Hydrabio H2O

Dermatologinis micelinis valomasis vanduo pašalina makiažą, drėkina.

Valiklis kasdieniam naudojimui (nuplauti nereikia)

Išsausėjusiai jautriai odai

Aquagenium™ patentas

Kam skirta?

Suaugusiems, Paaugliams

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį
Rekomenduoja dermatologai Rekomenduoja dermatologai

Įrodytas veiksmingumas

Nuvalė 95 proc. išbandžiusiųjų odą.*

  • Pašalina nešvarumus ir teršalų daleles nuo odos
  • Pašalina veido ir akių makiažą
  • Drėkina
  • Ramina
  • Oda lieka švelni ir švytinti

Gerai toleruojamas - Nereikia nuplauti - Nekomedogeninis

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

BIODERMA produktas tausoja odos ekosistemą ir išsaugo ją sveiką

Hydrabio H2O - pirmasis ir vienintelis puikiai toleruojamas dermatologinis micelinis vanduo. Micelių sudėtyje esantys riebiųjų rūgščių esteriai yra panašūs į odos ląstelių membraną sudarančius fosfolipidus ir padeda natūraliai atkurti odos hidrolipidinę plėvelę. Todėl Hydrabio H2O neprilygstamai gerai toleruojamas, lengvai ir veiksmingai pašalina makiažą. Be to, išskirtinins biologinis Aquagenium™ patentas, skatindama akvaporinų (odos vandens kanalėlių) gamybą padeda atkurti natūralius odos drėkinimo procesus, reikalingus tinkamam odos drėgmės balansui išlaikyti.

Veidui Veidui
Zonai aplink akis Akių vokams ir akių kontūro sričiai
BIODERMA produktas kaip naudoti
BIODERMA produktas kaip naudoti

Ryte ir vakare, 7 dienas per savaitę

  • Žingsnis 1 Suvilgykite vatos diskelį Hydrabio H2O.
  • Žingsnis 2 Valykite makiažą nuo veido ir odos aplink akis.
  • Žingsnis 3 Nuplauti nereikia.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Dehidratavus odai jaučiamas diskomfortas: tempimas, oda pleiskanoja, dilgčioja. Be vandens paviršiniai odos sluoksniai nebegali atlikti apsauginio barjero funkcijos. Dėl to oda netenka elastingumo ir tamprumo. Tai pastebima veide, veido oda netenka spindesio.

Išbandyta prižiūrint dermatologams

Valo

Gerai nuvalyta oda: 95 proc. (1)

Pašalino 92 proc. nešvarumus traukiančių dalelių (2)


Oda lieka švelni

Švelnesnė oda: 85 proc. (3)

Žr. šaltinį

Drėkina

+25 proc. daugiau drėgmės panaudojus 8 valandas (4)

Žr. šaltinį
BIODERMA produktas efektyvumo įrodymas

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Vanduo ir lipidai yra būtini odos komponentai, leidžiantys jai išlaikyti drėgmės balansą. Disbalanso atveju oda išsausėja (dehidratuoja) ir tinkamai nebeatlieka savo funkcijos. Šis patentuotas kompleksas stimuliuoja odos lipidų sintezę ir akvaporinų aktyvumą. Šie natūraliai odoje esantys „vandens kanalai“ perneša vandenį į epidermio ląsteles. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

"NAOS Research" sukūrė nešvarumus ir makiažą pašalinantį micelinį valomąjį vandenį, kurio nereikia nuplauti. Micelės, kurių sudėtį įkvėpė odos lipidai, yra nematomos valomąją galią turinčios mikrosferos. Jos geba pagauti ir "užrakinti" savyje nešvarumus kartu išsaugodamos natūralią odos apsauginę plėvelę. Ši "NAOS Research" technologija buvo suprojektuota Aix-en-Provence ir sukurta mūsų laboratorijose.

Išoriniai dirgikliai gali padaryti odą reaktyvią ir jautrią. Šis patentuotas kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį, nepaisant odos tipo, kartu sustiprindamas jos atsparumą. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą
BIODERMA produktas suprasti produkto sudėtį ir patentus