Keli maži žingsneliai gali virsti šuoliu geresnio gyvenimo su jautria oda link

Vadovaudamiesi devyniais mūsų patarimais, kaip gyventi turint jautrią odą, jos dilgčiojimą, niežėjimą ir perštėjimą išaikysite atokiai. Kiekvieną patarimą galėsite lengvai pritaikyti savo dienos režimui. O jei visus kartu kasdien – iš esmės pakeisite savo odos savijautą.

apsauga nuo saulės

Apsisaugokite nuo saulės. UV spinduliai gali paskatinti jautrią odą sureaguoti. Spindulių lengviau išvengsite dėvėdami tinkamus drabužius ir naudodami apsauginį kremą nuo saulės. Laikykite abu ginklus prie durų, kad išeinant iš namų jie apie save primintų.

venkite kvepalų

Venkite kvepalų ir kvapiųjų medžiagų. Atskirai arba produktų sudėtyje esantys kvapai gaminių patrauklumui padidinti, gali dirginti jautrią odą, todėl ji ims niežėti bei paraus. „Kvapai“ gali būti tinkamas terminas apibūdinti viskam, tačiau jis slepia daugybę cheminių junginių. Jei nesate tikri, savaitę bandykite produktą ant riešo ir pažiūrėkite, kas atsitiks. Dar geriau – visiškai jų nenaudokite.

Nerūkykite ir nevartokite alkoholio

Nerūkykite ir nevartokite alkoholio. Cigarečių poveikis sveikatai buvo plačiai įrodytas ir pademonstruotas. Nikotinas ir kitos cigaretėse esančios cheminės medžiagos lemia ankstyvą senėjimą. Dūmai sukelia oksidacinį stresą ir susilpnina apsauginį odos barjerą, todėl dirgikliai gali prasiskverbti ir sukelti reakciją. Alkoholis gali išplėsti kraujagysles – jautri oda paraus ir pasijus labai nepatogiai.

Drabužiams rinkitės gryną medvilnę, papuošalams – tauriuosius metalus

Drabužiams rinkitės gryną medvilnę, papuošalams – tauriuosius metalus. Vilna dažnai gali sudirginti jautrią odą. Naudodami 100% medvilnę nerizikuosite, be to, ji leis odai kvėpuoti. Papuošalai iš gryno aukso ir sidabro rečiau dirgina jautrią odą nei bižuterija. Jei yra galimybė, rinkitės tauriuosius metalus pakabučiams, apyrankėms ir auskarams.

Prauskitės šiltu vandeniu

Prauskitės šiltu vandeniu. Karštas arba šaltas vanduo gali pakenkti jautriai odai. Abu gali sukelti laikiną paraudimą ir diskomforto jausmą. Prausiantis šiltu, kūno temperatūros vandeniu, jautri oda bus jai pažįstamoje aplinkoje ir nesudirgs. Netrinkite odos – verčiau rinkitės švelnų prausiklį, pavyzdžiui, jautriai odai pritaikytą Sensibio Gel moussant.

naudokite saugius produktus

Naudokite saugius, gerai toleruojamus produktus – jie yra veiksmingi ir pritaikyti jūsų odai. Makiažo ir odos priežiūros procedūroms rinkitės jautriai odai skirtus produktus, kurie nepažeis jos aplinkos ir biologijos. Per stiprūs ir jūsų jautriai odai nepritaikyti produktai gali dar labiau sustiprinti odos reakcijas, užuot jas nuraminę. Jei jūsų oda reaguoja, geriau rasti tinkamą produktą, kurį jautri oda toleruos, o ne nuspręsti, kad oda tiesiog turi prie jo priprasti.

Pasitarkite su specialistu

Pasitarkite su specialistu, kuris patars, kaip suderinti gyvenimo būdą su jautria oda. Jei pabandėte pritaikyti įvairiausius patarimus, jei vienas produktas po kito tik sukelia naujas jūsų jautrios odos reakcijas, jei jaučiate, kad nebeturite jėgų su viskuo kovoti, nedvejodami kreipkitės į dermatologą. Turėdami patirties ir supratimo, dermatologai padės jums atgauti ramybę bei suimti savo jautrios odos valdymo vadžias į savo rankas.

medvilninę kaukė

Dėvėkite medvilninę kaukę. Žmonės, turintys jautrią odą, daug dažniau patiria kaukės dėvėjimo pasekmes. Specifinė aplinka po kauke gali sukelti niežėjimą, sausumą ir paraudimą, nes trūksta šviesos, yra didesnis CO2 kiekis ir blogesnė oro apykaita. Chemiškai nedažyta medvilninė kaukė gali padėti jūsų odai kvėpuoti ir neprivers jos reaguoti. Galite pabandyti kaitalioti skirtingų tipų kaukes – tai gali padėti. Kai nėra rizikos, nusiimkite kaukę, kad oda pailsėtų.

Produktai jautriai odai Sensibio Defensive

Simptomų intensyvumas gali padidėti arba sumažėti – nuo lengvo niežėjimo iki raudonio, nuo dilgčiojimo iki perštėjimo. Yra tik viena esminė problema: jūsų oda yra jautri.

Išsamesnės informacijos rasite mūsų straipsnyje „Tie patys simptomai, visada jautri oda“.

Norėdami nuraminti savo jautrią odą ir ja rūpintis vykstant aplinkos pokyčiams, pavyzdžiui, metų laikų kaitai, naujoje darbo vietoje, esant taršai ar dar kam nors, kas gali pasitaikyti įprasto gyvenimo tėkmėje, galite naudoti  aktyvų raminamąjį kremą Sensibio Defensive arba Sensibio Defensive rich. Priemonės apsaugos jūsų jautrią odą ir sustiprins jos savigynos mechanizmus vasarą ir žiemą, dieną ir naktį, atostogaujant arba dirbant, pasivaikščiojant po kaimą ar užterštą miestą...

 • Sensibio Defensive

Lengvos ir gaivios tekstūros kremas užtikrina apsaugą nuo oksidacijos ir aktyviai ramina odą bei stiprina jautrios odos gebėjimą apsiginti nuo kasdienių dirgiklių. Nuramina nedelsiant ir ilgam. Drėkina 12 valandų.

 • Sensibio Defensive rich

Turtingos ir apgaubiančios tekstūros kremas užtikrina apsaugą nuo oksidacijos ir aktyviai ramina odą bei stiprina jautrios odos gebėjimą apsiginti nuo kasdienių dirgiklių. Nuramina nedelsiant ir ilgam. Drėkina ir maitina 12 valandų.

 

Išsamesnės informacijos apie mūsų produktą rasite straipsnyje „Sensibio Defensive: aktyvus raminamasis kremas, stiprinantis pačios odos gynybinę funkciją“ .

 • BIODERMA produkto nuotrauka, Sensibio H2O 500ml, micelinis valomasis vanduo jautriai odai
 • Nenuplaunamas kasdienis valiklis

  Jautri oda Normali oda

  „Micellar“ technologija

  Sensibio H2O

  (28 atsiliepimai)

  Švari, skaisti ir nuraminta oda, be makiažo ir nešvarumų.

  Kam skirta?

  Suaugusiesiems, Paaugliams

 • Nuplaunamas kasdieninis valiklis

  Jautri oda

  D.A.F. patentas

  Sensibio Gel moussant

  (11 atsiliepimai)

  Raminamasis micelinis gelis prausiklis, stiprinantis natūralų odos drėkinimą.

  Kam skirta?

  Suaugusiesiems, Paaugliams

 • Nenuplaunamas kasdienis valiklis

  Jautri oda

  Biphase Micellar Technology

  Sensibio H2O eye

  (12 atsiliepimai)

  Raminamasis dvifazis micelinis makiažo valiklis, stiprinantis odos apsauginį barjerą.

  Kam skirta?

  Suaugusiesiems, Paaugliams

 • Kasdienė odos priežiūra

  Jautri ir sudirgusi oda

  Defensive Technologija

  Sensibio Defensive

  (6 atsiliepimai)

  Aktyvaus poveikio raminamasis kremas jautriai odai, stiprinantis natūralią gynybinę funkciją.

  Kam skirta?

  Suaugusiesiems, Paaugliams

 • Kasdienė odos priežiūra

  Jautri ir sudirgusi oda

  Defensive Technologija

  Sensibio Defensive rich

  (3 atsiliepimai)

  Aktyvaus poveikio raminamasis kremas, stiprinantis natūralią jautrios odos gynybinę funkciją.

  Kam skirta?

  Suaugusiesiems, Paaugliams

 • Kasdienė odos priežiūra

  Jautri oda

  Toleridine™ patentas

  Sensibio Eye

  (2 atsiliepimai)

  Raminamoji ir drėkinamoji priemonė jautriai akių sričiai.

  Kam skirta?

  Suaugusiesiems, Paaugliams

 • Klasikinė apsauga

  Jautri oda

  SUN ACTIVE DEFENSE PATENT

  Photoderm Aquafluide SPF50+

  (1 atsiliepimas)

  Drėkinamoji matinį efektą suteikianti apsaugos nuo saulės priemonė, pasižyminti gaivia fluidine tekstūra.

  Kam skirta?

  Suaugusiesiems, Paaugliams