Saulės dėmės ant pečių ir kaklo, netaisyklingos tamsios dėmės ant skruostų ir smakro... Hiperpigmentacija kamuoja ir vyrus, ir moteris. Pagrindinės formos yra melazma, použdegiminė hiperpigmentacija (PUH) ir lentigo.

 

Nors tai ne daugiau nei odos atspalvio pakitimas, vis dėlto galbūt norėtumėte sumažinti odos spalvos netolygumus. Viena iš galimybių – dermatologinis gydymas hidrokvinonu, pilingas arba lazerinės procedūros. Gydymas paprastai trunka neilgai ir gali būti labai veiksmingas, tačiau oda gali būti sudirginta arba problema gali pasikartoti. Be to, galite jaustis nusivylę, kad rezultatai nepateisina jūsų lūkesčių, atsižvelgiant į procedūrų kainą.

 

Kitu atveju galite nuspręsti nesikonsultuoti su dermatologu ir vietoj to išbandyti įvairias kosmetikos priemones hiperpigmentacijai koreguoti. Bandydami daug skirtingų produktų galite sudirginti odą, o jos barjeras gali tapti jautrus. O galbūt ir tamsių dėmių pagerėjimo nepastebėsite!

Pigmentbio – tai priemonių linija, skirta hiperpigmentuotai veido odai: visa produktų programa – nuo valymo iki priežiūros priemonių – padeda šviesinti veido odą. Šviesinantys prausikliai, intensyvios pigmentines dėmes koreguojančios priemonės, šviesinančios priežiūros priemonės dienai ir nakčiai – išsirinkite savo odos priežiūros rutiną!

pigmentbio linija

Ilgalaikis efektyvumas ir saugumas jautriai odai

„Pigmentbio“ yra naujovė, nes suteikia ne tik veiksmingą, bet ir gerai toleruojamą hiperpigmentuotos odos priežiūrą. Šios priemonės gali būti naudojamos vienos arba šalia gydymo procedūrų. Rūpinkitės savo hiperpigmentuota oda ištisus metus, kad sumažėtų spalvos pokyčiai, o veido oda būtų skaistesnė.

 

Siekiant optimalaus veiksmingumo, technologija „LumiReveal™“ atkartoja Kligmano formulės trejopą veikimo būdą

Kligmano trijų veikliųjų medžiagų derinys yra laikomas hiperpigmentacijos dermatologinio gydymo aukso standartu. Būtent iš čia „Laboratoire Bioderma“ sėmėsi įkvėpimo, kad užtikrintų didžiausią veiksmingumą šalinant tamsias dėmes.

Kaip ir trys Kligmano veikliosios medžiagos, technologija „LumiRevealTM“ veikia tris biologinius etapus, lemiančius hiperpigmentaciją. Ji mažina melanino gamybą, kontroliuoja uždegimą ir skatina epidermio ląstelių atsinaujinimą, kad veido oda būtų skaistesnė ir šviesesnė.

Po hiperpigmentacijos gydymo jūsų odos barjeras gali būti stipriai pakitęs, todėl juo reikia pasirūpinti, kad jis vėl taptų natūraliai stiprus. „Pigmentbio“ sudėtyje yra trijų svarbiausių vitaminų, kurie sustiprina odos barjero funkciją.

  • Vitaminai C ir E yra galingi antioksidantai. Jie saugo odą nuo oksidacinės pažaidos ir užkerta kelią odos senėjimui.
  • Vitaminas PP stiprina tarpląstelinį cementą, taip vanduo yra geriau sulaikomas odoje, stiprinamas jos barjeras.

Pigmentbio –visų tipų odai tinkami produktai skirti dieninei ir naktinei priežiūrai. Kiekvienas produktas padeda sumažinti veido odos hiperpigmentaciją ir pasižymi papildomais pranašumais.

Atraskite kiekvieną iš pagrindinių kasdienės tamsių dėmių priežiūros žingsnių.

Nušveiskite veidą ir kūną, kad pašalintumėte trūkumus

Pigmentbio Foaming Cream, kurį galima naudoti kasdieniam valymui arba kaip kaukę. Priemonė švelniai šveičia odą AHA rūgštimis ir celiuliozės acetato mikrogranulėmis, kad atsluoksniuotų odą bei sulygintų jos paviršių. Sudėtyje esančios drėkinamosios medžiagos suformuoja biomimetinę lipidų kompoziciją, gerinančią drėkinimą. Oda tampa putli, o jos barjeras išlieka nepažeistas.

Pigmentbio linija - produktai

Pigmentbio Daily Care SPF50+

Nebūtina tepti ir drėkinamojo ir apsauginio kremo nuo saulės. Naudodami Pigmentbio Daily Care SPF50+ pajusite naudingą trejopą poveikį. Ši priemonė optimaliai tinka naudoti kasdien: oda bus apsaugota nuo plataus spektro UVA ir UVB spindulių, technologija „LumiRevealTM“ koreguos hiperpigmentaciją, o oda bus drėkinama aštuonias valandas.

Puikiai tinka kaip makiažo pagrindas – tepkite kiekvieną rytą ant nuvalytos veido ir kaklo odos. Perlamutrinė tekstūra akimirksniu nušviečia veidą, suvienodindama ir pašviesindama veido spalvą sulig kiekviena diena.

Bioderma Pigmentibio C-Concentrate serumas

Baigiantis dienai palepinkite odą giliai ją atstatančia procedūra. Serumas koreguoja hiperpigmentaciją, o regeneruojantis naktinis kremas veikia ir spalvos pokyčius, ir stangrumą.

 

Pradėkite nuo pigmentaciją intensyviai koreguojančios priemonės „Pigmentbio C-Concentrate“

Pigmentbio C-Concentrate“ sustiprina „LumiRevealTM“ technologiją, papildydamas ją stabilios formos vitaminu C, kad šviesinamasis poveikis būtų stipresnis. AHA ir BHA turi švelnų šveičiamąjį poveikį, kuris skatina ląstelių atsinaujinimą. Šį gausų veikliųjų medžiagų mišinį papildo vitaminas E ir jo, kaip antioksidanto, teikiama apsauga nuo priešlaikinio senėjimo, taip pat vitaminas PP, kuris stiprina odos barjerą ir išlaiko drėgmę jos viduje. Visa tai sukoncentruota lengvos tekstūros serume.

picto 1

Naujoviška pakuotė, išlaikanti vitaminą C šviežią

Pasinaudokite visa vitamino C galia! Šviežias vitaminas C yra specialioje talpykloje, kuri apsaugo jį nuo oro ir šviesos, o jūs patys jį aktyvinate prieš naudodami pirmą kartą.

  1. Paspauskite specialią talpyklą, kad į buteliuką įleistumėte šviežio vitamino C.
  2. Nuimkite dangtelį ir užsukite lašintuvą.
  3. Plakite 10 sekundžių, kad susimaišytų.
pigmentbio 2

Įrodytas efektyvumas mažinant pigmentines dėmes

Dermatologinis įvertinimas1 po aštuonių savaičių, naudojant vieną kartą per dieną:

  • –41 % sumažėjusios tamsios dėmės
  • +87 % spindesio
  • 100 % naudotojų2 sutinka, kad jų odos tekstūra tapo lygesnė.

 

1 Dermatologinis 21 tiriamosios, turinčios tamsių dėmių ant veido, įvertinimas, priemonę kasdien naudojus 8 savaites.
2 Įsivertinimas po 28 naudojimo dienų, 21 moteris
picto 3

Kaip ir kada naudoti

Naudokite monoterapijai arba kaip papildomą priemonę po dermatologinio gydymo. Kas vakarą tepkite po penkis lašus ant veido ir kaklo, priemonę naudokite nuo vieno iki trijų mėnesių.

Pigmentbio - Night renewer

Pabaigai naudokite „Pigmentbio Night Renewer“, kad atgaivintumėte odą per naktį.

Atnaujinkite odą dvigubu poveikiu pasižyminčiu kremu Pigmentbio Night Renewer. Naktį vykstant natūraliam odos atsinaujinimo procesui technologija „LumiRevealTM“ veikia tamsias dėmes, o speciali veiklioji medžiaga skatina kolageno gamybą, kad oda taptų stangresnė.

 

Dermatologinis įvertinimas1 po aštuonių savaičių:

  • +52 % šviesumo
  • +43 % elastingumo

 

Kol sapnuojate puikią ateinančią dieną, vandeninga kremo-kaukės tekstūra sukuria apsauginę plėvelę, kuri sulaiko vandenį ir optimizuoja sudėtinių medžiagų poveikį.

 

Naudokite nakčiai, vieną arba prieš tai patepę odą Pigmentbio C-Concentrate.

 

Atsibudus oda atrodys gaivesnė, šviesesnė ir stangresnė.