Atoderm SOS spray

Greito poveikio niežėjimą raminanti priemonė.

Tikslinei odos priežiūrai

Sausai ir labai sausai jautriai odai Labai sausai, sudirgusiai ir atopiškai jautriai odai

Skin relief technology

Kam skirta?

Visai šeimai (išskyrus neišnešiotus kūdikius)

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį
Rekomenduoja dermatologai Rekomenduoja dermatologai

Veiksmingumas įrodytas klinikiniais tyrimais

Per 60 sekundžių veiksmingai numalšina niežulį 6 valandoms.*

 • Per 60 sekundžių veiksmingai numalšina niežėjimą 6 valandoms*
 • Sumažina norą kasytis ir iš karto suteikia komforto pojūtį
 • Iš karto suteikia gaivumo pojūtį

Labai gerai toleruojamas - Nekemša porų - Itin lengvos konsistencijos - Be kvapiųjų medžiagų - Itin patogus naudojimas 360° - Netepa drabužių

Žr. šaltinį

Perkant bet kurį Atoderm produktą liepos-gruodžio mėn. 1% skiriamas pūsline epidermolize sergančių vaikų gydymui.

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

Atoderm SOS Spray sukurtas remiantis naujausiais moksliniais atradimais: nustatyta, kad į atopiją ar psoriazę linkusios odos niežėjimą sukelia 2 nauji biologiniai veiksniai. Ši priemonė taip pat biologiškai veikia ir kitas odos niežulį sukeliančias priežastis, malšina tiek nuolatinį, tiek laikiną niežėjimą.

Naujoji Skin Relief technologija (į kurios sudėtį įeina Amboros ir žaliosios arbatos ekstraktai) kartu su garsiuoju dermatologiškai aktyviu raminamuoju ingredientu enoksolonu blokuoja biologinį niežėjimo procesą nuo pat pradžių ir tiesiogiai veikia visas niežėjimo priežastis.

Skin Barrier Therapy™ apsaugo net ir sausiausią odą nuo bakterijų, kurios dar labiau sustiprina niežėjimą.

Galiausiai, formulę papildo vitaminas PP ir skvalenas, kurie aprūpina odą lipidais, sustiprinančiais apsauginį jos barjerą.

Patentuotas natūralus D.A.F. (dermatologų rekomenduojama formulė) kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį.

Rezultatai: oda iš karto nuraminama ir ilgam numalšinamas noras kasytis.

Užtikrinamas greitas komfortas, ilgalaikis drėkinimas ir intensyvi apsauga.

Kūnui Kūnas
Veidui Veidas
BIODERMA produktas kaip naudoti
BIODERMA produktas kaip naudoti

Naudokite pagal poreikį.

 • Žingsnis 1 Purkškite ant švarios odos 20 cm atstumu.
 • Žingsnis 2 Prireikus, paskleiskite.
 • Žingsnis 3 Palikite išdžiūti.

Prieš naudojant ant veido, užpurkškite ant delno. Neįkvėpkite. Galima naudoti naujagimiams, išskyrus neišnešiotus kūdikius. Tai nėra medicininis preparatas. Jei odos būklė negerėja ar problemos tęsiasi, pasikonsultuokite su sveikatos priežiūros specialistu. Gali būti naudojamas vienas arba kartu su rekomenduotu medicininiu gydymu. Įspėjimas. Aukšto slėgio indas: kaitinamas gali sprogti. Saugoti nuo karščio, karštų paviršių, kibirkščių, atviros liepsnos ar kitų užsidegimo šaltinių. Nerūkyti. Sunaudojus nepradurti ir nedeginti. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50°C temperatūroje. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Sausa oda, senatvinė kserozė, kontaktinė egzema, lėtinė dilgėlinė, atopinis dermatitas, psoriazė gali sukelti nuolatinį ar laikiną niežėjimą.

Be to, kai kurie išoriniai veiksniai, tokie kaip: kietas vanduo, netinkamų prausiklių naudojimas, šaltas oras, temperatūros pokyčiai ir užterštumas, pablogina odos būklę ir sukelia intensyvų niežėjimą.

Kasymasis gali kelti infekcijos riziką. Kuo daugiau oda kasoma, tuo daugiau tikimybės mikrobams patekti į organizmą. Taip patenkama į užburtą ratą.

Niežėjimas gali itin paveikti gyvenimo kokybę, sukelti miego sutrikimus, diskomfortą kasdienėje veikloje, nuotaikos svyravimus, padidinti nerimą, pabloginti bendrą savijautą ir t. t.

Kad ir kokia būtų niežėjimo priežastis, jis gali atsirasti bet kada, dieną ar naktį. Tuomet kyla didelis noras kasytis; oda parausta ir sudirgsta.

Rezultatai įrodyti klinikiniais tyrimais

Numalšina niežėjimą

Oda nuraminama per 60 sekundžių*

Sumažėja noras kasytis: 99 proc.*

Žr. šaltinį

Numalšina niežėjimą

Oda nuraminama 6 valandoms*

Žr. šaltinį

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Niežulį, dažnai siejamą su dermatologiniais sutrikimas, gali sukelti įvairios priežastys. Ši technologija ramina odą ir malšina norą kasytis.

Natūraliai odos paviršiuje esančios bakterijos yra būtinos odos balansui palaikyti. Į atopiją linkusios odos atveju tam tikrų bakterijų perteklius gali pabloginti jos būklę. Šis patentuotas kompleksas stabdo šių bakterijų kaupimąsi ant odos paviršiaus.

Išoriniai dirgikliai gali padaryti odą reaktyvią ir jautrią. Šis patentuotas kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį, nepaisant odos tipo, kartu sustiprindamas jos atsparumą.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Kadangi vis daugiau mūsų nori žinoti, ką tepa ant odos, platformoje Ask.Naos pateikiame iššifruotą NAOS prekių ženklų („Bioderma“, „Institut Esthederm“ ir „Etat Pur“) produktų sudėtį – tai padės išsirinkti tinkamą produktą. Siekiant užtikrinti itin aukštą skaidrumo lygį, atskleidžiama absoliučiai visa informacija apie sudedamųjų dalių tipą, kilmę ir paskirtį, taip pat apie NAOS ekobiologijos principais grįstus patentus. Pastaruosius 40 metų NAOS stengiasi atsižvelgti į tai, kokia yra kiekvieno žmogaus oda, kurios natūralius išteklius ir mechanizmus reikia saugoti, kad ilgainiui ji taptų sveikesnė ir gražesnė.

Iššifruoti formules svetainėje Ask.NAOS

Odos tipas
Amžius

4/5

3 atsiliepimai
1 atsiliepimas
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
1 atsiliepimas
Skaityti visus astiliepimus
5/ 5
Sos spray
Netiketai labai tiko mano 3 metu berniukui, kurio atopiska oda paumeja ziemos periodu. Pilnai isnyko paraude issauseje odos plotai. Broliukui padejo irgi, bet ne 100%. Matyt kiekvienai odelei reikia atrasti savo krema, mes ju isbande jau labai daug, si kartosim
Šis atsiliepimas yra naudingas
0
4/ 5
Purškalas
Nepasakyčiau, kad pastebėjau labai didelį poveikį purškiant psoriazės pažeistas odos vietas, gal kitam niežuliui numalšinti ir tinkamas, nebandžiau.
Šis atsiliepimas yra naudingas
0
1/ 5
Produktas nuvylė
Šis produktas visiškai netiko. Odos reakcija buvo priešinga. Vietoj niežtėjimo nuslopinimo, po šio produkto panaudojimo, tame odos plote atsirado ūmus bėrimas, tarsi dilgėlinė ir dar stipresnis niežėjimas. Gal šis purškalas ir slopina niežėjimą, bet ne atopinio dermatito atveju.
Šis atsiliepimas yra naudingas
0

 • Atoderm Huile de douche 1 L
 • Nuplaunamas kasdieninis valiklis

  Labai sausai, sudirgusiai ir atopiškai jautriai odai

  Skin Barrier Therapy™ patentas

  Atoderm Huile de douche

  (13 atsiliepimai)

  Drėkina 24 val. ir suteikia komforto jausmą vos nusiprausus.

  Kam skirta?

  Visai šeimai (išskyrus neišnešiotus kūdikius)

 • Atoderm Intensive baume 500 ml
 • Kasdienė odos priežiūra

  Labai sausai, sudirgusiai ir atopiškai jautriai odai

  Skin Barrier Therapy™ patentas

  Atoderm Intensive Baume

  (17 atsiliepimai)

  Intensyvus niežėjimą mažinantis ir odos barjerą atkuriantis kremas emolientas. Pasižymi stipriu raminamuoju ir maitinamuoju poveikiu.

  Kam skirta?

  Visai šeimai (išskyrus neišnešiotus kūdikius)

 • Atoderm Intensive gel-crème
 • Kasdienė odos priežiūra

  Labai sausai, sudirgusiai ir atopiškai jautriai odai

  Skin Barrier Therapy™ patentas

  Atoderm Intensive gel-crème

  (6 atsiliepimai)

  Gaivus, intensyviai maitinantis ir niežėjimą raminantis gelis-kremas.

  Kam skirta?

  Visai šeimai (išskyrus neišnešiotus kūdikius)