Geresnis taikymas atsižvelgiant į jūsų odos tipą

Visi mūsų straipsniai ir patarimai apie sudirgusią, niežtinčią, atopišką odą

 • Gyd. Michèle Sayag, alergologė
  Gyd. Mišelė Sajag, Alergologė.

  Interneto vartotojo klausimas: kenčiu nuo alergijos (egzemos, juostinės pūslelinės). Ar tai reiškia, kad mano dukra bus labiau linkusi į šias odos problemas?

  Juostinė pūslelinė yra virusinė infekcija, o ne alergija. Tačiau jei jus kankina atopinės alerginės reakcijos, jūsų dukra bus linkusi į atopinį dermatitą labiau nei vidutiniškai.

  Gyd. Mišelė Sajag, Alergologė.
 • Gyd. Michèle Sayag, alergologė
  Gyd. Mišelė Sajag, Alergologė.

  Interneto vartotojo klausimas: kaip galima išvengti atopinio dermaito ir kaip jį gydyti?

  Prevencija taikoma vaikams su rizika, t.y. vaikams, turintiems bent vieną iš tėvų, kuriam būdinga alergija. Pavyzdžiui, tokiais atvejais mes žinome, kad geriausia vengti kontakto su katėmis per pirmąsias kelias savaites. Kalbant apie gydymą, egzemos protrūkiai turėtų būti kuo anksčiau gydomi vietiniais priešuždegiminiais steroidais. Odos barjerą  kiekvieną dieną reikia stiprinti emolientu.

  Gyd. Mišelė Sajag, Alergologė.
Atoderm linija

Higiena ir odos priežiūra

Normali, sausa, sudirgusi atopiška oda

Atoderm linija

Atoderm linija

Sausai odai būdingas tempimo pojūtis ir elastingumo trūkumas, šie simptomai kartais pasireiškia kartu su niežėjimu ir pleiskanojimu.

BIODERMA sprendimas: Atoderm, produktų linija skirta sausai, labai sausai ar atopiškai odai, kasdieniam naudojimui ir kartu su egzemos gydymu... asortimente yra visi būtini produktai, skirti švelniai ir minkštai odai! Po dušo atsisveikink su sausa ir niežtinčia oda!