ABCDerm Péri-oral

Raminantis, atkuriantis ir saugantis kremas nuo sudirgimų odai aplink burną.

Tikslinei odos priežiūrai

Ypatingos priežiūros reikalaujančiai kūdikių ir vaikų odai

Amylpriv™ patentas

Kam skirta?

Vaikams, Kūdikiams

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį
Rekomenduoja dermatologai Rekomenduoja dermatologai

Patvirtintas tėvų

Nuraminta ir atkurta oda: 97 proc.*

  • Ramina
  • Saugo
  • Atkuria

Labai gerai toleruojamas

Žr. šaltinį

Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

ABCDerm Péri-oral sukurtas laikantis ABCDerm dermatologinių įsipareigojimų, siekiant apsaugoti gležną kūdikių ir vaikų odą. Produktas skirtas sudirgusiai kūdikių ir vaikų odai aplink burną nuraminti, ją apsaugoti, padeda išvengti pasikartojančio bėrimo ir sudirgimo.


- patentuota Amylpriv Patent™l veiklioji medžiaga slopina alfa-amilazę (seilėse aptinkamą fermentą) ir saugo nuo bėrimo bei sudirgimo.


- Enoksolonas, pantenolis, beta-sitosterolis ir alantoinas slopina bėrimą ir mažina paraudimą


- varis ir cinkas pasižymi antibakteriniu poveikiu

Veidui Veidas
BIODERMA produktas kaip naudoti
BIODERMA produktas kaip naudoti

2-3 kartus per dieną

  • Žingsnis 1 Tepkite ant sudirgusios odos aplink lūpas, prieš tai kruopščiai nuvalę ir nusausinę odą.
  • Žingsnis 2 Švelniai masažuokite kol visiškai susigers.

Nenaudokite ant pažeistos ar šlapiuojančios odos. Jei sudirgimas nepraeina, pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu. Nenurykite. Produktui patekus į akis, nedelsiant kruopščiai praskalaukite. Galima naudoti naujagimiams, išskyrus gimusius anksčiau nustatyto laiko. Dėl higienos, panaudojus produktą rekomenduojame sandariai uždaryti. Kremo spalva yra dėl sudėtyje esančių sudedamųjų medžiagų.

Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

Dėl konkrečių ypatybių kūdikių oda yra ypač gležna. Per ateinančias savaites ir mėnesius ji keisis, todėl jai būtina ypatinga priežiūra, kad oda kuo geriau prisitaikytų prie savosios aplinkos.

BIODERMA sukūrė specialią dermopediatrinių produktų liniją, kuri saugo ir maitina kūdikių odą nuo pirmųjų dienų, pratina ir geriau paruošia kūdikių odą ateičiai. Turi ilgalaikį poveikį.

Testuota prižiūrint pediatrams

Ramina

Iškart nuraminta oda: 97 proc.*

Žr. šaltinį

Ramina

Nuraminta oda: 97 proc.*

Sumažėję odos sudirgimų: 97 proc.*


Saugo

Oda saugoma nuo išorinių veiksnių: 100 proc.*


Atkuria 

Atkurta oda: 97 proc.*

Žr. šaltinį
BIODERMA produktas efektyvumo įrodymas

Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

Seilėse yra amilazės – baltymo, kuris gali dirginti veido odą aplink burną. Šis patentuotas kompleksas slopina šio baltymo aktyvumą.

Odos ekobiologijos ekspertė, BIODERMA pažengę tyrimai yra skirti išsaugoti ir atkurti natūralią fiziologinę pusiausvyrą kiekvienam odos tipui, įskaitant ir švelnią kūdikio odelę. Saugių produktų kūrimas kūdikių ir vaikų odai, gerbiant jos prigimtį, yra pagrindiniai ABCDerm linijos principai.

Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

Odos tipas
Amžius

0/5

0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
0 atsiliepimai
Skaityti visus astiliepimus
Atsiliepimų nėra. Būkite pirmasis!