Biphase Lipo alcoolique

Pirmasis dvigubo poveikio rankų dezinfekantas.
Efektyviai apsaugo nuo virusų bei atkuria ir stiprina odos barjerą.

Naujiena

Nenuplaunama rankų higiena

Susilpnėjusi oda Visi odos tipai Sausa ir labai sausa oda

Kam skirta?

Visai šeimai (vyresniems nei 3 metų vaikams)

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį
Patogu šeimai Patogu šeimai

Pasaulinis patentas - Dermatologinė inovacija

Priemonė dezinfekuoja rankas nepažeisdama apsauginio odos barjero savybių: 100%*

BIPHASE LIPO ALCOOLIQUE

 • Pašalina daugiau nei 99,9% virusųbakterijų1ir grybelių3
 • Oda iš karto pamaitinta: 95% 4
 • Priemonė dezinfekuoja nepažeisdama apsauginio odos barjero savybių: 100% 4

Prieš naudojimą suplakti - Nerekia nuplauti - Be pridėtinių kvapiųjų medžiagų

(1) Švariomis sąlygomis sunaikina apgaubtą virusą (koronavirusą, herpeso virusą, gripo virusą, ŽIV) per 30 sekundžių EN 14476 / (2) Švariomis sąlygomis sunaikina bakterijas per 30 sekundžių EN 13727 + A2 / (3) Švariomis sąlygomis sunaikina grybelius per 30 sekundžių EN 13624

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

"Biphase Lipo alcoolique" yra dermatologinė inovacija apsaugota pasauliniu patentu. Įkvėpti ekobiologijos principų, NAOS ir laboratorija BIODERMA sukūrė pirmąjį dvigubo povekio rankų dezinfekantą. Dviejų fazių formulė sudaryta iš alkoholio ir riebalų (lipidų).

1. Alkoholio fazė:  74,5% sudaro etanolis. Jis naikina virusus 4, bakterijas 5 ir grybelius 6.

2. Lipidų fazė: 10% sudaro taukmedžio aliejus ir skvalenas. Šie lipidai natūraliai randami mūsų odoje, tad kartu jie itin efektyviai stiprina mūsų odą po kiekvieno rankų dezinfekavimo 3

Rankoms Rankos

Priemonė skirta nuolatiniam rankų dezinfekavimui.

Prieš naudojimą gerai suplakti, nereikia nuplauti

 • Žingsnis 1 Prieš naudojimą gerai suplakite, kol aliejus susimaišys su alkoholiu.
 • Žingsnis 2 Užpurkškite ant delno (3 ml).
 • Žingsnis 3 Trinkite rankas 30 sek.
 • Žingsnis 4 Mėgaukitės rezultatu! Oda iškarto apsaugota ir pamaitinta.

Pavojinga. Laikytis biocido naudojimo atsargumo priemonių. Prieš naudojimą perskaitykite etiketėje nurodytą informaciją.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Rankų higiena yra itin svarbi norint apsisaugoti nuo virusų ar bakterijų sukeltų infekcijų. Tačiau daugkartinis rankų plovimas per dieną, gali neigiamai įtakoti jūsų odos būklę.

Oda yra organas gaubiantis mūsų kūną, gyvybiškai svarbus barjeras tarp mūsų kūno ir išorės aplinkos. Ji sudaryta iš mažų molekulių, lipidų ir ląstelių. Kartu šie elementai sudaro apsauginį barjerą vadinamą hidrolipidine plėvele. Tai riebalinė plėvelė sulaikanti odoje vandenį taip apsaugodama ją nuo išsausėjimo.

Nuolatinis plovimas gali pažeisti šią plėvelę, kaip pažeidžia virusų ir bakterijų išorines apsaugines membranas, sudarytas taip pat iš lipidų, kaip ir mūsų hidrolipidinė plėvelė.

Tad dažno rankų plovimo pasekmė, išsausėjusi, sudirgusi, kartais niežtinti rankų oda, dėl pažeistos apsauginės odos plėvelės.

Kompensuoti alkoholio sukeliamą sausinantį poveikį odai, laboratorija BIODERMA, įkvėpta NAOS ekobiologinių principų, į "Biphase Lipo alcoolique" sudėtį įtraukė lipidus. Taigi ši priemonė yra pirmoji kuri veikia dvejopai: efektyviai dezinfekuoja rankas 1,2,3 ir tuo pat metu maitina, minkština bei apsaugo odą nuo išsausėjimo.      

Išbandyta prižiūrint gydytojams

1. Apsaugo jūsų sveikatą - virucidinis 1 ir baktericidinis poveikis 22

 • Pašalina 99,9% virusų 1, bakterijų 2 bei grybelių 3


2. Pasirūpina jūsų oda

Maitinamasis poveikis iš karto

 • Maitinamasis poveikis: iš karto po panaudojimo ir po 15 min. lyginant su alkoholio pagrindo valomuoju geliu praturtintu drėkinančiu glicerinu 5
 • Oda iš karto pamaitinta: 95% 4


(1) Švariomis sąlygomis sunaikina apgaubtą virusą (koronavirusą, herpeso virusą, gripo virusą, ŽIV) per 30 sekundžių EN 14476

(2) Švariomis sąlygomis sunaikina bakterijas per 30 sekundžių EN 13727 + A2 

(3) Švariomis sąlygomis sunaikina grybelius per 30 sekundžių EN 13624

Žr. šaltinį

Papildo oda lipidais ir stiprina jos barjerinę funkciją 

 • Stiprina odos barjerinę funkciją: 6,7 karto didesnis efektyvumas lyginant su naudotu alkoholio pagrindo valomuoju geliu su glicerinu 6
 • Panaudojus 14 dienų, "Biphase Lipo alcoolique" progresyviai stiprina odos barjerinę funkciją  6
 • Oda papildoma trūkstamais lipidais: 80% 4
Žr. šaltinį
BIODERMA produktas kaip naudoti

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Odos tipas
Amžius

5/5

1 atsiliepimas
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
5/ 5
Minkštutėlės rankos!
Mano rankos po daugkartinio plovimo muilu tapo labai išsausėjusios, tad alkoholinių, greitą dezinfekcinį efektą duodančių priemonių net nebenaudojau, KOL neišbandžiau šios naujienos. Nerealu!!! Jau po pirmo panaudojimo, oda tapo minkšta ir švelni. Šis produktas, kaip koks geriausias maitinantis rankų kremas kuris dar ir dezinfekuoja. Dabar Biphase nuolat mašinoje ir namuose, kai grįžus iš lauko, norisi dezinfekuoti rankas.
Šis atsiliepimas yra naudingas
0