Atoderm Intensive eye

Kasdienė trys viename priemonė sudirgusiems akių vokams: ramina, atkuria odą ir pašalina makiažą.

Kasdieniam naudojimui

Labai sausi, sudirgę, atopiški ir jautrūs akių vokai

Skin Barrier Therapy™ patentas

Kam skirta?

Visai šeimai (išskyrus neišnešiotus kūdikius)

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį

Efektyvumas įrodytas klinikinių tyrimų metu

Niežėjimo pojūtis: -95%. *

 • Iškart ir ilgam numalšina niežėjimą
 • Mažina odos sausumą ir paraudimą
 • Drėkina ir maitina odą
 • Pašalina makiažą ir nešvarumus
 • Apsaugo odą
 • Mažina patinimą

Geras makiažo pagrindas - Be pridėtinių kvapiųjų medžiagų - Labai gerai toleruojamas odos - Labai gerai toleruojamas akių - Tinka nešiojantiems kontaktinius lęšius ir jautrioms akims.

Išskirtinis sprendimas sudirgusiems akių vokams, skirtas sumažinti naudojamų produktų ir todėl ingredientų skaičių.

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

„Atoderm Intensive Eye" yra pirmasis BIODERMA 3-in-1 priežiūros produktas, kuris mažina sudirgusių akių vokų simptomus:

1: NURAMINA: Enoksolono ekstraktas sumažina sudirgimą ir niežėjimą.

2: ATKURIA:

 • Išskirtinė „LipigeniumTM“ technologija skatina lipidų gamybą, stiprina ir atkuria odos barjerą.
 • Skin Barrier Therapy TM patentas apsaugo nuo S. Aureus bakterijos prisitvirtinimo prie odos. Šios bakterijos gali pabloginti sausos odos būklę.
 • Hialurono rūgštis, natūraliai randama odoje, pasižymi išskirtinėmis drėkinamosiomis savybėmis. Pritraukia ir išlaiko vandenį odoje formuodama “kvėpuojančią” plėvelę.

3: PAŠALINA MAKIAŽĄ: Aliejai pašalina makiažą ir nešvarumus nesausindami ir nesudirgindami odos.

Rezultatai: oda nuraminta ir sustiprinta; ilgam atkuriamas odos komfortas.

Veidui Veidui
Zonai aplink akis Akių vokams ir akių kontūro sričiai
BIODERMA produktas kaip naudoti
BIODERMA produktas kaip naudoti

Tepkite vieną ar du kartus per dieną ant sudirgusių akių vokų. Ryte kaip priežiūros priemonę. Galima naudoti kaip makiažo pagrindą. Vakare kaip priežiūros priemonę ir (arba) makiažo valiklį naudojant vatos diskelį.

 • Žingsnis 1 MASAŽAS. ŠIE VEIKSMAI TURI BŪTI ATLIKTI PRIEŠ TEPANT PRODUKTĄ ANT «ŠVARIOS» ODOS:
  1- Limfinės sistemos stimuliavimas: atlikite 3 paspaudimus, naudodami rodomąjį, vidurinį ir bevardį pirštus, 1 cm nuo ausies
  2- Drenuojantis masažas: Judėkite iš vidinio į išorinį kampą liečiamaisiais judesiais (lėtai pridėkite 3 vidurinius pirštus prie odos ir atitraukite link veido išorės). Tada šiek tiek išlyginkite nuo išorinio iki vidinio akių kampo. Kartokite 3 kartus.
  3 – Veido drenuojantis masažas: atitraukite pirštus nuo vidinio iki išorinio akių kampo, judėdami žemyn išilgai veido ovalo link kaklo.
 • Žingsnis 2 KAIP KASDIENIS MAKIAŽO VALIKLIS: 1 - Aplikacija: užtepkite mažus „Atoderm Intensive Eye“ kremo taškus ant viršutinių akies vokų.
  2 - Valymas: paskirstykite kremą ant akies vokų ir atlikite lengvą masažą sukamaisiais judesiais.
  3 - Valymas: paskirstykite kremą ant blakstienų, nuo pagrindo iki galiukų, kad nuvalytumėte tušą.
  4 – Valymas su vatos diskeliu (tik remisijos metu): Nuvalykite makiažą vatos diskeliu nuo vidinio kampo iki išorinio vokų kampo ir nuo blaksienų pagrindo iki galiukų.
 • Žingsnis 3 KAIP KASDIENĖ PRIEŽIŪRA:
  1- Naudojimas: tepkite nedidelį, ryžio dydžio kremo kiekį ant vokų, nuo apatinio vidinio iki viršutinio vidinio akių kampučio. Produkto negalima tepti per arti akių (apie 2 cm).
  2 – Drenuojantis masažas: Tada 3 viduriniais pirštais šiek tiek išlyginkite link išorės. Kartokite 3 kartus.

Kartą ar du kartus per dieną.

 • Žingsnis 1 Po vietinio poveikio kortikosteroidų tepkite ant sudirgusių akių vokų.

Nenuplaukite. Tinka naudoti vieną arba kartu su vietinio poveikio kortikosteroidais. Tinka nešiojantiems kontaktinius lęšius ir jautrioms akims. Tik išoriniam naudojimui. Jei odos sausumas nepraeina, kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistą.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Akių kontūro srities oda yra ypač trapi: ji yra nuo 3 iki 4 kartų plonesnė nei likusi veido oda. Todėl akių vokai yra linkę į sudirgimą. Pagrindiniai sudirgusių akių vokų simptomai yra sausumas, niežėjimas, paraudimas, patinimas. Tai daugiausia susiję su 2 akių vokų odos patologijomis: atopiniu dermatitu, kontaktiniu dermatitu. Akių vokų sudirgimą gali sukelti ir (arba) sustiprinti: tiesioginis kontaktas su dirginančiomis medžiagomis (tepimas netinkamu makiažu, sąlytis su oru: žiedadulkės, dulkės, sąlytis su medžiagomis ant rankų: nagų lakas, nikelis, kvapiosios medžiagos, plaukų dažai). Moterys labiausiai kenčia nuo vokų sudirgimo, nes naudoja daugybę produktų, taigi ir ingredientų (makiažas, akių srities priežiūra, makiažo valiklis), kurie silpnina odą ir gali sukelti užburtą akių vokų sudirgimo ratą. Akių vokų sudirgimas gali labai varginti dėl estetinio ir fizinio diskomforto. Todėl būtina prižiūrėti vokus, pasirenkant tinkamus produktus odai stiprinti ir tokiu būdu užkirsti kelią paūmėjimams, mažinant naudojamu produktų, todėl ir ingredientų, skaičių.

Rezultatai įrodyti klinikiniais tyrimais

Maitina

Akimirksniu pamaitina odą: 91% (1)


Pašalina makiažą

Palieka odą švarią ir nuvalytą: 84% (1)

Pašalina makiažą nuo odos: 80% (1)

Žr. šaltinį

Ramina

Niežėjimo pojūtis: -95% (2)

Tempimas: - 92% (2)


Mažina odos sausumą

Sausumas: -89% (2)


Drėkina

Hidratacija išlieka 24 valandas (3)

Žr. šaltinį
Moters akis

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Bakterijos yra natūraliai randamos ant odos paviršiaus ir yra būtinos jos pusiausvyrai palaikyti. Odos, linkusios į atopiją atveju, kai kurių bakterijų padidėjęs kiekis gali pabloginti jos būklę. Šis patentuotas kompleksas riboja šių bakterijų prisitvirtinimą ant odos paviršiaus. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Oda turi natūralią barjerinę funkciją, apsaugančią ją nuo aplinkos. Sausos, į atopiją linkusios odos atveju, šiam barjerui trūksta lipidų ir baltymų, tad ji nebeatlieka savo vaidmens. Ši technologija padeda atkurti veiksmingą odos barjerą. Ši "NAOS Research" technologija buvo suprojektuota Aix-en-Provence ir sukurta mūsų laboratorijose.

Išoriniai dirgikliai gali padaryti odą reaktyvią ir jautrią. Šis patentuotas kompleksas padidina odos tolerancijos slenkstį, nepaisant odos tipo, kartu sustiprindamas jos atsparumą. Šis "NAOS Research" patentas buvo suprojektuotas Aix-en-Provence ir sukurtas mūsų laboratorijose.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Odos tipas
Amžius

0/5

0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
Atsiliepimų nėra. Būkite pirmasis!