Allez au contenu Allez à la navigation

BIODERMA istorija : Inovacijos, tyrimai

Laboratorijos istorija:
viziją turintis ateities prekės ženklas

BIODERMA visuomet išlieka ištikima savo įsitikinimams, pasikliauja intuicija ir gina laisvės dvasią. Laboratorija išsaugojo nuoširdų troškimą perprasti odos biologiją, kurti inovacijas ir dalyvauti dermatologijos perversmuose – atsisakant išankstinių nuomonių ir nusistovėjusių dogmų. 

 • Farmacininkas ir jo koncepcija

  Viskas prasidėjo XX a. aštuntajame dešimtmetyje, kai farmacininkas Jean-Noël Thorel, glaudžiai bendraudamas su stipriausiais pasaulio biologijos ir dermatologijos specialistais, suformavo visiškai naują požiūrį į dermatologinę kosmetiką. Jis sukūrė savo pirmuosius patentus ir padėjo pamatus BIODERMA filosofijai – biologijos mokslas dermatologijai.

 • 1977 m. – pirmoji perversmą sukėlusi inovacija

  BIODERMA inovacijų strategijos simbolis – Nodé Fluide šampūnas – sukėlė pirmąjį perversmą šampūnų rinkoje. Vėliau tą patį padarė daugybė kitų BIODERMA produktų. Nodé pavadinimas, kilęs iš frazės NOn-DÉtergence (be detergentų), atspindi formulės originalumą: Nodé Fluide buvo pirmasis šampūnas, leidžiantis trinkti plaukus bei galvos odą jų nepažeidžiant. Jis sukurtas atsižvelgiant į plaukų svogūnėlių fiziologiją, todėl nepažeidžia plaukų ir galvos odos lipidų plėvelės. Daugiau švelnumo ir geresnė tolerancija, todėl visą Nodé liniją lydi milžiniška sėkmė iki pat šių dienų.

 • Nuo 1985 m. – kartu su sveikatos specialistais kuriamos dinamiškos inovacijos

  Prabėgus aštuoneriems metams nuo pirmųjų produktų pasirodymo vaistinėse, bendradarbiaujant su dermatologais buvo sukurta pirmoji prekės ženklo priemonių linija. BIODERMA biologinis požiūris į odą visuomet sutapo su gydytojų nuomone, todėl kurdama priemones įmonė visuomet rėmėsi jų lūkesčiais ir reikalavimais, keliamais formulėms ir produktų gamybai. Šis bendradarbiavimas užtikrina, kad BIODERMA inovacijos tiktų pacientams. Taip pat buvo užmegzti ryšiai su vaistinėmis, kurios pateikia vertingų atsiliepimų apie produktus ir informuoja, kaip juos priima klientai.

  1992 m. laboratorija BIODERMA pasiekė savo veiksmų ir strategijos laisvę. Įkūrėjas Jean-Noël Thorel sutelkė didelę tyrėjų ir mokslininkų komandą – ją vienijo bendra vizija ir troškimas pritaikius biologiją siekti pažangos dermatologijoje. 

 • 1992 m. – didžiųjų inovacijų laikas

  „Esame kompetetingi savo srities – odos, biologijos ir dermatologijos – kūrėjai. Mūsų vizija ir darbo metodai išskirtiniai – mums nepakanka vien gydyti odos funkcinius sutrikimus. Siekiame apsaugoti odos išteklius ir padėti odai ilgainiui prisitaikyti prie aplinkos ir gyvenimo būdo. Mums nepaprastai svarbu ne tik tai, ką darome, bet ir kaip tai darome.“ Prekės ženklo gaminiai kuriami vis dar vadovaujantis Jean Noël Thorel įsitikinimais. Kiekviena BIODERMA inovacija prasideda nuo odos, jos funkcijų ir biologijos. Nuo laboratorijos įkūrimo ir, ypač nuo 1990 m., BIODERMA kuria produktus, siūlančius naujas galimybes patenkinti dermatologų lūkesčius ir jų pacientų poreikius. Šios inovacijos apima įvairias sritis: jautrios odos, riebios odos, sausos odos, išsausėjusios odos, apsaugos nuo UV spindulių, plaukų ir ląstelių atkūrimo problemas.

 • 2001 m. – tarptautinė rinka

  1990 m. prasidėjusi laboratorijos BIODERMA tarptautinė veikla oficialiai buvo pažymėta 2001 m., kai Italijoje duris atvėrė pirmasis filialas. Keisti darbo mastą buvo privalu norint kaip galima geriau pažinti kiekvienos rinkos realijas. Tikslas – suprasti dermatologų, farmacininkų ir jų pacientų lūkesčius, kurie unikalūs kiekvienoje šalyje. Taip pat – atsižvelgti į geografinius, kultūrinius ir fiziologinius skirtumus ir prisitaikyti prie sveikatos priežiūros specialistų praktikos visame pasaulyje. BIODERMA laboratorija šiuo metu veiklą vykdo beveik 100 šalių – per filialus, distributorius, jungtinius mokslinių tyrimų centrus, privačias ir akademines partnerystes.

 • 2009 m. – solidarumo veikla

  2009 m. lapkritį BIODERMA laboratorija vykdė pirmąją socialinės krypties misiją Šiaurės Vietname, vėliau daugybę misijų Vietname ir Kambodžoje. Jai padėjo prancūzų gydytojai – daugiausia dermatologai – ir farmacininkai, taip pat įvairios humanitarinės asociacijos. Tikslas – vietiniams gyventojams teikti medicinos pagalbą, aprūpinti informacinėmis technologijomis ir įvairiomis medžiagomis. Visi šie darbai atspindi BIODERMA laboratorijos dvasią ir jos ginamas žmogiškąsias vertybes: dosnumą, solidarumą ir dalijimąsi.

 • 2011 m. – pažangi dermatologija su BIODERMA fondu

  2011 m. įkurtas ir Prancūzijos fondo finansuojamas BIODERMA fondas atlieka esminę misiją – remia dermatologijos plėtrą visame pasaulyje. Tai prekės ženklo, visada pasikliovusio dermatologų pažanga, veiklos kulminacija. BIODERMA fondas aktyviai padeda gydytojams visame pasaulyje dalytis dermatologijos žiniomis ir, vadovaudamasis etiškumą ir socialinę atsakomybę skatinančiu požiūriu, remia fundamentaliųjų biologijos mokslinių tyrimų pažangą. BIODERMA fondo įnašo į dermatologiją simbolis – unikalus kasmetis susitikimas "World Rendez-Vous on Dermatology", drauge sutelkiantis geriausius visų žemynų specialistus ir suteikiantis jiems galimybę tiesiogiai dalintis praktine patirtimi.