą skatina sudėtyje esantis AquageniumTM patentas.

Veidui Veidui
Kaklui Kaklui

Ryte ir vakare

  • Žingsnis 1 Tepkite Hydrabio Sérum veido ir kaklo odą prieš tai ją nuvalę.
  • Žingsnis 2 Švelniai masažuokite kol visiškai susigers.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Kasdien tiek vyrų, tiek moterų veido oda netenka vandens, nepaisant jų amžiaus ar odos tipo. Oda – išmani ir dinamiška ekosistema, nuolat sąveikaujanti su aplinka. Normaliomis sąlygomis oda geba drėgmę atkurti natūraliai, tačiau kai kurie išoriniai veiksniai, tokie kaip: užterštumas, ultravioletiniai spinduliai, tabakas, alkoholis, nuovargis, stresas ir klimato kaita, padidina odos dehidrataciją paveikdami jos natūralius mechanizmus. Oda nebepajėgia tinkamai natūraliai drėkintis ir dehidratuoja. Epidermį gali išberti, susidaryti mikro raukšlelės ir gali būti jaučiamas odos tempimas. Dėl to veido oda praranda sveiką odos švytėjimą ir papilkėja.

Išbandyta prižiūrint dermatologams
Žr. šaltinį

Drėkina

Drėkinimo veiksmingumas: 24 val. (1)


Glotnina

Elastinga oda: 85 proc. (2)

Aksominė oda: 70 proc. (2)

Žr. šaltinį

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Vanduo ir lipidai yra būtini odos komponentai, leidžiantys jai išlaikyti drėgmės balansą. Disbalanso atveju oda išsausėja (dehidratuoja) ir tinkamai nebeatlieka savo funkcijos. Šis patentuotas kompleksas stimuliuoja odos lipidų sintezę ir akvaporinų aktyvumą. Šie natūraliai odoje esantys „vandens kanalai“ perneša vandenį į epidermio ląsteles. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Išoriniai dirgikliai gali padaryti odą reaktyvią ir jautrią. Šis patentuotas kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį, nepaisant odos tipo, kartu sustiprindamas jos atsparumą. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą