Sébium Sensitive yra kasdienė raminanti ir drėkinanti priemonė, kuri padeda išvengti spuogų ir inkštirų. Priklausomai nuo į aknę linkusios odos poreikių, priemonę galima naudoti vienu iš trijų būdų:

 • Atskirai, kaip drėkinamąją priemonę, jei aknė yra lengvos formos, arba prieš pradedant gydyti pagal gydytojo receptą.

→ Sébium Sensitive padeda pašalinti spuogus ir inkštirus.

 • Kartu su receptiniu kremu aknės gydymo metu.

→ Sébium Sensitive nuramina odos tempimą ir paraudimą, kurį sukelia dermatologo paskirtas vietinis gydymas.

 • Naudoti atskirai kaip ilgalaikę odos priežiūros priemonę norint išsaugoti rezultatus, pasiektus gydant receptiniais vaistais.

→ Porų nekemšantis Sébium Sensitive drėkina odą ir padeda išvengti spuogelių atsiradimo.

 

Atraskite Sébium Sensitive

3 „Sébium Sensitive“ naudojimo būdai

Kaip naudoti Sébium Sensitive?

Sébium Sensitive galima tepti kaip bet kurį įprastą drėkiklį.

 1. Tepkite ant sausos odos, nuvalytos su Sébium H2O arba Sébium Gel moussant.
 2. Švelniai įmasažuokite į odą.

vaistai

Sébium Sensitive kartu su receptiniais vaistais aknei gydyti

Rytinė procedūra

 1. Nuprauskite veidą su Sébium Gel moussant arba nuvalykite su Sébium H2O.
 2. Naudokite Sébium Sensitive.
 3. Pasirinktinai: tepkite makiažą tiesiogiai ant odos arba užtepkite apsaugos nuo saulės priemonę, jei oda tampa ypač trapi gydymo metu arba po jo.

Vakarinė procedūra

 1. Nuprauskite veidą su Sébium Gel moussant arba nuvalykite su Sébium H2O.
 2. Taikykite gydytojo paskirtą vietinį gydymą.
Sebium Sensitive pakuotė

Sébium Sensitive atskirai

Paprastas veiksmas ryte ir vakare

 1. Nuprauskite veidą su Sébium Gel moussant arba nuvalykite su Sébium H2O.
 2. Naudokite Sébium Sensitive.

Sébium Sensitive jus lydi viso aknės gydymo metu, aktyviai drėkina odą ir mažina spuogų bei inkštirų atsiradimo riziką. Tai dar ne viskas. Sužinokite, kaip galite kuo geriau pasirūpinti savo oda.

Užtepkite storą liniją ant piršto galo, maždaug tiek priemonės turėtų pakakti. Kiekį galima nustatyti pagal jūsų odos poreikius.

klausimai apie Sebium Sensitive

Sébium Sensitive yra puiki priemonė naudojimui prieš makiažą. Tiesiog įsitikinkite, kad produktai nekemša porų ir nepablogins aknės būklės. Jei einate į saulėtą vietą, ant viršaus užtepkite apsauginę priemonę nuo UV spindulių, kad apsaugotumėtę odą nuo pigmentinių dėmių.

klausimai apie Sebium Sensitive

Sébium Sensitive kremu tepkite visą veidą, kaip bet kuriuo kitu įprastu drėkinamuoju kremu. Priemonės sudėtyje esantis InflastopTM kompleksas ramina, drėkina odą ir tokiu būdu sumažina paraudimą bei diskomforto jausmą.

klausimai apie Sebium Sensitive

Tikriausiai tai nėra puiki mintis. Tokiu atveju būtų geriau vietinius vaistus kas antrą vakarą pakeisti Sébium Sensitive kremu. Po kelių dienų jūsų oda pradės prie gydymo priprasti. Tada galite pasitepti Sébium Sensitive ryte, o vakare naudoti receptinę vietinio gydymo priemonę.

„Pirmąjį mėnesį, jei jaučiate nedidelį dirginimą, pabandykite rečiau naudoti vietinio gydymo vaistus. Jei sudirgimas labai stiprus, padarykite kelių dienų pertrauką (prireikus vaistus naudokite rečiau). Antrąjį mėnesį palaipsniui naudokite vaistus dažniau, kol galėsite pasitepti jais kas vakarą.“

Dr Sandra Ly, dermatologė, Saint-André ligoninė, Bordo universitetinė ligoninė (Prancūzija)

klausimai apie Sebium Sensitive

Žinoma! Sébium Sensitive SeboRestore technologija padeda atkurti sebumo kokybę ir sumažina odos trūkumus. Sébium Sensitive formulėje taip pat yra cinko gliukonato, mažinančio odos blizgesį.

klausimai apie Sebium Sensitive

Kremų ir produktų skaičius jūsų vonios spintelėje greitai „dauginasi“, ypač skirtų aknės pažeistai odai. Siūlome Sébium Sensitive tūbelę laikyti šalia dantų šepetėlio – kaip kasdienį priminimą.

klausimai apie Sebium Sensitive

Tikrai ne. Jei dar nebaigėte gydyti aknės receptiniais vaistais, tikėtina, kad jūsų oda ir toliau kentės nuo niežėjimo ir tempimo jausmo. Geriausias būdas išvengti nemalonių pojūčių yra drėkinti odą su Sébium Sensitive. Be to, patentuota SeboRestore technologija ilgainiui padeda pagerinti odos riebalų kokybę ir užkirsti kelią tolesniems spuogams– nesvarbu, ar naudojant kremą su aknės gydymo vaistais, ar atskirai.

klausimai apie Sebium Sensitive

Receptinės aknės gydymo priemonės dažnai išsausina odą, todėl ji tampa jautresnė. Jei įmanoma, vartodami vaistus venkite naujų kosmetikos priemonių. Pasirinkite švelnius, raminančius kremus, pavyzdžiui, Sébium Sensitive. Jei tikrai norite išbandyti naują kosmetikos gaminį, patepkite juo nedidelį plotą, kad pamatytumėte, kaip reaguoja jūsų oda. Jei jaučiate niežėjimą ar deginimo pojūtį, nedelsdami nuvalykite odą ir grįžkite prie žinomų produktų.

klausimai apie Sebium Sensitive
Sebium linija

Higiena ir odos priežiūra

Mišri, linkusi į aknę oda

Sébium linija

Sebium linija

Oda paauglystėje keičiasi: ji tampa storesnė, blizganti, atsiranda  įvairūs spuogeliai ir kartais išlieka iki pilnametystės.

BIODERMA sprendimas: Sébium, produktų linija pritaikyta riebiai ir į aknę linkusiai odai.
Sébium asortimente yra higienos ir priežiūros priemonių, kurias ypač rekomenduoja dermatologai: veido valymo priemonės riebiai odai (putojantis gelis prausiklis, micelinis vanduo), aktyvūs kremai visų tipų spuogams, drėkinamosios priemonės išsausėjusiai odai po medikamentinio gydymo ir dar daugiau. Pasirinkite savo rutiną!