Išoriniai dirgikliai, tokie kaip staigūs temperatūros pokyčiai, tarša, UV spinduliai, stresas, makiažas ir netinkamai pasirinktos kosmetikos priemonės, gali padidinti odos jautrumą. Tai sąlygoja padidėjusį oksidacinį stresą, kuris susilpnina odos apsauginį barjerą ir sukelia uždegimą. Nuolatinis uždegimas tampa lėtinis ir pagreitina natūralų odos senėjimo procesą. 2000 metų pradžioje imunologijos profesorius Claudio Franceschi pirmą kartą šį procesą pavadino „inflamm‘ageing“ („inflammation“ (uždegimas) + „ageing“ (senėjimas)). Šis lėtinis uždegiminis procesas pagreitina pastebimų senėjimo požymių, tokių kaip raukšlės, smulkios raukšlės, dehidratacija ir pabalusi veido spalva, atsiradimą.

Sužinokite daugiau apie "Inflamm‘ageing" ir jautrią odą.

Kokių veiksmų turėtume imtis norėdami sulėtinti ankstyvojo senėjimo požymius?


Tiek jautrią odą, tiek ankstyvąjį senėjimą neigiamai veikia tie patys išoriniai dirgikliai. Dalinamės keliais patarimais, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ir kaip galėtumėte pakeisti kasdienę rutiną, kad sulėtintumėte ankstyvąjį senėjimą ir nuramintumėte jautrią odą.

Skystas vitaminas E

1/ VITAMINO E PRIVALUMAI JŪSŲ ODAI


Vitaminas E padeda palaikyti imuninę sistemą, ląstelių funkciją ir odos sveikatą. Tai antioksidantas, kuris veiksmingai kovoja su laisvųjų radikalų poveikiu susidarančių vykstant vidaus medžiagų apykaitos procesams ir veikiant toksinams aplinkoje. Vitaminas E taip pat skatina odos kraujotaką, didina kolageno gamybą, kuris palaiko odos struktūrą ir atitolina senėjimo požymius. Vitamino E galite rasti augaliniuose aliejuose, riešutuose, sėklose ir daugelyje vaisių bei daržovių, taip pat tam tikruose odos priežiūros produktuose.

APSAUGA NUO SAULĖS

2/ PASIRŪPINKITE ODOS APSAUGA NUO SAULĖS


Visi žinome, kaip svarbu saugotis nuo saulės ir naudoti kosmetikos priemones su SPF apsauga. UV spinduliai gali priversti jautrią odą sureaguoti. Geriausias būdas to išvengti – dėvėti kūną dengiančius drabužius, galvos apdangalus ir vengti būti lauke karščiausią dienos dalį. Priemonės turinčios SPF apsaugą užtikrina odos apsaugą nuo kenksmingų UVA ir UVB spindulių. Apsauga nuo saulės, tokia kaip Photoderm Aquafluide SPF 50+, yra specialiai sukurta apsaugoti jautrią odą. Priemonė suaktyvina natūralią odos apsaugą ir apsaugo nuo ląstelių pažeidimo rizikos, patentas SUN ACTIVE DEFENSE padeda kovoti su ankstyvuoju odos senėjimu.

Tinkama mityba

3/ SUDERINKITE MITYBĄ

 

Vitaminas E nėra vienintelis subalansuotos mitybos privalumas. Švieži vaisiai ir daržovės kartu su ląstelienos turinčiais nesmulkintais grūdais ir kitu augaliniu maistu nesukelia didelių gliukozės šuolių kraujyje. Manoma, kad daugiau šių produktų įtraukus į kasdienį mitybos racioną galima sumažinti uždegimą.

Daugelis vaisių ir daržovių taip pat turi antioksidantų, kurie padeda sumažinti oksidacinį stresą. Taigi pabandykite į savo racioną įtraukti raudonųjų paprikų, špinatų, lapinių kopūstų, morkų ir mėlynių.

„Antioksidantai taip pat veikia, kaip priešuždegiminės medžiagos. Kai kurie augaliniai maisto produktai turi stiprų priešuždegiminį poveikį. – Dr. Miroslavas Radmanas

Riebalų rūgštys, tokios, kaip Omega-3, taip pat atlieka nemažą vaidmenį siekiant išlaikyti natūralų odos apsauginės barjero funkcijos vientisumą saugantį nuo aplinkos poveikio ir mažinantį vandens netekimą per odą. Į mitybos racioną įtraukus daugiau riebalų rūgščių turinčių produktų jūsų oda taps lygesnė ir švelnesnė, tuo pačiu sumažinsite raukšlių atsiradimą. Riebiųjų rūgščių galite rasti tokiose maisto produktuose, kaip žuvis, ančiuviai, silkė ir skumbrė.

Skirkite laiko sportui

4/ SKIRKITE LAIKO SPORTUI


Dalį uždegiminio proceso valdo endorfinai, kurie padeda suvaldyti uždegimo procesus. Jei nejudate, tai reiškia, kad jūsų organizmas negamina reikiamo endorfinų kiekio. Pabandykite dažniau išeiti pasivaikščioti, užsiimkite joga ar kitu aktyviu pomėgiu, kuris privers jus judėti, pavyzdžiui, sodininkystė, golfas, žygiai pėsčiomis ar pasivažinėjimas dviračiu – net ir nedidelis kas dieną atliktų pratimų skaičius paskatins endorfinų gamybą.

Sumažinkite patiriamą stresą

5/ STENKITĖS SUMAŽINTI PATIRIAMĄ STRESĄ


Vienas didžiausių uždegimą sukeliančių veiksnių yra stresas. Stresas uždegimą sukelia įvairiais būdais, vienas reikšmingiausių – sutrikusi hormonų veikla. Todėl stenkitės nepasiduoti stresui, išbandykite įvairias praktikas ir atraskite tą, kuri padeda jums, pavyzdžiui, joga, meditacija, kvėpavimo pratimai, lėtesnis tempas ar kita. Taip pat nepamirškite pasirūpinti kokybišku poilsiu, kas vakarą eikite tuo pačiu laiku miegoti ir stenkitės išmiegoti bent septynias valandas per parą.

6/ RINKITĖS TINKAMAS PRIEMONES VEIDO ODOS PRIEŽIŪRAI

Veiksminga dermatologinė odos priežiūros rutina geriausias pasirinkimas tiek jautrios odos kasdienei priežiūrai, tiek ansktyvojo odos senėjimo priežastims ir pasekmėms šalinti.

1.    Kasdienis valymas
Nuvalyti odai naudokite Sensibio H2O micelinį vandenį arba Sensibio Gel moussant micelinį putojantį gelinį prausiklį. Nuvalius odą, pereikite prie akių makiažo valymo, kam geriausiai tiks Sensibio H2O eye priemonė, kuri pašalins net vandeniui atsparų akių ir lūpų makiažą.

Specialiai jautriai odai sukurti Sensibio kasdieniai odos valymo produktai apsaugo natūralią jautrios odos ekosistemą ir užtikrina labai gerą toleranciją.


2.    Sensibio Defensive serumas 
Kasdien tepkite veidą ir kaklą Sensibio Defensive serumu.

Ilgalaikio poveikio raminamasis ir drėkinamasis koncentruotas serumas užkerta kelią ankstyvajam odos senėjimui sukeltam išorinių dirgiklių. Jis nuramina odą ir sumažina raukšleles. Taip pat atkuria odos spindesį ir drėkina 24 valandas.

 

3.    Sensibio Defensive
Kasdien tepkite veidą ir kaklą Sensibio Defensive.

Lengvos ir gaivios arba sodrios ir maitinančios tekstūros kremai Defensive arba Defensive Rich suteikia odai antioksidacinę apsaugą ir aktyviai iš karto ramina, stiprina natūralią odos apsauginę funkciją. 12 valandų drėkinimas.

Kartu naudojami Defensive serumas ir Defensive kremas sukuria sinergiją, kuri efektyviai apsaugo jautrią odą nuo išorinių dirgiklių. Naudojant priemones kartu 100 proc.* daugiau sudrėkinta oda, 24 proc.** labiau nuraminta.


* Korneometrija, 10 subjektų, 24 val. Defensive serumas lyginant su Defensive rutina (Defensive serumas ir Defensive)
** Naudojimo testas prižiūrint dermatologui, klinikinis raminamojo efekto įvertinimas 21 subjektas, 28 dienos. Defensive serumas lyginant su Defensive rutina (Defensive serumas ir Defensive).
Sensibio Defensive linija

BIODERMA produkto nuotrauka, Sensibio H2O 500ml, micelinis valomasis vanduo jautriai odai

Nenuplaunamas kasdienis valiklis

Jautri oda Normali oda

„Micellar“ technologija

Sensibio H2O

(28 atsiliepimai)

Švari, skaisti ir nuraminta oda, be makiažo ir nešvarumų.

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Kasdienė odos priežiūra

Jautri ir sudirgusi oda

Defensive Technologija

Sensibio Defensive

(6 atsiliepimai)

Aktyvaus poveikio raminamasis kremas jautriai odai, stiprinantis natūralią gynybinę funkciją.

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Serumas

Jautri ir sudirgusi oda

Defensive Technologija

Sensibio Defensive serum

(19 atsiliepimai)

Ilgalaikio poveikio raminamasis ir drėkinamasis koncentruotas serumas, kuris užkerta kelią ankstyvajam odos senėjimui, sukeltam išorinių dirgiklių

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams

Klasikinė apsauga

Jautri oda

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT

Photoderm Aquafluide SPF50+

(1 atsiliepimas)

Drėkinamoji matinį efektą suteikianti apsaugos nuo saulės priemonė, pasižyminti gaivia fluidine tekstūra.

Kam skirta?

Suaugusiesiems, Paaugliams