ABCDerm Gel moussant

Švelnus bemuilis gelinis prausiklis, saugantis kūdikių odą.

Nuplaunamas kasdieninis valiklis

Normaliai kūdikių ir vaikų odai

ABCDerm DERMATOLOGINIS ĮSIPAREIGOJIMAS

Kam skirta?

Kūdikiams, Vaikams

Kokia produkto sudėtis?

Peržiūrėti sudėtį

Švelniai prausiantis produktas be agresyvių plaunamųjų medžiagų.*

ABCDERM GEL MOUSSANT

 • Švelniai prausia
 • Saugo gležnos odos apsauginį barjerą
 • Švelni oda ir plaukai
 • Nedirgina odos ir akių
  Žr. šaltinį

  Visi BIODERMA produktai yra sukurti remiantis ekobiologijos principais, kurie yra NAOS filosofijos pagrindai - gerbti odos ekosistemą ir išsaugoti jos sveikatą ilgam.

  ABCDerm Moussant sukurtas laikantis ABCDerm dermatologinių įsipareigojimų, siekiant apsaugoti gležną kūdikių ir mažų vaikų odą.

  Švelnios ABCDerm Moussant sudėtyje esančios plaunamosios medžiagos saugo net ir gležniausios odos ir plaukų balansą.

  Veidui Veidas
  Kūnui Kūnas
  Plaukų ir galvos odos priežiūros priemonė

  Vieną-du kartus per dieną

  • Žingsnis 1 Naudokite ant sudrėkintos odos ir plaukų.
  • Žingsnis 2 Patrinkite kol suputos.
  • Žingsnis 3 Gerai nuskalaukite.
  • Žingsnis 4 Švelniai nušluostykite.

  Galima naudoti naujagimiams, išskyrus gimusius anksčiau nustatyto laiko. Naudokite ant sveikos odos. Dėl higienos, panaudojus produktą rekomenduojame jį sandariai uždaryti.

  Ekologiškas produktų dizainas: Mes kasdien tobuliname savo produktus, kad sumažintume jų poveikį aplinkai. Daugelis mūsų gaminių yra pagaminti iš 100% perdirbamo plastiko, o visos išorinės dėžės yra 100% perdirbamos ir pagamintos iš popieriaus, kuris yra gaunamas iš tvariai tvarkomų miškų. Rūšiavimo instrukcijos: Norėdami tinkamai perdirbti produktą, skaitykite vietines rūšiavimo instrukcijas.

  Šis produktas buvo sukurtas remiantis NAOS Laboratorijos ekobiologijos principais tam, kad pasirūpinti Jumis. Šio produkto pagrindas:

  Odos ekobiologijos ekspertė, BIODERMA pažengę tyrimai yra skirti išsaugoti ir atkurti natūralią fiziologinę pusiausvyrą kiekvienam odos tipui, įskaitant ir švelnią kūdikio odelę. Saugių produktų kūrimas kūdikių ir vaikų odai, gerbiant jos prigimtį, yra pagrindiniai ABCDerm linijos principai.

  Žr. sudedamųjų dalių sąrašą

  Kadangi vis daugiau mūsų nori žinoti, ką tepa ant odos, platformoje Ask.Naos pateikiame iššifruotą NAOS prekių ženklų („Bioderma“, „Institut Esthederm“ ir „Etat Pur“) produktų sudėtį – tai padės išsirinkti tinkamą produktą. Siekiant užtikrinti itin aukštą skaidrumo lygį, atskleidžiama absoliučiai visa informacija apie sudedamųjų dalių tipą, kilmę ir paskirtį, taip pat apie NAOS ekobiologijos principais grįstus patentus. Pastaruosius 40 metų NAOS stengiasi atsižvelgti į tai, kokia yra kiekvieno žmogaus oda, kurios natūralius išteklius ir mechanizmus reikia saugoti, kad ilgainiui ji taptų sveikesnė ir gražesnė.

  Iššifruoti formules svetainėje Ask.NAOS

  Odos tipas
  Amžius

  0/5

  0 atsiliepimai
  0 atsiliepimai
  0 atsiliepimai
  0 atsiliepimai
  0 atsiliepimai
  Skaityti visus astiliepimus
  Atsiliepimų nėra. Būkite pirmasis!