Lygi ir glotni oda yra svajonė, ypač, kai oda yra riebi ir turite problemų dėl inkštirų, spuogų ar nevienodo odos atspalvio. BIODERMA laboratorijos gaminiai – profesionalios odos priežiūros priemonės. Ši įmonė prieš 25 metus sukūrė micelinį vandenį ir vis dar pirmauja gamindama skirtingiems odos tipams skirtus produktus. Sukurdama aktyvaus odos valymo koncepciją įmonė pažengė dar toliau.

Sébium Gel moussant actif ne tik valo odą, bet ir veikia odos būklę AHA ir BHA dėka – tai vadinama aktyviu odos valymu.

Sébium Gel moussant actif formulė yra pritaikyta į spuogus linkusiai odai, todėl, patenkindama specifiškiausius odos poreikius, veiksmingai kovoja su spuogais – brendimo laikotarpiu ar jau suaugus. Jei tinkamai nevalysite odos, nieko gero kovoje su spuogais nepasieksite! Sébium Gel moussant actif padeda ne tik efektyviai nuprausti, bet ir prižiūrėti odą.

Gel Moussant Actif

 • Gyd. Michèle Sayag, alergologė
  Michèle Sayag, Alergologė, mokslinių tyrimų skyriaus direktorė - BIODERMA.

  Dermatologinės Bioderma higienos priemonės yra sukurtos taip, kad padėtų išsaugoti sveiką odą ir ja pasirūpintų jau valymo metu. Įrodyta, kad kartu su dermatologiniu gydymu naudojant pritaikytą valomąją priemonę ir drėkinantį kremą, pacientų spuogai galiausiai išnyksta. Taigi, norint atsikratyti spuogų, odos valymas yra pirmasis ir būtinas žingsnis.

  Michèle Sayag, Alergologė, mokslinių tyrimų skyriaus direktorė - BIODERMA.

Ekobiologijos įkvėptas aktyvus valymas

BIODERMA laboratorijos naujovė Sébium Gel moussant actif atsižvelgia į NAOS ekobiologijos principus, laikančius odą ekosistema.

Trys NAOS ekobiologiniai aktyvaus riebios, į spuogus linkusios odos valymo kriterijai yra šie:

 • Atsižvelgimas į odos ekosistemą ir jos valymas švelniu valikliu.
 • Veikimas į priežastį su cinko gliukonatu, kuris reguliuoja riebalų kiekį.
 • Natūralių odos mechanizmų stimuliavimas dvejomis keratolitinėmis veikliosiomis medžiagomis – AHA ir BHA, kurios skatina odos ląstelių atsinaujinimą.

Moteris valo savo veidą su Gel Moussant Actif

Aktyvaus valymo idėja yra pradėti prižiūrėti odą nuo jos valymo – efektyviau užkirsti kelią spuogams. Naujasis Sébium Gel moussant actif yra sukurtas optimaliam efektyvumui pasiekti unikalaus keratolitinių veikliųjų medžiagų derinio dėka.

Sébium Gel moussant actif užtikrina nepriekaištingą veiksmingumo ir tolerancijos pusiausvyrą.

 1. Švelnus prausiklis > valo odą nesusilpnindamas apsauginio odos barjero.
 2. Aktyvus prausiklis > valo tiek odos paviršių, tiek gilesnius jos sluoksnius ir sumažina spuogelius švelnaus šveičiamojo poveikio dėka.
salicilo ir glikolio rūgštis

Mikropilingo efektas tiek odos paviršiuje, tiek gilesniuose jos sluoksniuose

Spuoguota oda yra linkusi storėti, kaupti negyvas ląstelės ir riebalus, kurie susikaupę ant odos paviršiaus, blokuoja poras. Sébium Gel moussant actif – valomąjį prausiklį – sudaro AHA (alfahidroksi rūgšties) ir BHA (betahidroksi rūgšties) derinys, žinomas dėl keratolitinio poveikio. Viena iš šių medžiagų veikia odos paviršių, kita – gilesnius sluoksnius. Keratolitinis poveikis padeda išlyginti odos struktūrą stimuliuodamas ląstelių atsinaujinimo procesą.

 • Salicilo rūgštis (BHA) yra ideali veiklioji medžiaga riebiai ir į spuogus linkusiai odai, nes sumažina poras ir spuogus. Atskirdama negyvas ląsteles ši priemonė pašalina jas nuo odos paviršiaus – taip ji nušveičia odą ir padeda išvalyti poras. Panašu, kad ji taip pat sumažina komedonų ir raudonų spuogų susidarymo galimybę1.
 • Glikolio rūgštis (AHA) prasiskverbia labai giliai. Ši galinga veiklioji medžiaga pašalina negyvas ir dehidruotas ląsteles, pagreitina odos nusisluoksniavimo procesą bei sukuria „atnaujintos odos“ efektą. Šveičiamojo poveikio dėka oda tampa skaisti ir lygi. Tam, kad šis aktyvus ingredientas galėtų realizuoti visą savo potencialą, jis turi būti laikoma terpėje, kurio pH yra pakankamai rūgštinis.

 

Veikliųjų medžiagų AHA ir BHA derinys, kurį gydytojai tradiciškai naudoja odos šveitimui, yra priemonėje Sébium Gel moussant actif ir duoda puikių rezultatų prižiūrint į spuogus linkusią odą.

 • Išvalo užsikimšias poras
 • Sumažina spuogus

 

Sébium Gel Moussant actif padeda užkirsti kelią naujų spuogų susidarymui ir padeda atsikratyti jau esančių.

 

1ZANDER, 1992

Keratolitinio poveikio optimizavimui pH rūgštingumas yra 4,5

Glikolio rūgštis yra veiksminga rūgštesnėje aplinkoje. Taigi, norint padidinti AHA komplekso keratolitinį poveikį riebiai ir spuoguotai odai, Sébium Gel moussant actif pH yra šiek tiek rūgštinis.

mėgintuvėlis su rūgštimis

Švelni formulė išlaiko apsauginį odos barjerą

Riebią ir į spuogus linkusią odą reikia valyti labai švelniai. Sébium Gel moussant actif priima šį iššūkį, nes turi švelnų valomąjį pagrindą, padedantį palaikyti riebios ir į spuogus linkusios odos balansą.

Moteris liečia savo švelnią odą

Naudinga žinoti

Kartais atrodo, kad „šveičiamasis efektas“ turėtų sausinti ir dirginti odą. Naudojant Sébium Gel moussant actif tokios rizikos nėra: kiekviena keratolitinė veiklioji medžiaga yra optimalios koncentracijos, kurios pakanka porų išvalymui ir inkštirų bei spuogų sumažinimui. Lyginant su mechaniniu šveitimu mikrogranulėmis, rūgštinis šveitimas keratolitiniais ingredientais netrina odos, todėl jos nedirgina. Po prausimo su Sébium Gel moussant actif prausikliu naudokite odai pritaikytą kremą.

uždegiminiai spuogai

32%3mažiau uždegiminių spuogų tik per 21 dieną.

mažiau inkštirų

17%4mažiau inkštirų tik per 28 dienas.

Naudinga žinoti

97 % 5 vartotojų  oda tapo skaistesnė

91 % vartotojų išvalyti gilesni odos sluoksniai

88 % vartotojų oda tapo lygesnė

3 testas. Allergisa / Stb 19044“ (078450-01), Brazilija, 21 diena, 30 tiriamųjų, 2020 m. sausio mėn.
4 testas. Visia + CERCO 152. NAOS. 19, 28 dienos, 31 tiriamasis, 2019 m. gruodžio mėn.
5 Naudojimo testas su dermatologo priežiūra

Vyras turintis aknę

Užsikimšusios poros, inkštirai, spuogai ...? Sébium Gel moussant actif reikia naudoti kiekvieną dieną tol, kol išnyks odos trūkumai. Prireikus šią priemonę galite naudoti kartu su kremu ir kitomis odos priežiūros priemonėmis.

Naudokite Sébium gel moussant actif nepamiršdami atsižvelgti į savo odos jautrumą. Jei šios priemonės poveikis yra per intensyvus jūsų odai, naudokite ją kas antrą dieną.

Riebiai, į spuogus linkusiai odai rinkitės Sébium liniją, kuri padės atgauti odos balansą ir sumažinti jos netobulumus.

Prausimas

Sébium Gel Moussant Actif

Sébium

Gel moussant actif

Sébium gel moussant actif gali būti naudojamas ryte ir vakare tol, kol jūsų nebevargins odos netobulumai. Tuomet galite grįžti prie įprastos priežiūros programos. Keratolitinių ingredientų dėka, šis prausiklis lygina odą, valo užsikimšusias poras ir padeda sumažinti spuogelius.

Prausimas

Sébium Gel Moussant

Sébium

Gel moussant

Sébium gel moussant – kasdienis prausiklis, kuris švelniai valo ir skaistina odą jos neišsausindamas. Naudokite ryte ir vakare. Priemonė mažina sebumo išiskyrimą ir padeda išvengti naujų spuogų.

Priežiūra

Sébium sensitive

Sébium

Sensitive

Sébium Sensitive yra kasdienis kremas, kuris drėkina ir ramina sujautrėjusią, į spuogus linkusią odą. Priemonė atkuria sebumo balansą, sudrėkina ir suteikia matizuojantį efektą.