Sensibio H2O eye

Raminamasis dvifazis micelinis makiažo valiklis, stiprinantis odos apsauginį barjerą.

Naujiena

Nenuplaunamas kasdienis valiklis

Jautri oda

Biphase Micellar Technology

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį
Lengva naudoti

Įrodytas efektyvumas

Pašalina vandeniui atsparų makiažą ir taršos daleles: 95 % (1)(2)

  • Pašalina vandeniui atsparų akių ir lūpų makiažą
  • Valo nešvarumus ir taršos daleles 
  • Sudėtyje esanti hialurono rūgštis drėkina odą 
  • Stiprina jautrią akių srities odą ir blakstienas 
  • Ramina jautrią odą

Nepalieka riebios odos pojūčio - Gera odos ir akių tolerancija - Nereikia nuplauti - Be alkoholio - Be pridėtinių kvapiųjų medžiagų

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

Dėl savo unikalios formulės, aukštos tolerancijos dvifazis micelinis vanduo Sensibio H2O Eye atlieka dvi funkcijas: efektyviai nuvalo ilgai išliekantį makiažą ir drėkina bei ramina jautrią odą. 


- Dvifazė priemonė efektyviai ir švelniai pašalina net vandeniui atsparų makiažą ir nuvalo taršos daleles nuo akių bei lūpų: 

1) Lipofilinė dalis, praturtinta odai naudingomis riebiosiomis medžiagomis, sudaro 30 % priemonės ir akimirksniu ištirpdo vandeniui atsparų makiažą 

2) Vandens dalis, praturtinta valančiomis micelėmis, sudaro 70 % priemonės. Kartu su lipofiline dalimi, maksimaliai pašalina makiažą ir taršos daleles nuo odos. 30:70 dvifazio makiažo valiklio santykis užtikrina optimalų efektyvumą ir odos toleranciją, suteikdamas odai švaros ir komforto pojūtį. 


-Sensibio H2O Eye sudėtyje yra hialurono rūgšties – pagrindinės drėkinamosios veikliosios medžiagos, natūraliai esančios ir mūsų odoje. Dėl šio ingrediento oda yra intensyviai sudrėkinama, atkuriamas jos komforto pojūtis. 


-Sensibio H2O Eye užkerta kelią odos sudirgimo rizikai, dažnai siejamai su jautrios odos valymu. Priemonė praturtinta natūraliais cukrumis, kurie stiprina gležną akių kontūro odą ir blakstienas. 


-Valiklis apsaugo natūralų odos barjerą ir užtikrina idealią toleranciją net ir jautriausiai odai: 

1) Bioderma laboratorijoje sukurtą unikalią ir švelniai odą valančią micelių technologiją įkvėpė odos ląstelių membranose esantys lipidai. Ši technologija išsaugo natūralią apsauginę odos plėvelę. 

2) Sensibio H2O Eye pH yra tarp 6.5 ir 7, atitinkantis ašarų pH, todėl priemonė nedirgina net ir jautriausių akių. 

3) Antimikrobinį poveikį turintis vario gliukonatas suteikia Sensibio H2O Eye mėlyną spalvą, leidžiančią atskirti dvifazės priemonės dalis nepridedant dirbtinių dažiklių. 

4) Sensibio H2O Eye sudėtyje yra optimalus tarpusavyje suderintų ingredientų kiekis, užtikrinantis efektyvią ir švelnią odos priežiūrą.

Zonai aplink akis Akys ir vokai
Lūpoms Lūpos

Kasdieniam naudojimui

  • Žingsnis 1 Gerai suplakite.
  • Žingsnis 2 Priemone suvilgykite vatos diskelį.
  • Žingsnis 3 Nuvalykite makiažą vatos diskeliu.
  • Žingsnis 4 Nereikia nuplauti.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Akių ir lūpų makiažo pašalinimas, ypatingai tuomet, kai naudojamos vandeniui atsparios makiažo priemonės, yra pagrindinis žingsnis odos valymo rutinoje. Šiuo žingsniu privalome užtikrinti, kad net ir ilgai išliekantis makiažas bus pilnai pašalintas, tačiau jautri akių ir lūpų srities oda nebus sudirginta. Visgi dažnai yra sunku atrasti balansą tarp efektyvaus makiažo pašalinimo ir aukštos odos tolerancijos. Akių srities oda yra ypatingai gležna: oda yra plonesnė, apsauginė hidrolipidinė plėvelė yra silpnesnė dėl mažesnio riebalinių liaukų kiekio, todėl oda yra mažiau apsaugota nuo išorės dirkiglių ir labiau linkusi į dehidrataciją. Jautri akių srities oda lengviau parausta, sudirgsta ir jaučiamas kaitimo pojūtis. Lūpos taip pat yra jautrios ir reikalauja ypatingo dėmesio  makiažo valymo metu.

Tested under dermatological and ophtalmological control

Pašalina ilgai išliekantį ir vandeniui atsparų makiažą

96 % pašalintas vandeniui atsparus makiažas (1)


Nuvalo nešvarumus ir taršos daleles

95 % pašalina PM10, PM2.5, PM1 daleles (2)

Žr. šaltinį

Drėkina

+13 % drėgmės po 7 dienų (3)


Stiprina gležną akių kontūro odą

-11 % transepiderminio vandens netekimo per 28 dienas (4)

+93 % stipresnis akių odos barjeras ir blakstienos po 28 d. naudojimo

Žr. šaltinį

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Kadangi vis daugiau mūsų nori žinoti, ką tepa ant odos, platformoje Ask.Naos pateikiame iššifruotą NAOS prekių ženklų („Bioderma“, „Institut Esthederm“ ir „Etat Pur“) produktų sudėtį – tai padės išsirinkti tinkamą produktą. Siekiant užtikrinti itin aukštą skaidrumo lygį, atskleidžiama absoliučiai visa informacija apie sudedamųjų dalių tipą, kilmę ir paskirtį, taip pat apie NAOS ekobiologijos principais grįstus patentus. Pastaruosius 40 metų NAOS stengiasi atsižvelgti į tai, kokia yra kiekvieno žmogaus oda, kurios natūralius išteklius ir mechanizmus reikia saugoti, kad ilgainiui ji taptų sveikesnė ir gražesnė.

Iššifruoti formules svetainėje Ask.NAOS

Odos tipas
Amžius

4.7/5

11 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
1 atsiliepimas
Skaityti visus astiliepimus
1/ 5
Nepatiko
Panaudojus ant akių užsideda riebi plevelė, akys kurį laiką ašaruoja.
Šis atsiliepimas yra naudingas
0
5/ 5
Džiuginantis naujas produktas
Naudoju šį akių makiažo valiklį jau keletą mėnesių tomis dienomis, kai naudoju ilgai išliekančias ir vandeniui atsparias makiažo priemones. Valiklis švelnus (nedirgina jautrių akių), bekvapis, efektyviai nuvalo ir nepalieka makiažo likučių iš pirmo karto, nepalieka riebios aliejingos odos, kaip dažniausiai nutinka su dvifaziais akių makiažo valikliais. Rekomenduoju ir džiaugiuosi atradusi naują produktą, kuris tinka mano jautriai odai bei akims.
Šis atsiliepimas yra naudingas
0
5/ 5
Nustebinęs produktas
Labiausiai patiko ir netgi nustebino, kad produktą panaudojus ant veido nelieka jokio riebaus, blizgaus sluoksnio, kokį palikdavo visi anksčiau bandyti tokio tipo produktai. Valiklis visiškai nedirgina akių net ir patekęs į jas, valant makiažą nereikia trinti, valosi lengvai ir švelniai, nuvalius oda lieka tarsi padrėkinta. Lengvai nuvalo sunkiausiai nuvalomus produktus - vandeniui atsparų tušą, matinius lūpdažius. Patogi pakuotė, sandari, neišsilieja keliaujant.
Šis atsiliepimas yra naudingas
0