Sustiprink savaiminį odos drėkinimą

Vandens stygius gali sukelti odos tempimo jausmą, diskomfortą, spindesio praradimą ir skatinti smulkių raukšlių atsiradimą. Nors simptomai labai panašūs, reikia atskirti išsausėjusią odą nuo sausos odos. Tai dvi skirtingos odos problemos. Hydrabio priemonės buvo sukurtos taip, kad stiprintų natūralius drėkinimo mechanizmus epidermyje.

kas yra dehidratuota oda?

Sausa ir dehidratuota oda – ne tas pats! Nors simptomai gali būti panašūs, tačiau tai dvi skirtingos odos būklės. Sausa oda yra odos tipas, kuriam būdingas drėgmės ir riebalų stygius. O dehidratuotai odai tiesiog trūksta vandens, dažniausiai tam tikru metu. Tokiai ištroškusiai odai reikia ypatingos priežiūros.

Kodėl jaučiu odos tempimą?

Skaitykite daugiau: "Kodėl mano oda dehidratuota?"

Mūsų oda per gyvenimą nuolat keičiasi ir tam tikromis aplinkybėmis gali susidaryti vandens stygius: dėl žiemos šalčių, oro kondicionavimo ir šildymo, UV spindulių poveikio vasarą, taršos, streso, vaistų... Tokiais atvejais imame jausti nemalonų, neįprastą odos tempimą, kuris su laiku vis stiprėja – tai dehidratavusios odos požymiai. Visų tipų oda patiria drėgmės stygių, net ir riebi. Išoriniai veiksniai gali neigiamai paveikti natūralų odos barjerą, kuris reguliuoja organizmo ir išorinės aplinkos santykį, todėl oda praranda per daug vandens. Nors paprastai oda geba atsistatyti pati, tačiau pokyčiai epidermyje gali sukelti drėgmės disbalansą. Dėl to oda tampa sausesnė, praranda gyvybingumą, juntamas tempimas.

 

Visoms odoms reikia vandens!

Nesvarbu, kokia jūsų oda – jautri, sausa, labai sausa, mišri ar riebi – drėkinimas yra būtinas jos sveikatai palaikyti. Drėkinimas padeda stiprinti natūralų odos barjerą ir didina jo atsparumą. Net ir riebią odą reikia drėkinti, kad būtų palaikomas balansas, nes ir jai trūksta vandens.

Hydrabio priemonės specialiai sukurtos odos drėgmei atkurti ir aprūpinti ją vandeniu nepaliekant riebios plėvelės. Hydrabio padeda atkurti odos barjero veiksmingumą. Jis veikia epidermio tarpląstelinius sluoksnius ir sumažina vandens bei akvaporinų – baltymų, kurie atsakingi už vandens judėjimą ir pasiskirstymą odoje – praradimą. Ši produktų linija pasižymi AquageniumTM patentuotu kompleksu, kuris padeda odai atgauti savo natūralias drėkinamąsias galias. Drėkinamosios Hydrabio priemonės taip pat išsiskiria ypatinga tekstūra, kuri pagerina priemonės įsiskverbimą. Tokiu būdu oda akimirksniu sudrėkinama, o poveikis išlieka ilgai. Dingsta nemalonūs pojūčiai ir oda tampa švytinti.

Hydrabio Serum

Kasdienė odos drėkinimo programa

Hydrabio asortimente rasite skirtingus sprendimus, kurie atkuria odos drėkinimą pagal jos poreikius.

  • Hydrabio Sérum yra aktyviai drėkinantis serumas su niacinamidu ir hialurono rūgštimi. Tai puiki koncentruota priemonė, pasižyminti tirpstančia, gaivia tekstūra, kuri suteikia odai ilgai išliekantį drėkinimą.
  • Lengvas ir gaivus gelinės konsistencijos Hydrabio Gel-Crème specialiai pritaikytas mišriai ir riebiai odai, kuriai reikia tik vandens ir nieko daugiau. Jo tirpstanti tekstūra akimirksniu įsiskverbia į odą nepalikdama jokios lipnios ar blizgančios plėvelės.
  • Ypač tinkantis sausai ir jautriai odai, Hydrabio Crème pasižymi kremine tekstūra ir suteikia odai komforto.
  • Hydrabio Perfecteur SPF30 tobulai sudrėkina odą, glotnina jos tekstūrą ir suteikia spindesio bei apsaugą nuo UV spindulių. Puikiai tinka vasarą.
  • Skystos tekstūros odos priežiūros priemonė Hydrabio Essence Lotion padidina odos drėgmės lygį, ją glotnina ir paruošia tolesniam priežiūros etapui. Losjoną įmasažuokite pirštais ar vatos diskeliu ant švarios odos.

Geri odos valymo įpročiai su Hydrabio

Netinkami odos prausikliai gali neigiamai paveikti odos drėgmės balansą. Jie gali dar labiau pažeisti ir taip susilpnėjusią natūralią odos hidrolipidinę plėvelę. Kasdieniam odos valymui ir makiažo pašalinimui Bioderma sukūrė specialų sprendimą – Hydrabio H2O micelinį vandenį išsausėjusiai odai. Tai puiki visapusė priemonė, skirta kas vakarą nuvalyti makiažą ir pašalinti visus taršos likučius, o ryte – atgaivinti odą prieš naudojant kitus priežiūros produktus.

Nenuplaunamas kasdienis valiklis

Išsausėjusiai jautriai odai

Aquagenium™ patentas

Hydrabio H2O

(6 atsiliepimai)

Dermatologinis micelinis valomasis vanduo pašalina makiažą, drėkina.

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Kasdienė odos priežiūra

Išsausėjusiai jautriai odai

Aquagenium™ patentas

Hydrabio Essence Lotion

(7 atsiliepimai)

Skystos tekstūros odos priežiūros priemonė, padidinanti drėgmės lygį odoje bei suteikianti jai ypatingą spindesį.

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Serumas

Išsausėjusiai jautriai odai

Aquagenium™ patentas

Hydrabio Sérum

(14 atsiliepimai)

Iš karto ir ilgam odą sudrėkinantis serumas.

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Kasdienė odos priežiūra

Normali ir mišri oda Išsausėjusiai jautriai odai

Aquagenium™ patentas

Hydrabio Gel-Crème

(3 atsiliepimai)

Lengvos tekstūros kremas, suteikiantis drėgmės ir atkuriantis sveiką odos švytėjimą.

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Kasdienė odos priežiūra

Sausai ir labai sausai jautriai odai Išsausėjusiai jautriai odai

Aquagenium™ patentas

Hydrabio Crème

(5 atsiliepimai)

Drėkinamasis kremas dehidratuotai sausai, labai sausai odai, praradusiai švytėjimą.

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Kasdienė odos priežiūra

Išsausėjusiai jautriai odai Fotoapsauga normaliai ir sausai odai

Aquagenium™ patentas

Hydrabio Perfecteur SPF 30

(5 atsiliepimai)

Dermatologinė odos priežiūra, užtikrinanti nepriekaištingos odos rezultatą.

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Klasikinė apsauga

Jautri oda

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT

Photoderm Aquafluide SPF50+

(1 atsiliepimas)

Drėkinamoji matinį efektą suteikianti apsaugos nuo saulės priemonė, pasižyminti gaivia fluidine tekstūra.

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams