Medisecure su jumis

„Laboratoire BIODERMA“ prisiima įsipareigojimus padėti jums kasdien prižiūrėti savo odą. Jautri, linkusi į spuogus, pažeista, atopiška ... Įkvėpta „Naos“ ekobiologijos principų, BIODERMA produktų asortimentą skiria visų tipų odai, bet kurio amžiaus žmonėms. Ekobiologijos mokslas odą vertina kaip dinamišką ekosistemą, kuri laikui bėgant keičiasi ir nuolat sąveikauja su ja supančia aplinka. Tam tikri veiksniai gali bet kada paveikti odą: tarša, stresas, klimato sąlygos...

Mažiau žinoma, kad ligos ir medicininis gydymas taip pat gali paveikti odą ir pakeisti įprastą jos būklę.

Kai ligos pakeičia odos ekosistemą

Bendra sveikatos būklė akivaizdžiai įtakoja odos ekosistemą. Kai kurios ligos ar medicininis gydymas sukelia biologinį disbalansą, kuris gali paveikti skirtingus organus.

Odos būklei įtakos turi tam tikros ligos arba jų gydymas. Tai ypač pasireiškia diabeto, dializės ir vėžio gydymo atvejais.

padedame pacientams

BIODERMA seniai įsipareigojo padėti šiems pacientams

Daugelį metų BIODERMA ieškojo būdų odos, susilpnėjusios dėl įvairių ligų ir jų šalutinio poveikio, problemoms spręsti. Mes mezgėme ir stiprinome ryšius su keletu partnerių, dirbančių sveikatos apsaugos srityje, remdami jų mokslinius tyrimus, gerindami prevencijos priemones, padėdami pacientams gulintiems ligoninėse... 2020 m. Prancūzijoje – Liono mieste ir jo apylinkėse – buvo susitarta dėl naujos viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės tarp BIODERMA, Hospices Civils de Lyon vėžio instituto ir Liono Auvergne Rhône-Alpes Cancéropôle vėžio centro, kad būtų galima efektyviau sumažinti vėžio gydymo metu sukeliamą šalutinį poveikį odai.

Naujasis produktas, sukurtas visų partnerių darbo dėka, yra MEDI-SECURE metodo dalis.

Jūsų oda - Medisecure kampanija

BIODERMA – odos ekspertė – kurianti naujoves odai, susilpnėjusiai dėl ligų ir jų gydymo būdų

Pacientai, kurių oda susilpnėjusi, ieško tinkamų būdų ją gydyti, tačiau ne visada gali jų rasti... Taigi, BIODERMA nusprendė tęsti savo įsipareigojimus pirmą kartą suteikdama jiems galimybę naudotis kosmetikos priemonėmis, pagamintomis atsižvelgiant jų ligas ir gydymo būdų sukeltas odos problemas. BIODERMA naujovė – MEDI-SECURE metodas. Remdamasi savo patirtimi BIODERMA padeda kasdien geriau rūpintis nusilpusia oda ir pagerinti pacientų gyvenimo kokybę.

Odos pokyčiai atsirado po chemoterapijos, radioterapijos, diabeto ar inkstų ligos?

„Kuo daugiau surandame gydymo būdų, tuo daugiau pastebime šalutinių poveikių.“
Lina, 49 metai. Prieš 5 metus sirgo krūties vėžiu.

 

„Aš tiesiog noriu, kad mano problemai spręsti būtų sukurta speciali, specialistų rekomenduojama saugi priemonė“
Ariane, 26 metai. Nuo 4 metų serga cukriniu diabetu.

 

„Tiesiog turi sugyventi su šia liga, bet be specialių priemonių tai nelengva.“
Julien, 32 metai. Nuo 5 metų amžiaus atliekama dializė.

Remiantis pacientų patirtimi MEDI-SECURE metodas buvo tobulinamas atsižvelgiant į jų tikrus poreikius. Lina buvo gydoma nuo krūties vėžio, Ariane serga 1 tipo cukriniu diabetu, o Julien tris kartus per savaitę atliekama dializė. Visi trys pasakoja, kaip liga ar jos gydymas pakeitė jų odą. Gydymo metu jie susitiko su sveikatos priežiūros specialistais, kurie padėjo jiems rasti sprendimus ir palengvinti kasdienį gyvenimą.