BIODERMA sukūrė MEDI-SECURE metodą specifinėms odos problemoms, atsirandančioms dėl tam tikrų ligų, pavyzdžiui vėžio, diabeto ir dializės, arba jų gydymo padariniams, šalinti. Išsekusiai odai reikia ypatingos priežiūros ir prevencinių priemonių, kurios padėtų atkurti jos sveiką ekosistemą.

Šiandien daugelis pacientų ieško kremų ir losjonų, skirtų  odos problemoms, kylančioms dėl ligų ar jų gydymo padarinių, spręsti – tokių, kurios tikrai padėtų odai ir sumažintų uždegimą. BIODERMA diegia įvairias MEDI-SECURE naujoves stengdamasi padėti žmonėms pagerinti jų gyvenimo kokybę visu ligos gydymo laikotarpiu.

 

Vadovaujantis unikaliuoju MEDI-SECURE metodu kiekviename odos priežiūros priemonių kūrimo etape atsižvelgiama į pacientų poreikius.

Medisecure produktai
ingridientai

Kruopščiai parinktos, sveikatos specialistų pripažintos sudedamosios dalys ir veikliosios medžiagos

Norėdama parinkti MEDI-SECURE produktų sudedamąsias dalis BIODERMA bendradarbiavo su toksikologais, todėl naudojamos medžiagos visiškai nekenkia odai. Buvo laikytasi principo, kad odos problemų turinčių pacientų oda gali būti lengvai pažeidžiama. Šis sprendimas paskatino atsakingai pasirinkti ir apskaičiuoti odos priežiūros produktų sudedamąsias dalis. Kruopščiai parinktos veikliosios medžiagos yra tokios pat saugios, kaip ir tos, kurios yra skirtos nėščioms moterims bei kūdikiams nuo 1 metų amžiaus.

Tobulinant MEDI-SECURE produktus ir renkantis veikliąsias medžiagas buvo nuspręsta naudoti tik tas,  kurios yra daugelį metų žinomos ir mokslinėje literatūroje išsamiai aprašytos.

Buvo numatytas ir papildomas atrankos kriterijus – medžiagų grynumas. Kuriant MEDI-SECURE priemones naudojamos tik grynos molekulės ir aukštos kokybės veikliosios medžiagos, kurių sudėtis yra nustatyta ir nuolatos tikrinama.

tubairless

Patogios naudoti higieniškos produktų tūbelės yra pagamintos pasitelkus „TubairlessTM“ technologiją, mažinančią produkto užteršimo riziką

•    Higieniška: šių tūbelių gamyboje naudojama anti-refliukso sistema mažina produkto užteršimo riziką.

•    Praktiška: iš šių tūbelių labai patogu išspausti odos priežiūros priemones.

medicina

Veiksmingumas įrodytas klinikiniais tyrimais dalyvaujant gydytojams onkologams

Formulės yra patvirtintos atliekant klinikinius tyrimus, kuriuos prižiūri gydytojai onkologai, tikrinantys produktų veiksmingumą ir tinkamumą pacientų odai.