ABCDerm Cold-Cream Crème Visage

Maitinantis, apsaugantis veido odą kremas kūdikiams ir vaikams.

Kasdieniam naudojimui

Normaliai kūdikių ir vaikų odai

ABCDerm DERMATOLOGINIS ĮSIPAREIGOJIMAS

Kam skirta?

Vaikams, Kūdikiams

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį

100% saugumas ir nepriekaištinga net ir pačios jautriausios kūdikių ar vaikų odos tolerancija.

  • Intensyviai maitina
  • Apsaugo nuo išorinių veiksnių poveikio
  • Sumažina odos sausumo, tempimo sukeltus diskomforto pojūčius

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

BIODERMA produktas tausoja odos ekosistemą ir išsaugo ją sveiką

Sukurtas pagal ABCDerm dermatologinio saugumo įsipareigojimus, užtikrina saugumą ir puikią odos toleranciją.

Kreminė tekstūra suteikia ilgai išliekantį palengvėjimo pojūtį, malšina sausumo, tempimo sukeltą diskomforto pojūtį bei efektyviai apsaugo nuo šalčio ir vėjo.

Veidui Veidui
BIODERMA produktas kaip naudoti
BIODERMA produktas kaip naudoti

Vieną ar du kartus per dieną - 7 dienas per savaitę

  • Žingsnis 1 Tepkite ABCDerm Cold kremą vieną ar du kartus per dieną ant švariai nuvalytos ir nusausintos odos. Idealu odą nuvalyti valomuoju vandeniu ABCDerm H2O arba prausikliu ABCDerm moussant.
  • Žingsnis 2 Švelniai masažuokite kol visiškai susigers.

Galima naudoti naujagimiams, išskyrus neišnešiotus kūdikius. Dėl higieninių priežasčių po naudojimo rekomenduojama buteliuką kruopščiai uždaryti.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Odos ekobiologijos ekspertė, BIODERMA pažengę tyrimai yra skirti išsaugoti ir atkurti natūralią fiziologinę pusiausvyrą kiekvienam odos tipui, įskaitant ir švelnią kūdikio odelę. Saugių produktų kūrimas kūdikių ir vaikų odai, gerbiant jos prigimtį, yra pagrindiniai ABCDerm linijos principai.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą
BIODERMA produktas suprasti produkto sudėtį ir patentus