Veikliosios medžiagos stiprina nusilpusią odą ir didina jos atsparumą aplinkai

Daugeliu atvejų šalutinis ligos poveikis yra intensyvus niežėjimas ir diskomforto jausmas. „Atoderm Xereane“ ir „Cicabio Restor“ odos priežiūros priemonės turi tris grynas molekules, didinančias odos atsparumą. Produktų formulėje taip pat yra „AntalgicineTM“ – „Bioderma“ patentuotas kompleksas, malšinantis diskomforto ir niežėjimo jausmą.

Atoderm Xereane

Nuramina sausą odą ir mažina niežėjimo pojūtį

Kasdienė priežiūra pacientams, kenčiantiems nuo išsausėjusios odos, jos tempimo ir niežulio bei chemoterapijos ir dializės ar diabeto sukeliamo diskomforto jausmo.

Atoderm Xereane

Drėkinimas ir maitinimas

Natūraliai odoje esantis D-pantenolis šiuose produktuose naudojamas dėl savo drėkinamųjų savybių, kurios padeda odai sustiprinti apsauginio barjero funkciją. „Atoderm Xereane“, praturtintas simondsijų ir taukmedžio aliejumi bei sočiosiomis riebalų rūgštimis, intensyviai ir ilgam pamaitina odą.

Onkologinis klinikinis tyrimas

Susilpnėjusi oda gali netoleruoti bet kokių priežiūros priemonių – ją prižiūrėti reikia patikrintomis, efektyviomis priemonėmis. 28 dienas trukusiame klinikiniame „Atoderm Xereane“ tyrime dalyvavo 40 pacientų, kuriems buvo taikoma chemoterapija. Gydytojai įvertino produkto saugumą ir poveikį susilpnėjusiai odai1.

Po 28 produkto naudojimo dienų 95 % pacientų pastebėjo teigiamus odos pokyčius. Produktą puikiai toleravo 100 % pacientų. Maža to, pagerėjusia gyvenimo kokybe džiaugėsi 80 %1 tyrime dalyvavusių ir „Atoderm Xereane“ naudojusių žmonių.

1. Stebimasis, perspektyvinis ir multicentrinis klinikinis tyrimas, pacientams paskirti du vizitai (D0, D28). 2019 m. aštuoni tyrimą atliekantys onkologai stebėjo 40 pacientų.

Atoderm Xereane toletancija

Cicabio Restor

Gerina odos būklę ir mažina diskomforto jausmą

Šis dermatologinis raminamasis kremas padeda pacientams, kuriems atliekama chemoterapija arba radioterapija, ar buvo atlikta operacija. Ši priemonė sumažina paviršinį odos dirglumą ir diskomforto jausmą bei padeda odai atsistatyti.

Cicabio Restor

Atstato ir apsaugo odą

Natūraliai odoje yra D-pantenolio ir hialurono rūgšties. Šių dviejų veikliųjų medžiagų, pasižyminčių drėkinamosiomis savybėmis, „Cicabio Restor“ naudojama tokia koncentracija, kuri padeda odai atsistatyti. Kapriloilo glicinas yra dar viena odą sauganti veiklioji antibakterinė medžiaga.

Veiksmingumas įrodytas klinikiniu tyrimu

„Cicabio Restor“ veiksmingumas ir tinkamumas odai buvo bandomas 28 dienas trukusio klinikinio tyrimo metu, kuriame dalyvavo 34 pacientai, kenčiantys nuo rankų ir kojų odos dirglumo, kilusio dėl chemoterapijos.2

Po 28 produkto naudojimo dienų 78 % pacientų pastebėjo teigiamus odos pokyčius. Odos tolerancija produktui buvo vertinama pagal pačių tiriamųjų pojūčius – 100 % pacientų oda gerai toleravo produktą. Maža to, pagerėjusia gyvenimo kokybe džiaugėsi 80 % tyrime dalyvavusių ir „Cicabio Restor“ naudojusių  žmonių.

2. Daugiacentris, dvigubai užkoduotas, perspektyvus, atsitiktinai kontroliuojamas (santykis 1:1) tyrimas, kuriame 2019 m. dalyvavo 34 pacientai, atrinkti aštuonių onkologų. Pacientams buvo skirti trys vizitai pas gydytoją.

Cicabio Restor gyvenimo kokybė

Optimali higiena ir saugumas „TubairlessTM“ dėka

Praktiška naudoti, kol išnaudosite visą tūbelėje esančią  priemonę. „TubairlessTM“ pakuotėje yra anti-refliukso sistema. Oras iš aplinkos negali patekti į tūbelę, todėl sumažėja rizika patekti bakterijoms – taip užtikrinama maksimali pacientų apsauga.

 

tubairless