„Atoderm SOS spray“
Silpnina kasymosi refleksą: 8 svarbūs dalykai

Kai niežėjimas nepraeina, veikti reikia greitai. Niežėjimui numalšinti BIODERMA sukūrė odą raminantį purškalą „Atoderm SOS Spray“, kuris pradeda veikti vos per 60 sekundžių ir neleidžia niežėjimui pasireikšti 6 valandas. Šis stebuklingas, akimirksniu nuraminančios odą priemonės gestas pakeis tiek didelių, tiek mažų kasymosi entuziastų gyvenimą.

 

Vos tik prasideda niežėjimas, Atoderm SOS spray gali greitai ir efektyviai jį numalšinti. Šis purškalas sumažina niežėjimą per 60 sekundžių, o poveikis trunka net iki 6 valandų. Atoderm SOS spray yra ideali priemonė visai šeimai - ją galima lengvai nešiotis visur, kur tik einate.

Kaip veikia Atoderm SOS spray

BIODERMA, įsipareigojusi laikytis NAOS ekobiologijos požiūrio, sukūrė aukštos tolerancijos formulę, pritaikytą įvairaus jautrumo niežtinčiai odai prižiūrėti. Aktyviosios „Atoderm SOS Spray“ sudedamosios dalys tausoja jūsų odą ir veikia ją dvejopai.

Ramina oda
1. Akimirksniu numalšina niežėjimo pojūtį „Atoderm SOS Spray“ derina odos raminamąją „Skin Relief“ technologiją su enoksolonu – šios veikliosios medžiagos ramina odą ir sumažina norą kasytis blokuodamos molekulių, atsakingų už niežėjimo pojūčių sukėlimą, išsiskyrimą.
Odos barjeras
2. Naudojant stiprina odos barjerą - Vitaminas PP ir skvalenas aprūpina odą lipidais, sustiprinančiais ir atkuriančiaus apsauginį odos barjerą.
- „Skin Barrier TherapyTM“ apsaugo sudirgintą odą nuo bakterijų, galinčių sustiprinti niežėjimo pojūtį.

Ar„Atoderm SOS spray“ efektyviai mažina niežėjimo pojūtį?

Kliniškai patikrinta ir patvirtinta – pažadas ištesėtas!

 • Michèle Sayag, Alergologė
  Michèle Sayag, Alergologė - BIODERMA.

  Veiksmingas produktas nuo niežėjimo veikia į daugybę biologinių niežėjimo priežasčių. Unikalaus veikliųjų medžiagų derinys, esantis „Atoderm SOS Spray“, padeda numalšinti įvairių priežasčių sukeliamą niežėjimo pojūtį.

  Michèle Sayag, Alergologė - BIODERMA.

Atoderm SOS Spray“ malšina niežėjimo pojūtį, sumažina norą kasytis, todėl pacientai tuoj pat jaučiasi daug patogiau. Priemonė buvo išbandyta dalyvaujant 150 pacientų ir buvo patvirtintas jos veiksmingumas niežėjimo pojūčiui, atsirandančiam dėl atopinio dermatito, lėtinės dilgėlinės, psoriazės, alerginio kontaktinio dermatito ir senatvinės kserozės, malšinti (1).

Priemonės tiesioginis ir ilgalaikis poveikis niežėjimui:

 • Nuramina niežėjimą per 60 sekundžių arba greičiau(1)
 • Veiksmingumas iki 6 valandų(1)
 • 97 % pacientų teigė, kad „Atoderm SOS Spray“ sumažino niežėjimo pojūtį(2)

Geresnė savijauta:

 

 • Neigiamas niežėjimo poveikis savijautai sumažėjo 93 % pacientų po 7 dienų.(2)

 

(1) Klinikinių tyrimų ataskaita: vertinant „Atoderm SOS“ purškalo veiksmingumą ir pacientų toleranciją psoriazės, dilgėlinės, senatvinės kserozės ir atopinio dermatito atvejais 4 mėnesius dalyvavo 120 tiriamųjų, Lenkija, 2016 m.
(2) Perspektyvinis ir stebėjimo tyrimas, įvertinantis „Atoderm SOS Spray“ poveikį ūminiam ir alerginiam kontaktiniam dermatitui, 7 dienas dalyvavo 30 tiriamųjų, Bulgarija, 2018 m.
your-skin_SOS-spray_article2_atoderm-sos-spray_itchy-skin-solution

Kam tinka „Atoderm SOS spray“?

Šis odą raminantis purškalas yra skirtas sausai, labai sausai, sudirgusiai ir atopiškai odai. Purškalą galima naudoti esant lėtiniam niežėjimui (dermatologinėms sąlygoms) arba alerginiam niežėjimui (vidiniai ar aplinkos veiksniai). Jis tinka kūdikiams (išskyrus neišnešiotus), vaikams ir suaugusiems.

 

Atoderm SOS Spray“ keičia ir vaikų, ir suaugusiųjų kasdienio gyvenimo kokybę:

6 metų Marcusas negali išsimiegoti dėl atopinės egzemos

your-skin_SOS-spray_article2_Marcus

16 metų Marie kenčia nuo kontaktinės egzemos po to, kai panešiojo naują apyrankę

your-skin_SOS-spray_article2_Eva

30 metų Tomas darbe negali susikaupti dėl psoriazės

your-skin_SOS-spray_article2_Tom

73 m. Rose kenčia nuo senatvinės kserozės

your-skin_SOS-spray_article2_Rose

Bet kur ir bet kada – taip, kaip jums reikia! „Atoderm SOS Spray“ yra dviejų praktiškų formatų, todėl šia priemone visada galėsite parankiai naudotis.

 • 200 ml purškalo pakuotė – puikiai tinka laikyti namuose vonios spintelėje arba ant naktinio stalelio.
 • 50 ml purškalo pakuotė – be vargo tilps į rankinę, kai einate į darbą, sporto salę arba savaitgalį leidžiatės į kelionę.

„Atoderm SOS Spray“ galite naudoti dieną ir naktį – taip dažnai, kaip jums reikia.

Atoderm SOS Spray

Atoderm SOS Spray tekstūra

Visų pirma – malonus komforto pojūtis! Kiekvienas „Atoderm SOS Spray“ purkštelėjimas paskleidžia lengvą gaivų itin smulkių lašelių debesį, kurį greitai absorbuoja oda. Formulė negelia odos – ji pritaikyta atopinei egzemai ir psoriazei – ir netepa drabužių.

picto_SOS-Spray_Spray

Purkškite maždaug 20 cm atstumu nuo odos.

 

picto_SOS-Spray_Spread

Palaukite kelias sekundes, kol išdžius.

picto_SOS-Spray_Apply-again

Purkškite taip dažnai, kaip reikia.

Higiena ir odos priežiūra - Sausa, labai sausa ir atopiška oda

Būdama niežėjimo refleksą mažinančia priemone „Atoderm SOS Spray“ papildo jūsų kasdienę odos priežiūros rutiną.

 

Atoderm linija

Sausai odai būdingas tempimo jausmas, kurį dažnai lydi niežėjimas bei sudirgimas.

BIODERMA sprendimas: Atoderm higienos ir priežiūros produktų linija, skirta sausai, labai sausai ir atopiškai odai. Naudojant šias priemones kasdien vienas arba kartu su vaistais, skirtais egzemos ar niežėjimo gydymui, odai sugrąžinamas švelnumo ir komforto pojūtis! Atsisveikinkite su tempimo ir niežėjimo pojūčiais, kurie pasireiškia vos nusiprausus!

 

Atraskite visą asortimentą

GIF_routine-atoderm